לכבוד הפרק האחרון של דולהאוס
?

lightanddark

New member
לכבוד הפרק האחרון של דולהאוס ../images/Emo58.gif?

סוג של סקר. בגלל שאנחנו כבר מכירים את ג'וס, ויודעים איך הוא פועל, ואנחנו יודעים שבעונות הראשונות הוא תמיד הורג מישהו, ובנתיים זה לא ממש קרה בדולהאוס...... מי אתם חושבים שלא ישרוד את הפרק? או אולי בעצם כולם ישרדו את הפרק? מה דעתכם?

אם אני צריך לנחש מי ימות ../images/Emo58.gif

אז כנראה שימותו אנשים שאנחנו אוהבים: מלי, מה שייגרום לרגשות אשם אצל פול אדל, כי היא ניסתה "ליצור בני אדם יותר טובים" - כמו פרופסור וולש עם אדם בעונה 4, או בסרניטי הגיוני גם להרוג את טופר, אבל נראה לי שהוא הפוגה קומית טובה מידי כדי למות כל כך מהר. אבל הוא אחת הדמויות הכי אהובות, אז הגיוני שג'וס יהרוג אותו. לא נראה לי שויקטור ימשיך לתפקד אחרי מה שאלפא עשה לו, ולא הגיוני לשמור עוד דמות מלאה בצלקות, ובטח שהיא לא תהיה מושכת בתור בובה. לכן נראה לי שהוא פשוט ימות. לאדע, גם בויד מגניב. יכול להיות שג'וס יהרוג אותו כדי לעורר רגשות זעם אצל אקו. אם אני צריך לבחור 3 שימותו כמעט בטוח, אז אלו ויקטור, אדל ומלי, אולי אפילו בסדר הזה.

alonback

New member
רעיון לסקר נוסף

מי לדעתכם יהיה השחקן הבא מ"החבורה של ג'וס" שיעשה הופעה בסידרה? (בפרק הסיום או בתקווה רבה!!!! בעונה הבאה)

ג'ונתן מ. וודוורד.../images/Emo54.gif

למיטב זכרוני הוא היחיד שהופיע גם בבאפי, גם באנג'ל וגם בפיירפליי. אני אשמח לראות אותו גם בדולהאוס.

יש עוד

ישנם 5 שחקנים שהופיעו בכל 3 הסדרות, תמיד בתפקידים קטנים: Jeff Ricketts Andy Umberger Bob Fimiani Jonathan M. Woodward Carlos Jacott

אם ניית'ן יופיע

אז הוא יהיה השחקן הראשון שמופיע בכל ה verse ים השונים של ג'וס, בבאפיוורס כקיילב, פיירפליי כCaptain Tightpants , הוריבל כ Captain Hammer, ודולוורס כ Captain Caleb Hammerpants

למעלה