לימודי עיצוב אופנה

shurilevi72

New member
לימודי עיצוב אופנה

באתר זה תוכלו למצוא על לימודי אופנה במוסדות השונים, נושאי הלימוד וכן רשימת מכללות בהן ניתן ללמוד אופנה, טקסטיל, סטיילינג, ועוד. השירות ללא תשלום, לידיעתכם.

תודה על הרשימה, ואם אפשר להוסיף...

אולי זה קצת "לייד", אבל לכל המעוניינים באופנה בהקשר התיאטרלי, שימו לב לבית הספר לעיצוב אומניות הבמה של רקפת לוי. יש שם קורסים בעיצוב תלבושות לתיאטרון, אבל לא רק, וגם קורסים על נעליים וכובעים (או לפחות היו בשנה שעברה). הם ממוקמים בתל אביב ויש להם אתר שכתובתו www.rakefetlevy.co.il

דנהד23

New member
דיברתי איתם שנה שעברה

אבל אמרו לי שיחזרו אלי לתיאום פגישת יעוץ עם רקפת, ניסיתי לתפוס אותם כמה פעמים ולא חזרו אלי עד היום...

אולי כדאי שתנסי שוב, לאור האופטימיות

שבחתימה שלך. ובתקווה שהפעם כן יחזרו אלייך כי המקום נראה ממש מרשים.

דנהד23

New member
האופטימיות שלי כרגע היא לשנקר ובצלאל :)

ובמידה ולא ילך שם אז תאמיני לי שאני אנסה...

שמעתי שקשה להתקבל לשנקר ובצלאל

בלי לבאס-מעטים מצליחים להיכנס בלי פרוטקציות. רובם שם עם פרוטקציות לפי מה ששמעתי אני מקווה בשבילך שתצליחי!

ruth0561

New member
מתקבלים נטולי פרוטקציות-ונוכשרים

מי שלא חוזר אליך- הוא לא רציני נקודה. או שהוא יהיר ושבע. ולא חשוב כמה היחצנים שלו ינסו לדרבן אותך להתקשר שוב. הבת של רופא השיניים שלי- בחרה ללמוד בלונדון, יקר להבהיל, אבל רמת הלימודים הרבה יותר גבוהה. מה שהקל עליה לקבל הקיץ סטאג' מאוד נחשב בניו יורק. היא כבר לא חושבת לחזור הנה אלא בתום השנה הזו שהיא האחרונה- לחזור לניו יורק רק שתדעו- שאין לה יום ולא לילה , היא אינה עובדת כי אין זמן. היא לומדת, מכינה קולקציות ובעיקר קורעת את התחת. אז אם אתם רוצים לשחק במעצבים לימדו בארץ. אם אתם רציניים- לכו על חו"ל בגדול

notSoon

New member
מה??????

לא לכל אחד יש את היכולת ללמוד בחו"ל, זה עולה המון כסף!!! לא רק הלימודים גם המחייה שם ומה לעשות יש לי תקציב. ועם כל הכבוד שנקר נחשב לאחד מבתי ספר לאופנה המובילים בעולם, כן , אם לא ידעת... ומי שמסיים שנקר- אני שמעתי על הרבה שעובדים אצל מעצבים בחו"ל, בנוסף במשך 4 שנות הלימודים יש מספר ביקורים אצל מעצבים ותצוגות בחו"ל. אז למה לקרוא לזה "לשחק במעצבים"- זה זילזול. לא סתם דונה קארן באה לבקר בשנקר וגם הציגה שם תערוכה. אלברט אלבז (המעצב של לנוון) הוא בוגר שנקר, ידעת? ולגבי פרוטקציות (למי שכתב מעלייך) אני מכירה הרבה אנשים שהתקבלו כי הם מוכשרים, ואפילו חברה טובה שלי לומדת שם כי היא מדהימה, בלי פרוטקציות ונעליים.

דנהד23

New member
אז ככה

ניסיתי להתקבל שנה שעברה לבצלאל ושנקר והייתי בבצלאל ברשימת המתנה.. אני יודעת על המון אנשים שנכנסו לשם בלי פרוטקציות, בד"כ אבל, לא אחרי ניסיון אחד להתקבל... הם רוצים לראות גם התמדה... ובצדק (כרגע אני בחוג תפירה ורואה שיש אנשים שניגשו פעם אחת ולא מעניין אותם יותר..) דבר שני תיכננתי על לונדון (יש לי אזרחות אירופאית) ומסתבר שבשביל לממש אותה אני צאריכה להיות תושבת בבריטניה לפחות 3 שנים!! אז בלי ההטבה עלות הלימודים היא:9000פאונד לשנה עם הטבה 3000 פאונד... משמעותי בנוסף אני מכירה מישהי שלומדת שם כרגע היא בשנה אחרונה והמלצותיה אלי היו:" שנקר בי"ס מעולה ואם לא הייתי בשנה האחרונה הייתי פורשת מפה וחוזרת ללמוד בארץ", לפי דבריה זה מאוד קשה לממן את הלימודים היא לומדת ועובדת נונסטופ.. (היא משלמת מחיר מלא) אז לא הבנתי מה פשר תגובתך... שאם אני לא מליונרית לרדת מזה? ד"א רוב מי שלומד בשנקר עושה סטאז בחו"ל (אלא אם כן הוא מעדיף בארץ..) אז אל תעלילי עלילות... ד"א אני מתה ללמוד בחו"ל אבל לצערי אין לי כסף מתחת לבלטות...

מי שאוהב את התחום יצליח בכל מקום מי שבוער בו

עיניין עיצוב האופנה והתחום הזה בכלל יתאמץ ויגיע למה שהוא רוצה, כי לא רק חו''ל שווה משהו בעיקר בתחום כזה בו אם יש לך דברים מקוריים ותציג אותם במקומות הנכונים תוכל להרוויח מכך ובגדול ללא קשר איפה למדת הכי חשוב שאת יודע את הדברים הבסיסיים ויש לך פיתוח משלך שמרתק ומסקרן מספיק...קחו את יוסף לדוגמא...שבהוא היחסית חדש בשוק, ולא חסרות עוד דוגמאות.
לינוי

מי שאוהב את התחום יצליח בכל מקום מי שבוער בו

עיניין עיצוב האופנה והתחום הזה בכלל יתאמץ ויגיע למה שהוא רוצה, כי לא רק חו''ל שווה משהו בעיקר בתחום כזה בו אם יש לך דברים מקוריים ותציג אותם במקומות הנכונים תוכל להרוויח מכך ובגדול ללא קשר איפה למדת הכי חשוב שאת יודע את הדברים הבסיסיים ויש לך פיתוח משלך שמרתק ומסקרן מספיק...קחו את יוסף לדוגמא...שבהוא היחסית חדש בשוק, ולא חסרות עוד דוגמאות.
לינוי

shurilevi72

New member
רקפת לוי - מכללה לעיצוב

בשמחה - הצכללה נכנסה לאתר. צוות פורטל מכללות.

כל הכבוד על הרמת הכפפה. אני מבינה שיש לך

מהלכים באתר המכללות. סלחי לי אם אתערב שוב -- לחלק מהמכללות שמוזכרות ברשימה שלך בלי הפנייה לאתרים, יש אתרי אינטרנט (אולי לכולן, לא יודעת). אם כבר עסקנו ברקפת לוי, למשל, אז יש לבית הספר שלה אתר, גם למכללת ויצו יש אתר. ודאי לרבים אחרים.

shurilevi72

New member
מכללות

עינת שלום, כפי שציינתי בתגובה הקודמת, אני חלק מצוות פורטל מכללות. בפורומים האחרים התווסף קישור תחת "קישורים" מהפורום לעמוד באתרנו העוסק בנושא הרלוונטי לפורום אודה על הוספת קישור תחת הכיתוב "מכללות לעיצוב אופנה" לעמוד http://www.michlalot.co.il/limudim/prof-teuda-fashion-textile.php, אשר מפרט על לימודי אופנה וטקסטיל, ויכול להועיל לגולשים בפורום הנוכחי.

בקישורי הפורום מופיעים כתבוות של שאר בתי הספר

והמכללות ללימוד עיצוב אופנה ותודה על היוזמה, אם יש לכם עוד אתרים שאתם חושבים שיש מקום להכניס לקישורי הפורום אני אשמח
לינוי

למעלה