לינדזי מתגיירת

לינדזי מתגיירת

שמעתם שלינדזי רוצה להפך ליהודיה בגלל שגם סמנטה יהודיה

דנדנאלה

New member
אמרו את זה....

ליפני איזה 3 חודשים וגם אם היא היתכוונה לעשות את זה(לא נירא לי) היא לא תעשה את זה כי כמו שכבר אמרתי....הם דיי מרוחקות עכשיו

LindZiv Cohan

New member
בדיוק קראתי על זה בידיעות נראלי...

זה מפגר אם היא תתגייר. היא יכולה להיות יחד עם סאם, להתחתן ולהקים משפחה גם בלי להיות יהודיה.. זה לא שהיא מאמינה גדולה
אם לי היה חבר נוצרי, לא הייתי רוצה שיתגייר בשבילי, כמו שלא הייתי רוצה שיבקש ממני להמיר את הדת שלי בשבילו.

FireInsaid

New member
../images/Emo207.gifשמתם לב שהמיי ספייס הלא רשמי נעלם?

חח פתאום קלטתי... היא כנראה מחקה אותו או משהו כזה

LindZiv Cohan

New member
כן, איזה מבאס זה:/

אני מקווה שמחקו לה אותו ולא היא מחקה לעצמה.. כי היא יכולה לדבר איתם ולפתוח שוב. אבל אם היא החליטה לסגור את החשבון שלה אז...באסה.

NoOop

New member
הו...

איזה צעד ענקי זה לעשות. למרות שלדעתי זה מיותר כמו שכבר נאמר כאן. אני לא חושבת שצריך לעשות את זה אבל בסה"כ כנראה זה חשוב לסמאנתה. ליהודים בכלל משום מה זה חשוב מבחינת הדת. אבל שיהיה לה בכיף :) מה נסגר איתן בכלל?

LindZiv Cohan

New member
זה עדיין מוזר אבל,

כי סמנתה לא נראת מהיהודים האלה שבאמת אכפת להם מכל השיט הזה.. ואם כבר "השיט הזה", ידעתם שבישראל אם מישהו סתם ככה שם טבעת למישהי על האצבע של טבעת נישואין ואומר "הרי את מקודשת שלי", בלי שום רב או כל הדברים האחרים שצריך, הם נחשבים נשואים? אבל אם זה שני הומואים שעושים את זה, זה לא נחשב? לא שזה פוגע בי אישית, אבל זה סתם מעצבן החוקים היהודיים המעצבנים האלה.

למעלה