לילה ענק של משחקים: משחקי שישי בNBA ההימורים:

cache

New member
לילה ענק של משחקים: משחקי שישי בNBA ההימורים:

ערב טוב לכולם, ערב יום שישי, השמש כבר שקעה ואיתה ניחוחות האביב, לפי התחזית צפוי לנו יום שבת קר. אך לפני השבת יש את שישי בלילה והאן.בי.איי החליטו לפנק אותנו בלילה משחקים ענק. הלילה 13 משחקים מתוכם ארבעה מרכזיים! לפני שנתחיל נברך בהזדמנות זו את ההנהלה על ערב בול פגיעה, כמו כן 7ליאל7 ולאוס (מסתמן כמהמר חזק) שהלכו עם ההנהלה אתמול. ההנהלה מקווה שהערב כמו כל ערב יביא עימו גם מצטרפים חדשים, כולם מוזמנים. יש המון משחקים אז בוא נתחיל (קבוצה ביתית תמיד מימן) : 1) טורונטו-מילווקי: מילווקי אחרי ניצחון מרשים על הפייסרס, טורונטו בקו עלייה, אך עדיין לא מספיק יציבה. ניצחון טורונטו. 2) וואשינגטון-ממפיס: באנקר וויזרדס, חבל להכביד במילים על משחק שכולל את ממפיס האומללים . ניצחון וואשינגטון. 3) הורנטס-קלייפרס: ההנהלה אוהבת את ניו-אורלינס בייחוד בבית, קבוצה חזקה שכרגע מוליכה את המערב (זה זמני כמובן). ניצחון להורנטס. 4) שיקאגו-שארלוט: הבובקטס היא עוד קבוצה אהודה על ההנהלה, אך אנו נלך על הבולס הבינוניים הערב. ניצחון שיקאגו 5) דנוור-ג'רזי: חברות וחברים הבדיחה חוזרת אליכם ללילה שני רצוף, ההנהלה מקווה שתפנימו את המסר, הסיבה היחידה ש'אוויר' (לחדשים שבניכם, אויר הוא הכינוי שההנהלה נותנת לנטס ולקבוצות ברמתה, כלומר בלי רמה, כלומר אויר) משחקת הלילה אי על מנת לאפשר לכם לתקן את העוול מאתמול ולהמר על הנאגטס. מכיוון שהנאגטס אהובים על המהמרים (מניסיון עבר) ההנהלה בטוחה שתעשו את ההימור הנכון. באנקר ראשון. ניצחון דנוור. 6) יוטה-סאקרמנטו: הקינגס עושים קולות של קבוצה, אבל הם עדיין לוחשים, הג'אז אוהבים לנגן בבית וההנהלה לא הולכת כנגדם. ניצחון יוטה. 7) פורטלנד-יוסטון: הבלייזרס רכשו בזכות את אמון ההנהלה, קבוצה מצוינת שבונה לעצמה ביטחון הכרחי לשלבים הבאים. מגריידי חזר לשורת הרוקטס אך ההנהלה סבורה שזה לא יספיק. ניצחון פורטלנד. 8) סיאטל-אטלנטה: סיאטל עד מתי??? הלילה שמים סוף להפסדים, ההוקס לא מספיק חזקים בחוץ. ההנהלה הולכת על ניצחון לשם שינוי לסוניקס, כן כן. סיאטל מנצחים. 9) בוסטון-מינסוטה: דויד מול גוליית הוא דימוי לא מתאים, יותר כמו אוויר מול גוליית. בוסטון עם יד שמאל קשורה מאחורי הגוף ובדילוגים על רגל ימין מנצחת את המשחק הזה. באנקר שתיים. פרט חשוב לציון הוא המפגש בין גארנט לקבוצתו לשעבר. הירוקים מנצחים. הגענו לרביעייה הגדולה של הערב, מעכשיו זה קשה, תתכוננו: 10) ניקס-פילי: למה זה משחק מרכזי אתם שואלים, כי ככה ההנהלה קבעה, יש בעיה? הניקס כבר לא אויר, הם התקדמו לרוח והלילה הם ינשבו חזק כנגד הקבוצה מעיר הרוחות, פילי העלובים. ההנהלה מבקש, תפעילו שיקול דעת, אני יודע שאתם נוהגים להמר נגד הניקס, אבל אם לא נגד פילי אז מתי??? ניצחון לניקס. 11) דיטרויט-אורלנדו: הפיסטונס ירצו לנקום את ההפסד מהשבוע בשניית הסיום, אך ההנהלה הולכת על ההפתעה הראשונה של הערב, אני מצטער, אני יודע שיש כאן המון אוהדי דיטרויט, אהל ההנהלה הולכת הלילה עם פלורידה. ניצחון למג'יק. 12) דאלאס-לייקרס: עוד משחק גדול, קרב ישיר על ראשות המערב הפתוח. דאלאס בתקופה לא טובה, כך גם הלייקרס הפצועים, אבל ההנהלה מהמרת על הפתעה שניייה ברצף, קובי מנצח את דאלאס הלילה, זאת עובדה. לייקרס מנצחים. 13) קליבלנד-פינקס: ואוו, איזה משחק, איזה כייף, נאש קונטרול מגיע לבקר את הקבוצה היחידה שהגיעה לגמר האן בי איי והייתה חלשה יותר מאלופת אירופה באותה השנה. לא משנה, קליבלנד מראה סימני חיים אבל רק מול העלובות, פינקס היא קבוצה ולכן היא תנצח. ניצחון לסאנס. זהו ניגמר, ואוו לא קל. לפני סיום נזכיר ששחר אומנם הפסידה, אבל הלילה בשלוש בבוקר בערוץ 2 אנדיוני בגמר הזוגות. כמובן לא נסיים בלי החדשה הספורטיבית של היום בעולם: פדרר הולך הביתה בחצי הגמר (לאחר הישג חסר תקדים של 10 גמרים רצופים בגראנד סלאם), סוג של סוף עידן? מוקדם לדעת עוד, אבל משהו קרה הלילה . מצחיק איך אתה שונא שחקן כשהוא בשליטה מלאה על הספורט, אתה מחכה להפסד שלו כל הזמן, מחכה ומתאכזב, מחכה ומתאכזב, וכשזה סוף סוף קורה, והוא מראה סימני אנושיות ולא אלוהיות, אתה לפתע מגלה שאתה עצוב ושאולי עמוק בפנים אתה בעצם כל הזמן אהדת אותו. (הדוגמא הקלאסית שלי לכך היא לא אחר מאשר ג'ורדן). לילה טוב, תתפרעו בהימורים, לכו עם הרגש. בהצלחה לכולם. שבת שלום. ההנהלה.

STEVE NASH

New member
10/13 לפחות

טורונטו-מילווקי. הראפטורס בבית זה כמעט באנקר, גם מילווקי בחוץ. 99-88 לראפטורס. וושינגטון- ממפיס. הגריזליס לא יעשו חיים קלים לוויזארדס אבל יפסידו 108-100. ניו אורלינס-קליפרס. 104-82 להורנטס. שיקאגו-שארלוט. 88-80 לבולס. דנוור- ניו ג'רזי. 114-96 לנאגטס. יוטה- סקרמנטו. 104-102 לג'אז. פורטלנד-יוסטון. 97-92 לבלייזרס. סיאטל-אטלנטה. 105-94 להוקס. בוסטון-מינסוטה. 108-75 לסלטיקס. ניו יורק- פילדלפיה. ניצחון לניקס... 95-82. דטרויט-אורלנדו. ניצחון לפיסטונס, 84-77. דאלאס-לייקרס. ניצחון למאבס, 110-106. קליבלנד-פיניקס. 115-111 לסאנס.

SHITBREAK3

New member
3\13 לפחות

1) אחרי הניצחון על בוסטון מי זה בכלל מילווקי....ראפטורס לוקחת 2) וושינגטון 3) יש בי משהו שרוצה ללכת על הקליפרס...אבל נלך עם ההנהלה פה--> הורנטס 4) שיקאגו 5) בפעם הראשונה אני מהמר נגד ניו ג'רזי...נלך על דנבר (עם המזל שלי הנטס עוד ינצחו...) 6) יוטה 7) פורטלנד 8) אטלנטה 9) בוסטון בקלילות 10) לא האמנתי שיגיע היום שאני אהמר בעד הניקס, והוא אכן לא הגיע. סיקסרס לוקחים 11) יהיה משחק שקול...אבל נלך על דטריוט בעקבות הביתיות 12) המאבריקס האהובים שלי לא סופרים את קובי 13) פיניקס

Itai7

New member
עזרו לרודי המסכן למצוא דאנק!../images/Emo6.gif

נשמע כמו החידות למצוא את הילד בתמונה רודי מחפש הצעות לתחרות בדאנק סלאם בניו אורלינס!

OrEl74

Well-known member
מנהל
איזה ענק!!!

אחד הדברים הגדולים שנתקלתי בהם... הבחור פשוט תותח.

Itai7

New member
ראית את הקמפיין של בוש לאולסטאר?

זה גם אחד הטובים ברשת.

SHITBREAK3

New member
מסיים עם 10 מ-13 ../images/Emo13.gif נחמד ביותר....

מה שהפיל אותי- ניו יורק ניצחה את הסיקסרס יוסטון ניצחה את פורטלנד ושארלוט שהפתיעה את שיקאגו אבל אני יוצא מרוצה

7liel7

New member
לא קל, לא קל...

1) טורונטו-מילווקי: טורונטו בקלילות. 2) וואשינגטון-ממפיס: וושינגטון. 3) הורנטס-קלייפרס: NO. 4) שיקאגו-שארלוט: אני מאמין בשארלוט, ולכן אני אהמר עליהם. 5) דנוור-ג'רזי: אמ... דנבר! 6) יוטה-סאקרמנטו: יוטה. כי סאקרמנטו הם לא קבוצה. 7) פורטלנד-יוסטון: הבלייזרס. 8) סיאטל-אטלנטה: זה לא שההוקס לא חזקים בחוץ, הם פשוט לא חזקים... סיאטל. 9) בוסטון-מינסוטה: נו באמת... אם בוסטון מפסידים אני כורת אשך
10) ניקס-פילי: ההנהלה צודקת. אם לא נגד פילי אז מתי?! הניקס. 11) דיטרויט-אורלנדו: הכיצד ההנהלה מעיזה לחשוב על משהו חוץ מנצחון של הפיסטונס?! 12) דאלאס-לייקרס: הלייקרס פצועים ודאלאס מנצחים. 13) קליבלנד-פיניקס: אולי דווקא כאן מחכה לנו ההפתעה. אבל בכל זאת אני אלך עם פיניקס.

לאוס

New member
טייק שני

לצערי, אני כותב מהלפ טופ של אחותי, שהחליט למקם כמה מקשים לא הגיוניים במיקומים אסטרטגיים, מה שגורם לי להתחיל את ההודעה הזאת שוב, אחרי שכבר כתבתי על 7 משחקים - הכנס כאן אמרת מרמור ועצבים כרצונך - כך שלא נותר אלא להתחיל מחדש. אז ככה: ערב עם לא מעט מוקשים, לטעמי, גם במקומות שלכאורה נראים פשוטים להכרעה. ננסה לנטרל. 1. טורונטו - מילווקי (לא מאמין שאני כותב הכל שוב): מוקש ראשון. מילווקי קיבלה חזרה את רד, שנתן אתמול משחק יפה מאוד, אבל השאלה הגדולה היא האם מדובר בסימן לבאות או שמא מצפה לנו עוד משחק כמו מול הלייקרס. אני אלך עם טורונטו, למרות שלא פשוט לקבוע. 2. וושינגטון - ממפיס: לא משחק קל כמו שאפשר לחשוב. הוויזארדס קיבלו בראש מול הקאבס, משום מה, כך שלצפות מהם למשהו קצת קשה. למרות זאת, אני נותן את המשחק לוושינגטון עם משחק יפה של דשון סטיבנסון. 3. ניו אורלינס - קליפרס: ההורנטס נראים טוב מאוד העונה ואלא אם האוויר הדליל בפסגה עלה להם לראש, אין סיבה שיפסידו לקיימן. זאת אומרת, לקליפרס. אה, מה זה משנה, Same Same. ניו אורלינס. 4. שיקגו - שארלוט: מוקש, חברים, מוקש. מדובר בשתי קבוצות שהכל אפשרי אצלן, גאד דמאט. אני לוקח את שארלוט (בכל זאת, רוחו של מייקל בהיכל). 5. דנבר - ניו ג'רזי: אז מי יותר אנדראצ'יבר? בכל זאת, אם דנבר לא לוקחים פה, סימן שמשהו גדול ורע עובר עליהם. משהו כמו שלושה כושים גדולים בטריילר (היי, זה לא הפרומו מ ESPN?). אם עדיין לא ברור, נאגטס. 6. יוטה - סקרמנטו: יש שם כישרון, בקינגס, אבל יציבות - יוק. יוטה בבית וכדאי שינצחו. ג'אז. 7. פורטלנד - יוסטון: עוד מוקשון. כיף לי לראות את הבלייזרס העונה, אבל אין להם מאץ' אפ למינג בצבע. הרבה תלוי בסיני ובכמות העבירות שיצליח להדביק לשומרים שלו. אבל על פי סכמת "זאת שעולה וזאת שיורדת" - פורטלנד. 8. סיאטל - אטלנטה: אני בינתיים לא ממש מחזיק מדוראנט. הרבה כישרון, אבל גם הרבה רוח וצלצולים סביבו. אם מישהו שם לא יתחיל להרגע, הילד יקרוס תחת הציפיות. חוץ מזה, תמיד עוזר כשיש גם קבוצה, נניח. ניצחון להוקס. 9. בוסטון - מינסוטה: בוסטון. 10. ניקס - פילדלפיה: לפילי יש שני דברים שאין לניקס: סנטר אקטיבי וכבוד עצמי. איכשהו, בעיקר בגלל קרופורד, אני דווקא אפרגן לניקס ניצחון בגארדן (לתשומת לב ההנהלה: לא תמיד מתעלמים מהניקס - אבל לרוב...). 11. דטרויט - אורלנדו: מוקש, אחוש מוקש. עד הסדרה מול הבולס בפלייאוף שעבר הייתי בטוח שמה שמניע את הפיסטונס זה איזשהו דרייב לנקמה, אבל עכשיו? מסמרים ונוצות, ציפור שלא עפה. מולה עולה קבוצה צעירה, שבינינו, מופתעת גם מעצמה העונה. לא רואה את המג'יק מפתיעים דווקא בפאלאס. דטרויט חייבים את זה, אם הם רוצים להוות איזשהו פקטור מרכזי בפלייאוף העונה. 12. דאלאס -לייקרס: אני בתור א-אוהד של דאלאס, שמח על כל הפסד אפשרי, גם אם לא הכי ריאלי. ובמילים של בן 12: יאללה קובי!!!!!! תרעה להם מזה!!!!!! השחקןן מספר 1! בעולם יקרע להם ת'תחת!!!!!!!!!!!!". אז בואו נקווה שלייקרס. 13. קליבלנד - פיניקס: נראה די הגיוני שפיניקס, אבל היי, מדובר פה בחבר'ה שהפסידו לטימברוולבס ("מה אתה רוצה מהם, מינסוטה בתקופה ממש טובה: שני ניצחונות בשבועיים!" עצוב שזה גם קצת נכון). פיניקס אוהבים להשתולל, בקליבלנד רק אחד יודע איך. סאנס לוקחים. לילה קשה לניחוש, אבל נשמע מעניין בטירוף. יאללה, רוצו על הקלידים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אחחח איזה לילה מעניין....

1) טורונטו-מילווקי: טורונטו. 2) וושינגטון-ממפיס: וושינגטון. 3) הורנטס-קלייפרס: ניו אורלינס (יאללה טייסון תן לי איזה 30 ריב', אני צריך את זה בפנטזי) 4) שיקאגו-שארלוט: בולס!! 5) דנבר-ג'רזי: דנבר בקלילות. 6) יוטה-סאקרמנטו: ואי קשה...שיהיה יוטה. 7) פורטלנד-יוסטון: יוסטון. 8) סיאטל-אטלנטה: אטלנטה. 9) בוסטון-מינסוטה: סלטיקס? לא מינסוטה, לא סלטיקס! טוב החלטתי על סלטיקס. 10) ניקס-פילי: פילי!!! (יאללה איגי!! תן להם בראש אני צריך את זהע בפנטזי
) 11) דיטרויט-אורלנדו: משחק משובח במיוחד, נלך עם הנסיון של דטרויט. 12) דאלאס-לייקרס: דאלאס. 13) קליבלנד-פיניקס: אני הולך על הפתעה של קליבלנד, למרות שמה מפתיע בזה שלברון מנצח?

OrEl74

Well-known member
מנהל
למי שלא יודע, הלילה ב-2:00 דטרויט-אורלנדו

שידור ישיר ב-ESPN...יהיה מעניין

Oxycodone

New member
הימור ראשון בפורום החדש ,

טורונטו-מילווקי - נצחון לקנדים. וושינגטון- ממפיס - וושינגטון עדיפים. ניו אורלינס-קליפרס - ניו אורלינס בפריחה. שיקאגו-שארלוט - די קשה , אבל אני נהמר על ההורנטס שנמצאים בתקופה טובה. דנוור- ניו ג'ירזי - הנטס לא משחקים , דנוור. יוטה- סקרמנטו - ממ זה קשה , לא מהמרים על כסף , אני אוהב את הקינגס יותר ואהמר עליהם . פורטלנד- יוסטון - די קשה , מגריידי משחק ? ממ פורטלנד טובים , אבל קבוצה הפכפכה , נהמר על יוסטון. סיאטל-אטלנטה - 2 קבוצות חלשות , וסיטאל בכלל לוזרים אבל בבית שלהם הם ינצחו את ההוקס. בוסטון-מינסוטה - הייתי שמח לנצח את בוסטוןן שוב , אבל לצערי הם ינצחו את מיניסוטה. ניו יורק- פילדלפיה - וואו קשה 2 קבוצות מעפנות השנה , אני לא מאמין שאני עושה את זה , אני שוקל להמר על הניקס....פילי ממש גרועים השנה , ניקס....... דטרויט-אורלנדו - צפוי משחק נהדר הלילה ! , גוווו פיסטונססס !! דאלאס-לייקרס - עוד מוקש , באסה שביינום נפצע דווקא שהלייקרס התחילו להתחבר.. מצד אחד אני מאמין שקובי לבד בערב טוב יכול לנצח את דאלאס , אבל בכל זאת אני מהמר על המאווריקס.

Oxycodone

New member
11/13

ודווקא נפלתי במשחקים הכי דביליים .. למה לעזעזאל הימרתי על סיטאל , וסקרמנטו ?

Puskas

New member
מהמר

אחרי לילה טוב של 10/14,ננסה לשחזר את ההצלחה :) טורונטו-מילווקי: ניצחון לטורונטו,פשוט גדולים על הבאקס כשזה בבית. וושינגטון-ממפיס: משחק מוקש..2 קבוצות לא מבריקות עם פטנציאל התפוצצות לערב..אני מהמר על הבית..הוויזארדס לוקחים. הורנטס-קליפרס: ההורנטס בבית חזקים והקליפרס בחוץ מעפנים..ההורנטס ישמרו על הבית. שיקאגו-שארלוט: שיקגו לא משהו השנה אבל גם שארלוט די בינונית..בכל מקרה ריצ'ארדסון,אוקאפור וג'ראלד מסוכנים לכל אחד ומצד שני הבולס הוכיחו שהם מנצחים גם בלי גורדון שהיה פצוע משחק אחרון..גם הפעם הבולס לוקחים. דנבר-ניו ג'רזי: די באנקר..בלי לזלזל בג'רזי יותר מדי..אבל הם פשוט נמושות..דנבר תיקח. יוטה-סאקרמנטו: פה אני מסמן הפתעה,יוטה טובה לאחרונה יחסית אבל סקרמנטו אחלה קבוצה כשהיא בסגל מלא ומשלבת את ביבי,מרטין ועבדול ראחים..הלילה הקינגס יעשו ניצחון חוץ מפתיע. פורטלנד-יוסטון: פורטלנד טובה השנה וביוסטון כלום לא מתחבר טוב..פורטלנד ישמרו על הבית ויקחו. סיאטל-אטלנטה: סיאטל חייבת לנצח מתישהו אבל זה לא הלילה..למרות שבאווירת ההפתעות של מינסוטה לאחרונה בא לי לשים על סיאטל אבל אני אוהב את אטלנטה ומהמר עליהם הרבה..ההוקס לוקחים. בוסטון-מינסוטה: בוסטון לא מרשימה אותי בכלל לאחרונה ומינסוטה עם 2 ברצף..אז הלילה זה יהיה קשה אבל בוסטון בסוף תברח לניצחון. ניקס-פילי: 2 נמושות לחלוטין...הניקס מארחים אבל היו מתים לשחקנים כמו איגואדליה,מילר וגבוה כמו דלמברט.. פילי לוקחת הלילה וזה גם קצת הפתעה.. דיטרויט-אורלנדו: מי יותר גרועה? שאלה טובה...ניתן לפיסטונס כי זה בבית וכי לאורלנדו אין כלום מעבר לטורקוגלו והווארד.. דאלאס-לייקרס: דאלאס כאלה נמושות השנה..יותר מדי פעמים הם הפסידו משחקים לקבוצות חלשות מהם בהרבה..והלילה זו בכלל לא קבוצה חלשה מהם..הלייקרס יעשו ניצחון חוץ יפה. קליבלנד-פיניקס: לברון מול נאש..ורז'או מול...חחח סתם סתם..תאכלס זה לברון מול פיניקס...והסאנס ינצחו.

שלי

טורונטו-מילווקי: טורונטו ב10-12. משחק עם לא מעט נקודות. וושינגטון-ממפיס: וושיגנטון ב8-10. לא קרוב ממש במהלך המשחק אבל הגריזליס יורידו קצת מההפרש בסוף. ניו אורילינס-קליפרס: ההורנטס לא יתקשו, ישימו 105+ נק' וינצחו ב18-20, כריס פול עם 17 אסיסטים
שיקאגו-שארלוט: משחק קשה וצמוד עם סקור נמוך. הבובקאטס יפתיעו וייקחו עם הבאזר - שארלוט ב1-3. נטס-דנבר: דנבר בבית חזקים מאוד, הם לא יתקשו וייקחו במשחק עם הרבה נק' - דנבר ב14-16. יוטה-סקרמנטו: זה באמת לא כוחות. יוטה בבית תיקח בקלילות את הקינגס שיתקשו לשים נק' על הלוח. יוטה מנצחת ב20-22 נק'. יוסטון-פורטלנד: משחק צמוד יחסית אבל הבלייזרס תמיד יהיו בשליטה. הם ימשיכו לנצח בבית (3-17) - 5-7 הפרש. סיאטל-אטלנטה: זה הצ'אנס של סיאטל לנצח והם ינצלו אותו. דוראנט יוביל את הסופרסוניקס לניצחון ב3-4 הפרש. בוסטון-מינסוטה: אני SUCKER לאיזו הפתעה במיס מאץ', אבל זה נראה לי מוגזם. נלך עם הקבוצה האהובה (הירוקה אם לא ברור) ב16-18 אחרי שיורידו את הרגל מהגז בסוף. ניקס-פילי: הניקס? איכס. התנצלות להנהלה - אבל פילי לוקחים את זה ב6-8 הפרש (לפחות לא תהיה תבוסה...). דטרויט-אורלנדו: הפיסטונס בבית אבל דווקא המג'יק מצטיינים בחוץ. דטרויט קצת בסלאמפ, אבל יתעוררו בזמן לקחת משחק צמוד שיוכרע בשניות הסיום - הפיסטונס ב2-4. דאלאס-לייקרס: קשה...וכקשה - לך עם הקבוצה הביתית (או נגד הקבוצה השנואה). דאלאס תנצח ב4-6 נקודות. קליבלנד-פיניקס: רציתי להמר על לברון, מאוד...אבל פיניקס פשוט טובים מדי. ואז הם הפסידו למינסוטה וקליבלנד ניצחו 9 מ10....יאללה קליבלנד. לברון שם משחק גדול (35-10-7) וקליבלנד מנצחת בשיניים, 3-5 הפרש אחרי כמה זריקות עונשין מדוייקות בשניות האחרונות. נקווה לטוב. פעם ראשונה שיוצא לי להמר על כל כך הרבה...

למעלה