ליפתי !

roicohen87

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

מה המצב יפתי ? אני רוצה לומר לך ששמעתי את השיר "אין לי אותה" ואין ספק, פשוט ביצוע ענק!! חיפשתי במלא אתרים אבל אין את האקורדים של השיר הזה..זה חסוי או שיש מצב שתפרסם אותם? בכל מקרה אחלה יום D-: !

אידקה

New member
ליפתי

אהלן, אתה יכול לתת לי את האקורדים לשיר: "אין לי אותה?" תודה מראש

אידקה

New member
תודה אבל

אתה יכול לתת לי הורדה רק של המוזיקה בלי הראפר (אלא אם כן זה זכויות יוצרים...? יפתי?) תודה מראש. עידן

מאיפה האקורדים?זה לא יוצא דומה לשיר

בכלל... יש פריטה מסויימת לשיר? האקורדים לא נשמעים יחד כל כך כמו השיר.

נויוש333

New member
ליפתי !

יפתי כל הכבוד על השיר אין לי אותך וגם שמעת את השיר אין לי אותה של שחר ולהקת המהפכה ?. פליז תענה לי ...

נויוש333

New member
ליפתי

היי יפתי אני רוצה לדעת עם זה באמת אתה ?? אני מקווה שאתה מכיר את הגירסה החדשה של אין לי אותה זה להקה מקרית ביאליק אני מכירה אותם מבן דוד שלי בקיצור אני ינסה לשלוח לך אתה גדול דבר איתי כול יום נעים להכיר אותך !

נויוש333

New member
הי יפתי

היי יפתי אני לא יודעת למה אתה לא עונה לי אני מכחה לתשובה ממני נויוש333

אם כבר אין לי אותה אז יפתי שתדע

האקאפלה לשיר ..נורא אהבתייי! מסתבר שנחמד לשמוע את השיר גם בלי מוזיקה

NoAm1238

New member
כן עכשיו גם שמעתי את האקפלה :)

ממש אהבתי ! טוב עם קול כזה... כל דבר יהיה יפה

לא יודעת מה אתכם אבל

אני אוהבת יותר לשמוע את האקאפלה מאשר את הגרסא הרגילה.. ובואנהה כל אחד מבקש ממני את השיר ברשימה שלי שהם רואים כזה במסן מה אני שומעת. מה זההההה מה הולך כאן!

אני יכולה לנסות לנגן.אני מניחה שהשיר לא ...

מורכב מיותר מאיזה 4 אקורדים גג.... בדומה לנגמר בחזרה והלילה יעבור שהוא מורכב מ-3 אקורדים בלבד. כשיהיה לי זמן אני אשב עם הגיטרה ואעלה על האקורדים,לא בעיה אני חושבת,זה בטח אקורדים בסיסיים ביותר לפי מה שנראה לי מהשיר. אבל שוב..כשיהיה לי ממש זמן וחשק...כל זמן שיש לי חשק למשהו אז אני כבר לומדת לפסיכומטרי. מספטמבר לא תראו אותי בפורום בכלל מרוב שאני אהיה שקועה בספרים. עכשיו עוד רגוע

למעלה