לירון לב

לירון לב../images/Emo99.gif

בעבר כתבתי פה קצת, מידי פעם אבל אני בעיקר קוראת סמויה כאן בפורום. אז.. נעים מאוד, קוראים לי ים, בת 16 מקיבוץ במרכז ומאוהבת בלירון לב!
עוד בימי "כוכב נולד" אהבתי את לירון, ישר מהשמיעה הראשונה. יש בו קסם שאין באף-אחד אחר, מעבר להיותו בן-אדם עם נתונים חיצוניים מצויינים (
) יש בו שילוב של גבריות כובשת עם עדינות שאי אפשר להשאר אדישים אליה. כשלירון פותח את הפה ומוציא קול הנשימה שלי מתהדקת, בכל פעם מחדש ואני מתענגת על כל רגע בשיר. הקול שלו כ"כ כ"כ יפה וכ"כ עושה חשק לעוד. כשיצא "מתוערר מחדש" לרדיו אפשר להגיד שהייתי בעננים, הייתי שומעת את השיר ללא הפסקה והתחלתי לספור את הרגעים עד שאלבום הבכורה שלו ייצא לחנויות ועד שנזכה לשמוע ממנו עוד חומרים.. לצערי, ואין לימושג למה
(אולי תוכלו לענות לי?) האלבום לא יצא עד היום
ועם הזמן התחלתי לשכוח מלירון ולהפסיק לשמוע את המוזיקה שלו. בשבועות האחרונים יצא לי לראות במקרה את הקליפ של "השמנייה" בביצוע של לירון והוא זה שהציף בי את הכל מחדש, פתאום נורא נורא התגעגעתי לקול הזה שלו ולחיוך היפה שלו שממיס אותי כל פעם מחדש
וגם הבנתי שלא משנה כמה זמן יעבור וכמה שלירון קצת "יעלם" מהתעשייה ומהאורות אני תמיד יאהב את המוזיקה שהוא עושה.. כי באמת אין עליו
. אז זהו
סתם רציתי לשתף אתכם, סליחה שחפרתי
ים

MoonKnightX9

New member
אין לי מושג מתי האלבום יוצא...אבל

שמעתי שמישהו בשם "צוק" מפיק איתו אותו בימים האלה

למעלה