לילה טוב לכולם

soy rebelde

New member
../images/Emo15.gifצהריים טובים!!../images/Emo42.gif ../images/Emo9.gif ../images/Emo26.gif

גלוששש
אני מקווה שהלך לך מעולה במבחן ושלא נרדמת
גבי
יש במעריב לנוער פוסטר ענקי של נינט [או ככה לפחות רשום על השער חח] נועם
תרגישי טוב!
מישהו יודע לאיפה חן ואלמוג נעלמו?
שיהיה לכולם יומקסים!!

היום בתפוז אנשים ../images/Emo97.gif

דוד בן בסט, יו"ר התאחדות תחנות הרדיו האזורי ומנכ"ל התחנות רדיוס ורדיו לב המדינה יגיע להתארח בפורום רדיו בשעה 18:00 ויענה לשאלות הגולשים שרשרו כבר עכשיו שאלות בפורום - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1099&msgid=64713609
תחרות העיניים הכחולות היפות במדינה של תפוז אנשים וערוץ TCM נפתחת! לכבוד חודש שידורים מיוחד המוקדש לכוכב הקולנוע בעל העיניים הכחולות, פול ניומן, אנו מזמינים אתכם להעלות לגלריה המתאימה בפורום סרטים תמונות שלכם או קרובי משפחה שלכם בעלי עיניים כחולות. הזוכה בתחרות יקבל שובר בשווי 1,000 שקלים למימוש באחת מרשתות האופטיקה הגדולות בישראל מתנת TCM. לפרטים נוספים - http://www.tapuz.co.il/forums/main/communityEvent.asp?id=38948
פורום אופנה אלטרנטיבית מזמין אתכם לכתוב מאמרים בנושא אופנה אלטרנטיבית. כתבו מאמר, העלו אותו לשרשור המיוחד בפורום ותוכלו לזכות בדיסק וכובע של תפוז אנשים
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1360&msgid=64804531

MoYaL MaMi

New member
צהריייםםם../images/Emo24.gif

אווויייי שיעומוםם של הלייפפפ בבצפר הזה
צהריים טובים לכולם!!!!!!

LimoR L

New member
צהרייםםם

שונאת תמורה ללשוןןן אני יהרוג אותההההה חחחחחחחח דרדסית גוצית מעצבנתתת רררררר וטוב שההסעה נזכרה להגיע חצי שעה אחרי שכולם כבר הלכו..

../images/Emo47.gifאין,אלוהים פשוט מלך../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

אלוהים הוא הגיבור שלי אני מתה עליו אתם יודעים?!הוא עשה לי היום מיליון ואחד ניסים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ואתם בטח סקרנים לשמוע...
פואססס...אני יספר לכם את כל הניסים שהוא חילל לי היום...
*במצב מוצק מהתרגשות ושמחה*
קיבלתי 10 על הצגה בתיאטרון
היה לי היום מבחן בערבית ועברתי בהצלחה היה נורא קל, בטירוף
היה לי שיעור חופשי משיעור אנגלית המורה המחליף הוא נראה בן 22-23 כזה והוא אחלה מורה אז היה לנו שיעור חופשי איתו
(אל תדאגו, המאוהב זה בגלל השיעור החופשי לא בגלל המורה
)
אמא שלי עושה לי מנוי לויוה פלוס
(שזה באמת נחשב לאחד הניסים הגדולים שאלוהים עשה לי
) ועכשיו ל-3 הניסים המפוצצים של היום הניסים הכי מושלמים שקרו לי בחיים ולכן אני מציינת את התאריך של היום והוא גם תאריך באמת יפה, ראש חודש:1/11/05...טאדם טאדם::::::::::
א נ י ה ק ב צ ה א ' ב מ ת מ ט י ק ה
(ומסכנה חברה שלי שיושבת לידי, ברגע שאמרו:"תלמידי הקבצה א':(כל השמות..) ופרץ יובל"(
)התחלתי לדחוף כל שניה:"נו מנצ'ס
" חחח כל 2 שניות אני כזה נו מנצ'ס נו מנצ'ס!!!
פוברסיטה...
אבא שלי הבטיח לי אם אני גם אנגלית וגם מתמטיקה הקבצות א' (מה שאני באמת כן...) אני מקבלת...פ א ל פ ו ן ח ד ש
ייייפיייי איזה פאנן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ולנס שבניסים,השיא בשיאים,המושלם במושלמים:::::::
מי אמור,דין אהובי היחיד-השתבץ גם להקבצה שלי לכיתה שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אייייי הלב שלי בעננים אין לכם מושג כמה אני שמחה!!! סופסוף משו שבאמת מגיע לי לזכות בו, התוכנית שלי להיות חברה שלו מתקדמת מוי ביין!!!!!!!!!

soy rebelde

New member
שמחה בשבילך יובלוש!!../images/Emo24.gif

כל הכבוד על הציונים, ובהצלחה עם דין!

osh360

New member
הוא באמת מלך המכים

אני חולה עליו יותר מיכול דבר אחר בעולם הוא הכול בישבילי ה'>לאב יווווווווווווווווווווווווווווווווווו מאוווווווד עכשיו כמה ניסים חח כיף לך אתמול זה לא היה היום שלי אוף ועכשיו היום זה בסדר..חח..

osh360

New member
לא יודעת

שכחתי ת'מפתחות והייתי נישארת בסוף כימעט מחוץ לדלת אבל זה היסתדר הלכתי מלא והכול מחוייבות אישית בעע:-! אממ מה עוד?הסולללה כימעט ניגמרה..אבל לא..חח..

MoYaL MaMi

New member
חח מסכנה

עדייןן לא הלכת??? לעשות גבות?? בהצלחה במעלית חחחח

MoYaL MaMi

New member
לא הבנת חחח

דיברתי איתה באיסי והיא אמרה שהיא צכה לעשות גבות והיא מפחדת להיתקע במעלית .... חח הבנת מאמי???

MoYaL MaMi

New member
ווואייא איסה כיף לךך

גמאני רוצה פלאפון הדור השלישי אבל שמחה בשבילך כפרה!!

תודה../images/Emo140.gifואיך ידעת שזה הדור ה-3../images/Emo12.gif?

חח איך באמת ידעת שזה הדור ה-3? בכל מקרה, צדקת
בואו אני יזיל לכם ריר קצת חחח: זה הדור השלישי,עם מצלמה,עם מקלט,עם וידאו,עם אינטרנט מהיר ומשופר,עם איכות צלצולים בשמיים,עם רדיו,עם משחקים פצצות... חח אני לא ימשיך כי אני יודעת שאני מזילה לכם ריר חח איזה רעההההההההההה אני
אל תקחו קשה תאמינו שגם לכם יהיה כזה אם תשקיעו בהקבצות וההורים שלכם אוהבים לעשות איתכם הסכמים קחו ת'רעיון...
חחחחחחחחח דפוקה אני
וענתוש תהני מאמי נתגעגע

למעלה