לחשבונאים

h i l l

New member
לחשבונאים

איזה תרגיל צריך לעשות בחשבונאות ביניים???? תודה

יצא לך הכנסה חייבת שלילית?

לי יצא חיובית. בכל מקרה, אם יוצאת, זה יכול להשפיע אם המס נדחה בגין ההפסד לא היה באותו שיעור מס.

לי זה רושם שהאתר עדיין בבניה ואין את התרגיל

אפשר להעלות אותו בבקשה לאתר???

עשיתי רענן REFRASH F5 בערך 50 פעם

זה לא עולה לי, אפשר בבקשה להעלות את התרגיל???? תודה מראש

אני שואל את עצמי מה יכול להיות ההבדל בינינו..

את ההפסד של ה110000 הכנסת ביתרת מסים נדחים של 2005? בדו"ח התאמה אתה מוריד גם 110000 של ההפסדים,וגם 126667 של פחת מ"ה וגם 55000 של פיצויים... להוסיף,אתה מוסיף 83000 שאינן מוכרות,47500 פחת ספרים,26700 חומ"ס ו17000 חופשה. איפה ההבדלים בינינו?

בפיצויים עשיתי 15000 כי הבנתי שזה נטו

בתרגיל שלום ורעות היה כתוב פיצויים ברוטו, וכאן לא, ולכן הבנתי שזה נטו. אם אומרים שזה גם כאן ברוטו, אז באמת אמורים להוריד 55000.

שמע, במבחן אם יהיה כזה דבר

והוא לא מקבל תשובה כזאת, אפשר לערער ולהראות לו שבמקרה ולוקחים את זה כנטו, הכל נכון. שהוא פעם הבאה יהיה יותר בהיר. אני אשאל אותו בחמישי האם אפשר להבין ממנו למה הוא מתכוון או שיש להניח הנחות.

תראה

מהנתונים הנוספים ניתן להבין שהוא רומז לנו שאמורה להיות הכנסה חייבת שלילית. אבל אם הוא לא אומר שההפרשה לפיצויים היא ברוטו למה שאני אחשוב שהיא ברוטו? הוא תמיד אומר לקחת הפרשים של הנטו ולא להתייחס לכל מיני סיפורים. בשלום ורעות הוא אמר שזה ברוטו.

m o r a n h

New member
ההשפעה על המס התאורטי

אכן יוצאת הכנסה חייבת שלילית. יש לחזור ולתקן בטבלת היתרות של המס הנדחה ע"י הוספת סעיך "הפסד מועבר" ורשימה של ההפסד שיצי תוך יצירת מס נדחה בגינו. שיעור המס שלפיו הוא יחושב יהיה של שנה הבאה (38%). יש השפעה על המס התאורטי: ההכנסה החייבת (שהיא ההפסד החדש לההעברה) *(38%-37%). מקווה שזה מובן.

vakninadi

New member
כלומר...

יוצרים ב2006 מס נדחה בין הפסד 42467 כך שהמ"נ הוא 16137? וזה משפיע על התנועה במס נדחה וכל זה?

למעלה