לילה טוב לכולם

לילה טוב לכולם ../images/Emo29.gif../images/Emo24.gif

הנה מגיע לו ה"ולנטיין" ואני תוהה מתי כבר אפגוש את ה"מכסה" שלי... איזו שאלה הייתם/ן ממליצים/ות לשאול ואיזו פריסה לעשות? תודה,

blackcat2

New member
הי ../images/Emo9.gif

אין דרך לתת לך מידע על הזמן שייקח עד שתיפגשי את ה"מכסה" שלך. את יכולה לבדוק מה עליך לעשות על מנת למצוא אותו, כי חיי האהבה שלך, כמו דברים רבים אחרים, הם בידיך. בהצלחה.

matal girl

New member
בשמחה אענה לך

המלצתי- מה ההתפתחות הצפויה בתחום הזוגי עבורי ב- שבוע\חודש\שנה? +קלף סיכום. 5 קלפים +קלף סיכום שמחתי לעזור ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

אז ככה: אני בת 31 וחצי (27.7.72), עוסקת במקצוע ההוראה, סיימתי מערכת יחסים רצינית אחרונה ב- 31.12.02 שאלתי: מה ההתפתחות הצפויה עבורי בתחום הזוגי בשנה הקרובה? הקלפים שהתקבלו הם: קיסר, שלושה מטות, נער החרבות, אביר המטבעות, נער המטבעות קלף סיכום: תשעה מטות תודה ושבת שלום

matal girl

New member
גלגל"צ יקרה

כפי שאני רואה אתהדברים קלף הסיכום -9 מטות משפיע על הפריסה כולה. יש בו מסר עבורך להשתחרר מהפחד ולהפסיק לשים סביבך הגנות שכובלות אותך לפחד מלהכשל שוב. הסירי את המחסומים הסמויים ושאבי כוחות הבטחונך העצמי. נקודת המוצא שלך -קיסר נובעת מרצונך האמיתי להצליח בזוגיות את מתייחסת לזה כיעד כמטרה המלווה אותך. נער החרבות כהחלטה חדשה עבורך שאת היא הנער למעשה עלייך לפעול ע"פ ההגיון ולחתוך כשציך ולחתוךבאמת ולא בוירטואלי. אולי לא השתחררת כל כך מהקשר הקודם? אביר המטבעות מצביע על התחלה חדשה ושוב גם כאן את נדרשת להפסיק לפחד ולחשוש אולי זה משהו שאת מקרינה כלפי חוץ כאילו בטחון יתר ואז הסביבה קבלת את זה ממך הפוך על הפוך.מבינה? 3 מטות מסיימים את סיום השלב הנוכחי מתוך תכנון חדש ומוצלח שלך. יש להניח את העבר מאחור. נער המטבעות מזמין אותך לתהליך חשוב עבורך של בחינת מה את רוצה בגדול. הכיוון חיובי אם לא תתעכבי על הפרטים הקטנים. בקיצור, יש לך עבודת שטח רבה על עצמך. למצוא עוצמות להפיג חולשות ומשם לצאת לדרך חדשה. הכיוון חיובי. תהיי אופטימית. מאחלת לך הרבה הצלחה. ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

הי ילדה מטאלית

אני יודעת שיש לי עבודה רבה, אני גם יודעת שיש לי פחד להיכשל ולהישבר שוב (זה בדיוק הקשר לקשר הקודם שכנראה באמת עוד לא השתחררתי ממנו) לגבי לתחוך, אני חותכת באמת ולא וירטואלית... אני מנסה כל הזמן, נפגשת, רואה, משתפת ומסיקה את המסקנות עם עצמי... אני מקוה שבאמת נגיע השלב ש קלף 3 המטבעות מתאר אני גם יודעת בדיוק מה אני רוצה, בקטן ובגדול, אז לא מצליח לי??? תודה תודה תודה

יגאלרון

New member
בעניין המכסה,,,,,,../images/Emo150.gif

אהבה רבה לכם ,חברים. השלם תמיד מכוסה. השלם והשלם האחר תמיד שלמים יחד. אהבתי את המכסים של "סולתם" ובכל זאת החלפתי כמה סירים. ז'א: 1-יש הרבה חברות שמייצרים סירים ומכסים. 2-חשוב לדעת למפרע באיזה סוג מכסה רוצים לגעת.[ שמה לא נקבל כוויה ] בהצלחה. יגאל רון לשרותך.

דליה08

New member
הסיר ומהכסה../images/Emo23.gif

תמיד אמרו לנו ל"כל סיר יש את המכסה שלו" אז.. אולי.. במקום להחליף סירים תחליף רק את המכסה.??
"הנכווה מרותחים יזהר מצוננים" שבת שלום שנה של אהבה כל החיים

למעלה