לילדת הים שלי

לילדת הים שלי

קשה לי לכתוב לך הלילה אני אוהב אותך מאוד יפיפיה שלי ואני אתגעגע אליך נורא הלוואי ולא תעזבי אני רוצה לבקש סליחה שאני לא אדם טוב מספיק שאני לא עוזר לך להילחם אני כניראה משתפן שפוחד לסכן את עצמו אני נורא מצטער אני מקווה שתיזכרי אותי בצורה טובה ושתבואי להגיד לי מה שלומך מידי פעם תיזכרי שלמרות מה שיגידו אני תמיד תמיד איתך שומר עליך אני וג`יני שומרים עליך תשמרי על עצמך תיאה אני אתגעגע אוהב אותך לנצח ילד קטן

עוד משהו חשוב יפיפיה

תיזכרי תמיד להיות חזקה ותמיד להמשיך להאמין אף פעם אל תוותרי על דברים שחשובים לך אני נותן לך חיבוק שכ``כ מלא בתיקווה ואמונה ואושר שאת לא יכולה לשלא לחייך עכשיו כשאת קוראת ((((((((((((((((((((((((תיאה שלי אני אוהב אותך))))))))))))))))))) שלך בהמון המון אהבה ילד קטן

תיאה

New member
ילד יקר!

לא כל כך הבנתי, למה התכוונת במשפטים שאתה לא עוזר לי להלחם. כי אתה משתפן שאתה פוחד לסכן את עצמך. וגם למרות מה שיגידו אתה תמיד איתי. אני מרגישה כאילו יש משהו שאתה יודע, שאני לא יודעת אותו. כאילו אני הולכת על אדמה שרוחשת מתחתי, מרגישה יחס שונה כלפי, ואין לי מושג למה.

תיאה שלי

אני לא יכול להסביר את זה בפורום.... אני לא יודע שום דבר שאת לא יודעת אני לא מסתיר דברים מאף אחד ובטח שלא ממך כשאת אומרת שאת מרגישה שהיחס אליך השתנה את מתכוונצת ליחס שלי אליך? אני לא חושב שהוא השתנה ואני לא רוצה שהוא ישתנה אני אוהב אותך מאוד ושום דבר לא יוכל לשנות את זה אני מקווה שזה מקגיע אותך קצת.... איך ישנת בלילה יפיפיה? היה לי קשה להירדם, חשבתי עליך המון תבואי לצ`אט ואל תעזבי אותי אני מתגעגע אליך ודואג לך.... שלך באהבה ילד קטן

למעלה