לכבוד ההגעה לישראל... מה שלושת השירים שאתם הכי אוהבים?

eranmc

New member
לכבוד ההגעה לישראל... מה שלושת השירים שאתם הכי אוהבים?

פרסים למשתתפים מתנת תפוז?

ForeverMC

New member
זה משתנה, שלושה משמעותיים בשבילי:

1. Butterfly
2. Outside
3. Love Takes Time
================
אם הייתי צריך לבחור 20, אז מוסיף בסדר רנדומלי:
4. Can't Let Go
5. Vision Of Love
6. All I Want for Christmas
7. The Roof
8. Till the Enf of Time
9. Music Box
10. Anytime you need a Friend
11. Fantasy - Pop version

12. Make It Happen
13. Petals + Rainbow Interlude
14. There for Me
15. Can't Take that Away
16. My All
17. Hero
19. I'll Be there
20. Without You - השיר שהפך אותה כוכבת על באירופה וגם בישראל!!!, חייבת לבצע אותו
=========
הדרנים:

21. Fly Like A Bird
22. We Belong Together

ForeverMC

New member
וחייב להוסיף גם את:Always Be My Baby + Emotions + Dreamlover

שההופעה לא תהיה כבדה מדי

Light087

New member
ממש קשה לי לבחור יש כל כך הרבה להיטים ולא להיטים

שחייבם פשוט להיות מבוצעים, יש כ"כ הרבה שגדלתי עליהם, שעשו לי טוב
כאלה שהם גם מדהימים, כייפים, מכל מני סגונות קצביים ושקטים.
ובגלל שפשוט קשה לי לבחור אלך על מה שנראה לי הגיוני שככל הנראה
היא תבצע מלהיטיה, אלו מווגאס אז אבחר בלית ברירה (ממש בלית ברירה) 3 שלדעתי היא
ביצע אותם יפה... ואני מאוד אוהבת אותם גם אבל זה לא אומר שהם ההכי אהובים עליי...
מאריה בין היחדות שגורמת לי לאהוב כמה באותו משקל.

הכנתי סרטון קצרצר שהיא מבצעת אותם.
חייבת להודות שהתבלטתי בין כמה כי יש עוד שביצע יפה...

mc lyte

New member
- השלושה שלי -

נורא קשה לבחור ;( זה משתנה: 1.Outside 2. The Roof 3. Someday

אמאאאא איזה קשהה

אממ טוב. Fly Like a Bird Anytime You Need a Friend השלישי שנוי במחלוקת אבל אולי Whenever You Call או My Saving Grace אבל אבל אבל יש עוד אלף שירים אחרים שאני אוהבבבבב כמוו Forever I Don't Wanna Cry Love Takes Time My All Through The Rain Butterfly Outside We Belong Together I Stay In Love אוף ועוד אבל אין לי סוללה חחח

Mידאס

New member
כשאני חושב על זה, אין כמעט שיר שלה שאני לא אוהב

נכון שהיא עשתה מלא חרא בזמן האחרון והרבה דברים שלא ראויים להערכה, אבל לא קרה לי שדילגתי על שיר שלה בגלל שלא אהבתי אותו, אולי בגלל שלא היה בא לי עליו באותו רגע, אולי.

הרבה שירים שלה, בעיקר מהתקופה האחרונה, הם שירים שאני מרגיש שהם צריכים "גדול עלי". Beautiful למשל זה שיר שממש לא התחברתי אליו בהתחלה, והיום אני נהנה להאזין לו בכל הזדמנות. גם Obsessed שהוא שיר מטומטם בכל קנה מידה, היום מתקבל אצלי בזרועות פתוחות יותר. נכון, לא לרווחה ממש, אבל פתוחות מספיק.

הרפרטואר שלה ענק וקשה לבחור רק שלושה מתוך קריירה שמתפרשת על פני רבע מאה. אני מתעלם מהסינגלים שלה שכבשו את המקומות הראשונים ובכלל מסינגלים שהצעידה ובוחר דווקא בשירים הפחות מוכרים אולי, אבל כאלה שהם בהחלט ראויים להערכה רבה, אולי להערכה רבה יותר אפילו מאלה שכבשו את פסגות המצעדים בעולם.

השלושה שלי:

Betcha Gon' Know - אחד השירים הכי הכי הכי טובים שלה אי פעם, גם מבחינת המלודיה וגם מבחינת הליריקס. שיר שהוא סיפור מתחילתו ועד סופו, שכשאתה מאזין לו אתה יכול בקלות לדמיין את האירועים שמתוארים בו, להתחבר אליו בכל הרבדים, עם מלודיה שבלונית להחריד, אבל כזו שהיא לא פחות מהברקה.

The Wind - אחחחח! מאריה הג'אזית, הבלוזית. תעשי לנו אלבום שלם כזה, פליז! שיר שבו המאזין נחשף בצורה הטובה ביותר לוירטואוזיות הקולית הפנומנלית שלה.

Melt Away - אחת מבלדות הר'נ'ב הכי טובות שלה ובכלל, מבין כל אלה שהאזנתי להן אני. כתבתי פעם, ממש מזמן, ש"בזכות" השיר הזה השכנים בבניין שהתגוררתי בו בילדותי התוודעו למאריה, אבל בגללו גם שנאו אותה שנאת מוות. השיר הזה היה מתנגן אצלי במערכת בלופ אינסופי בעוצמות שקורעות את עור התוף (טוב נו, הגזמתי. זו הייתה מערכת טייפ דאבל קאסט
, אז אולי טיפה נסחפתי עם העוצמה).

יאללה, מאריה. מחכים לך!

למעלה