לילה טוב אנשים

לילה טוב אנשים

מה שלומכם? איך היה לכם?
היה לנו כיף. כמו שתיארתי לעצמי, הים היה שחור ורק קצף הגלים הלבין כשהגיע אל החוף, ולמעלה בשמיים שטה לה לבנה בצורת בננה, והאויר היה משגע, והפשטידות היו טעימות, והעוגות היו נפלאות, והכל היה כזה כיף, עד הרגע בו יצאתי למרפסת וישבתי לי על הכסא בו הייתי נוהגת לעשן תוך כדי שאיפת אוויר של ים, וזה היה חסר. ופתאום גם דיברתי על זה. כמעט ארבעה חודשים לא דיברתי על הסיגריה עם אף אחד מלבד הפורום הזה. ופתאום היה כיף לצאת מהארון ולדבר על מה שחסר... ואחרי זה, כבר לא היה חסר שום דבר... היה מושלם

http://www.youtube.com/watch?v=XjhTHQhJLxs

Anna begins cc

New member
כיף לשמוע, יחפונת.

אני אוהבת ערבים כאלה בהם הכל מושלם..
לי היה ערב נעים בבית עם המשפחה המצומצמת,
הארוחה המשפחתית הגדולה היא מחר.
הספקתי להכין את כל מה שרציתי, ואפילו הספקתי לקפוץ לקפה אצל חבר טוב.
חזרתי עכשיו, ובמפתיע אני חושבת שהלילה אלך לישון מוקדם יחסית.
אולי אצפה באיזה סרט או פרק-שניים בסדרה, וארדם.
(אני לא רגילה לישון בלי לראות את הזריחה..
)
כנראה שכל ההכנות והבישולים התישו אותי בסוף..

לילה טוב לכל הציפורים היקרות.
http://www.youtube.com/watch?v=iIiRXQTsWTo

רגע רק רגע

Active member
לילה טוב

ערב החג בחיק המשפחה היה נחמד ביותר. אך יחד עם זאת, לא משהו לכתוב עליו בספרי הזכרונות.

בחלק של הקשקושיאדה שלאחר הארוחה, העליתי את נושא האח הגדול וניסיתי לדלות פרטים על מה כל אחד חושב בכללי, כאשר אני מעוניין לדעת מה הם חושבים על יניב.
וכל זה כדי "לרוץ לספר לחבר'ה".
ובכן, הבשורות בגזרת משפחתי אינן ישמחו את אוהדי יניב באשר הם.
הבשורות הרעות - יניב לא מעניין אותם.
הבשורות הטובות - יניב לא נתפס כדמות שלילית ולכן הם עדיין פתוחים להקשיב לו.
חוזר לבשורות הרעות - גם אם הבשורות הטובות יתקבלו, בכל זאת יניב לא יקבל SMS מהם.
(קונדסון, צר לי
)

ומעניין לעניין... זו העונה הראשונה בה אחותי והאחיינית צופות בערוץ 20.
רק העונה הן הבינו על מה דיברתי כל השנים (היינו מתווכחים המון) כשאמרתי להן שמה שרואים בערוץ 20 לא דומה בכלל למה שמראים לצופים במשדר המרכזי.
כשאחותי צפתה בפעם הראשונה במשדר המרכזי לאחר שבוע צפייה בערוץ הפתוח, היא טענה כי זו בכלל לא אותה התכנית והעריכה משנה לגמרי את אופן הצגת הדמויות.
בטקס רב הדר הוענקה לאחותי חברות מלאה במסדר 'פקוחי העיניים'.

הדסהש1

New member
בוקר אור וחג שמח.מודה ומתוודה

שהעונה של האח הגדול לא מעניינת.לא פותחת אותו.
מכל הפעמים שהתחלתי לצפות נרדמתי מייד. יש בה
גזענות וגועל נפש.

שרוני68

New member
בוקר טוב, האמת שזה לא מפתיע..

אבל מספיק שיראו שיחה רצינית נוספת שלו ולא איזה
"ריקוד מוזר", והתגובות עליו ישתנו מקצה לקצה.
בקיצור, למרות ערוץ 20, הדיירים בהחלט תלויים בטוב ליבו
של מר זק.

יו, אני מתרגשת. פעם ראשונה שאני מגיבה מהנייד החדש
שקניתי ולא ממחשב.

רגע רק רגע

Active member
צהרים טובים ורטובים

תתחדשי על הפון ומזל-טוב על ההצלחה בהעברת התגובה

כמו שציינתי, הן ראו גם ראו בערוץ 20 וזו דעתן.
לא יעזור. כאשר אחד הדיירים מספר על מקרה עצוב מן העבר שקרה לו, וברקע אין את מנגינת הפסנתר הנוגה של העריכה מן המשדר המרכזי, זה לא עושה את זה.
לא משנה עד כמה הדייר ידבר עצמו לדעת.

בגזרת קונים/מוכרים.
בקניית העוגה אני מקבל גם את האופה?

בהצלחה בהמשך הדיאטה, אך לא להגזים עם זה!

מת על החורף!

שרוני68

New member
אתה יודע מה...

אם אתה מסכים, ובמידה ויניב לא יצא בזמן הקרוב מהבית,
תעדכן אותנו, נגיד... כל שבועיים מה דעתן עליו. מעניין אם
משהו ישתנה אצלן.
ולגבי sms- אתה מן הסתם צודק. הרי, בד"כ ילדות
הן אלו שמצביעות - לצעיר החתיך המצחיק התורן, אז
כנראה שגם העונה לא תהיה הפתעה.

ולגבי, הדיאטה: להגזים? הלוואי והייתי יכולה להגזים איתה.
כי כרגע אני מגזימה בכיוון ההפוך
.
היום החדש נדחה למחר..

שרוני68

New member
לפחות הוא חמוד. אפילו את זה אי אפשר היה לומר

על הזוכה מהשנה שעברה.

רגע רק רגע

Active member
בכיף...

אך כמו שאני מכיר את אותן, יניב יצטרך לעבור טרנספורמציה רצינית בכדי לקבל את התעניינותן (שלא לומר - את אהדתן).
ואם לומר את דעתי, אני נוטה להאמין שגם חלק גדול מן הכותבים כאן לא היה מתעניין ביניב, אם יניב לא היה כותב כאן בפורום.
ואמשיך עוד קצת, האנונימיות של הפורום היא זו שנותנת לנו להכיר את האדם ולא את הקנקן שמצפה את אישיותו ואת זה אין לכלל הצופים שנתונים לגירויים אחרים (דיירים אחרים).

דיאטה ושות' -

בתיאבון

שרוני68

New member
מסכימה עם זה שלא היינו מתעניינים בו

לפחות לא בהתחלה. אבל נוצר מצב מעניין. האם יניב, יהיה אותו יניב
מהפורום, שמביע את דעתו גם אם היא לא פופולארית,
שעומד על שלו, שלא מוותר ושלא חושש מעימותים.

רגע רק רגע

Active member
מהרושם שקיבלתי מהפורום...

נראה לי שיניב לא יחשוש להציג את עמדתו. באש ובמים.
אך אנחנו בוגרי 'האח הגדול, ואנו יודעים שברגע שאין לנו הזדהות עם אותו הדייר, סביר להניח שגם לא נתמוך בדעתו (למרות שלעיתים היא הייתה יכולה להישמע הגיונית בעינינו) ונאמץ לנו תירוצים שונים ומשונים למה אותו דייר "מדבר שטויות".
ולמה זה חשוב - כי יניב יכול להילחם עם כל דיירי הבית ואף לעמוד להדחה בשל כך, אך אם אהבת/אהדת הקהל לא נתונה לו, אזי הבחור בבעיה.

הבהרה חשובה!
כתבתי בתגובה הקודמת שזו דעתי ושאני נוטה לחשוב. אין בתגובתי שום אמת אבסולוטית ויתכן מאוד כי אני טועה

היי רגע

הרגע סיימתי לצפות בסרט מקסים ומרתק הנקרא 'מחוברים לחיים' על חברות מופלאה בין מיליארדר נכה, משותק מצווארו ומטה לבין פושע קטן משוחרר על תנאי שמחזיר לגבר הנכה את הטעם לחיים.
תשמע, זה מסוג הסרטים שנותנים לך את הפרופורציות הנכונות לחיים. פתאום אני תופסת את עצמי ואומרת, מה זה משנה כל הבעיות שיש לי בעמוד שדרה צווארי, וכואב לי ומציק לי וכו' לעומת גבר המשותק מהצוואר ומטה ובכל זאת נאחז בחיים. ולא רק זאת, אלא בסופו של דבר הוא מתחתן ומוליד שני ילדים. סיפור אמיתי. השראה לחיים מאין כמותה.
עכשיו, עד כמה שאני מכירה את עצמי, אני חושבת שאני כן הייתי מתעניינת ביניב גם אלמלא הכרתי אותו מהפורום. גם אלמלא היה דוקטור גובלין המוכר לי מזה כמה שנים. אני הייתי מתעניינת בו כי אני כזאת שמעניינים אותי אנשים לא שגרתיים. אנשים ייחודיים לטוב או לרע.
מעניינים אותי אנשים שהם תמיד בקצה. כאלה שהם מטורפים קצת, הזויים קצת, שהחיים לא ממש האירו להם פנים בכל מיני מובנים.
אף אחד לא הבין למה אני מצדדת באביבית. וכשצידדתי בתמיר חשבו שאני סתם פוליטיקלי קורקט. אבל אני כזאת. תמיד התחברתי לאאוט סיידרים. החברה הכי טובה שלי עד היום היא הילדה שהייתה הכי דחויה בכיתה. אחי היה מתעצבן עליי למה אני לא מתחברת עם בנות יפות. למה החברה שלי היא הכי מכוערת שהוא ראה בימיו. עד היום אנחנו החברות הכי טובות מאז כיתה ב' והיום שתינו סבתות.
תמיד הלכתי עם אלה שהם לא מהחבר'ה. אלה שבפינה.
לכן, אני יכולה לדבר רק בשם עצמי. בטח לא בשם הצופים. מן הסתם, את הצופה הרגיל הוא לא מעניין. אבל מה אני יודעת?

רגע רק רגע

Active member
קודם כל...

לא יודע למה, אבל לא אוהב סרטי דרמה. בורח מהם כמו מאש.

לגבי החלק השני -
מאמין לך לגבי אביבית ותמיר. אך מכיוון שלא ראיתי את התכנית בעונה שעברה, אני בעצם לא יודע איך לענות על זה.
לעומת זאת, עומדת לנגד עיני דמות אחרת מעונה 3.
בטח ניחשת שהכוונה ליואב. את יואב לא הכרנו מדפי הפורום, וגם יואב נכנס על תקן "החנון הלא מחובר".
אני יודע ששניהם שונים מאוד באישיותם, אך פרט זה נתגלה לנו לאחר שהכרנו את יואב לאחר כך וכך ימים, ובמקרה של יניב, היכרות מן הפורום.
בהינתן לשניהם אותה נקודת פתיחה, האם יואב קיבל את אותה האמפטיה שיניב מקבל פה בפורום?

לגבי סוף דבריך - מסכים בהחלט. הדיון הוא בינינו ואינו מייצג את כלל הציבור.

אני חייבת לתקן אותך

'מחוברים לחיים' הוא לא סרט דרמה בכלל. לטעמי הוא דרמה קומית ויש כאלה שכתבו בתקציר שזאת קומדיה בכלל... כל הסרט רק צחקתי והתפעלתי עד כי שכחתי שמדובר בבן אדם משותק מהצוואר ומטה. זאת הגדולה של הסרט הזה. נכון שהעובדה שהוא היה מיליארדר עזרה לו קצת בחזרה הזאת לחיים, אבל בכל זאת, ניצחון הרוח משחק תפקיד מרכזי בסיפור. מומלץ בכל מקרה.
לגבי יואב, אני לא אהבתי אותו ולדעתי הוא לא היה חנון בכלל. לא היה בו שום דבר מעניין והקטעים איתו היו הכי משעממים שיכולים להיות בעונה שלו. לא הבנתי איך הוא החזיק שם כל כך הרבה זמן מעמד. אולי בגלל שריחמו עליו, אני כבר לא ממש זוכרת.
ולא, אין להם בכלל את אותה נקודת פתיחה.

רגע רק רגע

Active member
טוב, אז דרמה קומית...

בעיני, היא עדיין דרמה

בטח ובטח שיואב ויניב נכנסו על אותו הטייפקאסט של החנון וזה לא נתון לשאלה בכלל.
לדעתי, שאר הדברים שרשמת מוכיחים את טענתי. את מעורבת ריגשית במקרה של יניב ולכן את לא יכולה לחשוב אובייקטיבית ולכן השניים אינם נמצאים באותה נקודת פתיחה בעיניך.
אך לצופה מן הצד, שלא נתקל בשניהם אף-פעם, מאוד קל לחבר ביניהם.
אני קורא פה ושם ואני מוצא המון נקודות השקה בשבוע הראשון של שניהם.
לשניהם לקח זמן להיפתח.
שניהם לא עניינו את הציבור (גם את דיירי הבית).
יואב הגיע עד חצי המשחק (אם אני לא טועה), כי לא העמידו אותו להדחה ואני מניח שכך יהיה גם עם יניב.
אני חושב שאת דעתך על יואב את מבססת לאחר צפיה שהייתה לך עליו של כמה שבועות ולא לאחר השבוע הראשון. בדיוק כמו שאת רואה את יניב של הפורום (את הרי מכירה אותו בהרבה יותר טוב מכל אחד אחר כאן
)
ואם ביססת את דעתך על יואב של השבוע הראשון, את צריכה להבין שכך רוב הצופים רואים את יניב.

קונדסון היקר (בהנחה ותקרא שורות אלה), אין לי דבר וחצי דבר על יניב. אני בסך הכל מעלה נקודת הסתכלות אחרת

נ.ב. - 'הישרדות' הוא משחק שונה בתכלית מן 'האח הגדול'

אני לגמרי מסכימה

לא טענתי ההיפך. כל מה שאמרתי זה מנקודת מבט אישית שלי. יכול להיות שהצופים רואים את יניב ואת יואב באותה נקודת פתיחה, אין לי דרכים לבדוק מה הצופים חושבים. אנחנו נחכה ונראה למרות שגם אני חושבת שיניב לא יועמד להדחה בזמן הקרוב. מן הסתם גם הוא יגיע עד אמצע המשחק.
ולגבי הישרדות והאח הגדול, אני דווקא כן מוצאת הרבה נקודות זהות במיוחד בהישרדות הישראלית.
בשניהם מדובר על משחק. בשניהם הפרס הוא מיליון ש"ח. בשניהם נחוצה אסטרטגיה. בשניהם נחוצה אישיות שורדת מבחינה חברתית, רק שבהישרדות הרבה יותר קשה פיזית, אין מישהו שאפשר כל רגע להיכנס אליו ולהתלונן על הא ועל דא ואין מצלמות ומיקרופונים 24 שעות ביממה. אבל במהות הם בהחלט דומים.
בהישרדות מקוששים עצים וקוטפים קוקוסים כדי לשרוד. באח הגדול מדברים ומדברים ומדברים בשביל לשרוד ולהתקדם.

רגע רק רגע

Active member
קודם כל...

תודה שהוצאת אותי בחן מן הטעות שלי לגבי הסרט ללא שריטות ומריטות

כל השרשור החל באופן בו יניב נתפס בעיני מי שאינו מכיר אותו מן הפורום או בכלל.
הבאתי כדוגמא את אחותי והאחיינית שלי. יודע שגם הן לא מדגם מייצג, אך היה צריך להתחיל מאיפשהו.

'הישרדות' VS 'האח הגדול' - מחזיק באותה הדיעה שהצגתי לפני כן.

למעלה