לילה טוב לכם! יש לי שאלה,

liortzipor

New member
לילה טוב לכם! יש לי שאלה,

אני מאוד רוצה להכין דיסק למורה שלי . הסוג שהיא משתמשת זה מין דיסקים שהשירים בו באותו מקצב שממה שהבנתי הוא 140 BPMאו יותר ונכנסים אחד בתוך השני בסיום... יש למישו רעיון איך עושים דיסק כזה? או מוצאים שירים עם BPM מספיק גבוהה לספינינג? מאוד יעזור לי!!!!!!!!!!!! תודה מראש

shiri 80

New member
לחברה שלי יש בעיה........

ג'י תעזור לה עם הדיסק .. אתה הרי המאסטר .....

Tami661

New member
מוזיקה, דיסקים ושאר רמיקסים../images/Emo79.gif../images/Emo140.gif

בוקר טוב ליאור, קראתי את השאלה שלך ונראה לי מוזר העניין שהמקצב הוא אחיד, 140 BPM...
האחידות מאפיינת שיעורי אירובי ולא ספינינג. בכל אופן, עריכת קבצי המוסיקה באופן שאתה מדבר עליו נעשית באמצעות תוכנות מיקסוס מתאימות. שירים בקצב הזה אתה יכול להשיג בעיקר מדיסקים של דאנס/קלאב וכאלו ואם אתה מתכוון לקאזה, אימיול ואחרים... אתה יכול להשתמש במילת מפתח: Aerobic, אבל מנסיון? המממ... נהיה שם הכל זבל. שב תשקיע ותלמד לעשות את זה לבד בכל מקרה, תוכל להשתמש בלוח המודעות של הפורום קטגוריית מוזיקה ולקוות שיהיה מי שיעזור. והנה כמה שמות של תוכנות שיעזרו לך במשימה:
הכי זמין ופשוט: יש לך XP? אז אחת התוכניות שבאות איתה היא: WINDOWS MOVIE MAKER, קלה, פשוטה וזמינה.
NERO - זו לא רק תוכנת צריבה, יש גם פונקציות של עריכה ומיקסוס החל מגירסאות מסויימות
Virtual DJ
Multiquence
AtomixMP3ו יש עוד... אבל זה מספיק, לא?

יעל81

New member
אממממממממ

140 זה הקצב של אירובי, בתור מדריכה בעצמך את אמורה לדעת איפה מוצאים דיסקים מתאימים... לא?

למעלה