ליוויתנים ואמבולנסים

Indie62

New member
ואוא. ]שוט ואו. ואת כל היתר אמרו

כבר האחרים. אבל... יו, תספרי בדיוק איך זה. "גיל נעורים שני" נשמע לי כמו תיאור הולם.

יאא!! איזה יופי צ'יקה! ../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif

אמן שנה הבאה את מקשקשת עם נעמי בלי הפסקה...

Fistukit1

New member
וואו , איזה יופי ../images/Emo24.gif

בהתחלה חשבתי ..מה עוד פעם חדר מיון ( אמובלנס ...) אבל אז שמחתי לשמוע את החדשות הטובות !!! איזה יופי

The Dallas Girl

New member
צ'יקה אני רוצה לשתף אותך במשהו

אנחנו לא מכירות ואני יחסית חדשה בפורום הזה. לפי מה שהבנתי עברת בהצלחה תודה לאל ניתוח שתל כורליארי. האחיין (הראשון במשפחה דרך אגב) שלי נולד ליקוי שמיעה. ההלם והקושי עם ההתמודדות של כולם היה קשה. ילד ראשון נכד ראשון הורים צעירים איך מתחילים להתמודד עם דבר כזה? איך מטפלים? מה עושים? איך מלמדים? אחותי ובעלה עברו בית ספר של החיים בגיל יחסית צעיר להורים... התאימו לילד מכשירי שמיעה שכמובן כל חודש עברו כיוון מחדש כי זה גיל בעייתי להתאמה. כשהילד הגיע למסגרת מיח"א בגיל 3 שמענו על הניתוח אחותי לא הייתה מוכנה לשמוע על זה למדה לקבל את המכשירי שמיעה כחלק ממנו לקח לה הרבה זמן בזמנו הניתוח היה עם המכשיר המסורבל (עם החוט מאחורי הגב) כשהילד היה בן 6 פרופ' קרוננברג ממחלקת ילדים בתל השומר המליץ לה נורא על הניתוח החדש שאז לא היה כלול בסל הבריאות ועלה המון אחותי התחילה להתרכך והתחילה לחסוך הוחלט על חופשת הקיץ לפני כיתה א' במהלך החודשים האלו הניתוח נכנס לסל הבריאות וככה יצא שאחותי "הרוויחה" בן (זהו שמו של הילד) עבר את הניתוח, והתחיל לשמוע! היינו בשוק לא האמנו שזה הצליח להכניס ילד בן 7 לניתוח ראש בהרדמה מלאה זו לא החלטה קלה.... כל כך שמחנו ועד יום אומרים תודה לאל הילד קיבל חיים נוספים במתנה בפירוש כך נכון להיום הוא בן 13 חגג בר מצווה בינואר ותקשיבי לי טוב הוא ועוד 3 חברים מהכיתה עשו מופע טרבוקות הוא אפילו מנגן!!! זה פשוט נס יקירה, נכנסת לי ללב זולגות לי דמעות אני מאחלת לך שתדעי רק אושר וטוב שתזכי לשמוע את הילדה שכבר יש לך את הילדים שעוד יהיו הנכדים ואת כל אהובייך עד יומך האחרון! שולחת לך המון
אתי

וואו צ'יקה../images/Emo70.gif

אני אשתדל לדבר חלש
מתרגשת איתך, זה בטח כל כך מופלא
שתמשיכי להתקדם ככה, מחזיקה אצבעות חזק

פוּ

New member
../images/Emo7.gifכל כך מרגשת../images/Emo23.gif

מחכה לשמוע מה המילה הראשונה שתשמעי מפי היורשת

דידי10

New member
חדשות מצויינות../images/Emo13.gif

ממש תיזמון טוב עם חג החירות. מקווה שהשמיעה תשתפר במהרה.

בשורות נפלאות ../images/Emo24.gif

קשה לי אפילו לדמיין את התחושות שלך. אני מאמינה שזה מצ'ו, מצ'ו
עכשיו תכלי לשמוע את כל אלו. יאאההה איזה כייף לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

איזה יופי!!!

עכשיו זה באמת חג שמח! איזה אושר זה, אני ממש מתרגשת בשבילך...

Darth Foofoo

New member
וואו

אני לא יכולה לתאר לעצמי כמה שזה טוב עבורך . איזה יופי . אני כל כך שמחה .

למעלה