ליאור ליובין הובא למנוחות: "מלאך שנחת מהשמיים"

dark happy shadow

Member
מנהל
משפחתו, חבריו ואנשי ענף הכדורסל הגיעו לבית עלמין קדמת צבי להיפרד משחקן העבר והמאמן, שנכנע למחלת הסרטן. אלמנתו רז: "כל כך התגאיתי שאתה שלי, תבוא לי בחלומות". בתו: "שמחה שהספקתי לצבור איתו הרבה זכרונות". קטש: "בכל רגע קשה הייתי מתקשר אליו"
מאמן הכדורסל ושחקן העבר ליאור ליובין הלך היום (שני) לעולמו אחרי מאבק במחלת הסרטן. ליובין בן ה-46 עזב לפני חודשיים את משרת האימון בהפועל באר שבע כחלק מהמאבק שלו, אך ההידרדרות במצבו הייתה מהירה והיום המאבק הסתיים. כעת, לעיני אנשי כדורסל, חברים, מכרים וכמובן בני משפחתו, ליובין הובא למנוחת עולמים בבית העלמין קדמת צבי שברמת הגולן.

דיברגנט חדש

Well-known member
משפחתו, חבריו ואנשי ענף הכדורסל הגיעו לבית עלמין קדמת צבי להיפרד משחקן העבר והמאמן, שנכנע למחלת הסרטן. אלמנתו רז: "כל כך התגאיתי שאתה שלי, תבוא לי בחלומות". בתו: "שמחה שהספקתי לצבור איתו הרבה זכרונות". קטש: "בכל רגע קשה הייתי מתקשר אליו"
מאמן הכדורסל ושחקן העבר ליאור ליובין הלך היום (שני) לעולמו אחרי מאבק במחלת הסרטן. ליובין בן ה-46 עזב לפני חודשיים את משרת האימון בהפועל באר שבע כחלק מהמאבק שלו, אך ההידרדרות במצבו הייתה מהירה והיום המאבק הסתיים. כעת, לעיני אנשי כדורסל, חברים, מכרים וכמובן בני משפחתו, ליובין הובא למנוחת עולמים בבית העלמין קדמת צבי שברמת הגולן.

|וואו| אני בשוק, לפני כעשורפגשתי אותו במסגרת הרצאות שנתן עם אמו בניהול פרוייקטים תחת זווית המאמן כקואצ'ר.
אדם ענו, מודל לחיקוי כפי שצריך להיות ספורטאי.
יהי זכרו ברוך |נר|

dark happy shadow

Member
מנהל

"אין מישהו שלא אהב את ליאור. פתאום אתה מבין שהכל זמני בעולם"​

מולי קצורין כואב את מות חניכו לשעבר: "לפני שלושה שבועות הוא היה אופטימי". צביקה שרף: "כמו בוקס לפנים". התגובות וההספדים

עצב עמוק בכדורסל הישראלי על פטירתו בטרם עת של ליאור ליובין, אשר הלך לעולמו הבוקר (שני) אחרי מאבק במחלת הסרטן, והוא בן 46 בלבד. אנשי הענף והמועדונים מסרו מילות פרידה והביעו את כאבם על לכתו של שחקן העבר והמאמן, שיובא למנוחות היום בשעה 15:00 בקדמת צבי שברמת הגולן.

dark happy shadow

Member
מנהל

הטיפולים וביקורי הפרידה: הימים האחרונים של ליאור ליובין​

התקוות להחלמה שנגוזו, ההחלטה לחזור מבית החולים הביתה והמפגש האחרון עם קטש: כך נראו החודשים האחרונים של המאמן

dark happy shadow

Member
מנהל

בגיל 46 בלבד: ליאור ליובין הלך לעולמו​

אבל בכדורסל הישראלי עם היוודע מותו של שחקן העבר והמאמן, שעזב את תפקידו בהפועל באר שבע לפני מספר חודשים אחרי שחלה בסרטן, ונכנע למחלה אחרי הידרדרות מהירה במצבו. הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים

מאמן הכדורסל ושחקן העבר ליאור ליובין הלך היום (שני) לעולמו אחרי מאבק במחלת הסרטן. ליובין בן ה-46 עזב לפני חודשיים את משרת האימון בהפועל באר שבע כחלק מהמאבק שלו, אך ההידרדרות במצבו הייתה מהירה והיום המאבק הסתיים.

פולגאר

Well-known member
מכבי כיבדו את זכרו בדקת דומיה לפני המשחק מול פנא והעניקו לו ניצחון ב-15 הפרש על הקבוצה הבלתי מנוצחת כשהיוונים עם 15 ניצחונות רצופים בכל המפעלים, מכבי פגשה קבוצה בכושר שיא ושברו רצף של הפסדים:

למעלה