ליטלי בוקר טוףףףףףףףףףףף

יחפנית

New member
ליטלי בוקר טוףףףףףףףףףףף

איך התחושה של המריחות ????. טוב , אני מבינה שטרם היית פה בלילה , לאחר המריחות . ספרי איך היה ללא עזרתנו ...... וכולי תיקווה שהשבת תעשה לך טוב , ותגיעי הנה הבוקר שמחה וצוהלת . לפגוש מגילות שיפתחו בך אושר . ומה שהשארתי בהודעות אמש , אתמצט ..... בזמן כימו , את צריכה לעזור לגוף , לא ללכת נגדו . ללכת נגד את מבזבזת לו יותר אנרגיה . אז ללכת עם התחושות , לזרום לתוכם . כי כשאנו מקבלים את מה שקורה , אז אנו יותר נינוחים , ופנויים למצוא עיסוקים מרגיעים ...... ואז כשתהני במצב הרגוע , אז גם המצב רוח ישתפר ..... תנסי .... כי זה בקטע של ניסוי והתעייה , ואם יש בעיונת , אז להתייעץ , בשביל זה אנו כאן ..... חיבוק ענק , אני אכנס מאוחר יותר לבדוק אם חלפת לך כאן במעופך ..... וזיכרי , כל דבר מכל דבר , צריך למצוא ולהתמקד בהנאה שלו ..... וגם לתחושת מריחות יש צדדים נפלאים ..... לדוגמא .... אחרי הים , ואחרי מקלחת וארוחה טובה , את מתמרחת על הספה .... וזה מזה כיףףףףףף אז כשאת במריחות , דמייני איך זה כיף אחרי ים , או אחרי שהחבר שליטף קודם נרדם איתך חבוק , זו גם מריחה כיפית נורא לא ????? אז יאללה , בשיעור הזה יש לנו תרגיל .... איך להפוך דבר לא נעים לכאורה , לדבר כיפי ומהנה ומענג את הנשמה . שלך ...... אני

למעלה