לייזר בעיינים כן או לא?

לייזר בעיינים כן או לא?

אני מרכיב משקפיים כבר מגיל צעיר ואני חושב על לעשות לייזר כדי להורידם סופית. אני קצת חושש מהניתוח וגם מהתוצאות שעלולת להשתבש. איפה אתם חושבים גם שהכי כדי לעשות במידה ואני כן התעלה על עצמי?

מתוך ההבנה שלי

אני ממליץ לך לבדוק אם קוצר הראיה לא מלווה בתוספות, אצלי למשל אסור בשום פנים ואופן לחשוב על אופציה כזו, אני כיום מרכיב משקפיים רק לקריאה ומחשב, אבל בתוך עיני יש גם עדשות שנשתלו בניתוח מבלית ברירה של מחלת קטקרטס, אבל כמובן שזה הלקות הקטנה ביותר שיש לי בראיה, אז אני לא מתרגש. אם הלקות ראיה שלך היא רק קוצר ראיה אז הבנתי שאין בעיה בניתוח ליזר שיגרתי ובטוח. אבל אני ממליץ לך לבקש הערכת רופא עינים בכיר שידע לתת לך תשובות, ואספר לך שבזמנו שהייתי בין לבין בתקופת ההבנה של לקות הראיה שלי, הלכתי לבחון את האופציה לניתוח ליזר שכזה, הרופא שבדק אותי היה אותו רופא שהעביר לביטוח לאומי שיש לי תסמונת אשר Type II ומשום מה הוא החליט שדווקא אני כן יכול ללכת לעשות את הניתוח, אז ההורים שלי קצת היו חשדנים וביקשו חוות דעת מרופאה אחרת, והיא פשוט אמרה בשום פנים ואופן לא לעשות את הניתוח הזה, לאור המחלה שלי עלולים לעשות לי נזק חמור שלא נדע מצרות, אז ההמלצה לקבל חוות דעת מרופא מוסמך.

למעלה