לכולםם=> דיבוב

מאיוש33

New member
לכולםם=> דיבוב

היי! אני מאיה בת 13 מראשון וקודם כל רציתי לאחל מזל טוב על הפתיחה..! אני כל כך שמחה שנפתח הפורום הזה כי סוףסוף יש עם מי לדבר!!...אני מאוד מתעניינת בדיבוב דמויות בטלביזיה או בסרטים ורוצה מאוד להתחיל לדובב ועד עכשיו לא ידעתי מאיפה להתחיל, או לאן לפנות...!!! כולם אומרים שאני מאוד מתאימה לכך ואני מאוד רוצה לגשת לאודישנים בדיבוב כי כשמתבגרים, כידוע, הקול משתנה וכבר אין מה לעשות.. אני מקווה מאוד שהפורום הזה יפתח בפני את הדרך להתחיל לדובב ואני גם מקווה לעזור לאחרים שיש להם רצונות בדיוק כמו שלי -להתחיל לדובב..... אזז בקיצור אני מקווה שנוכל לעזור אחד לשני כמה שיותר מהר שלכם: מאיה:-* נ.ב- קראתי בפורום שיש איזשהוא קורס באולפני נילס. אם מישהו יפרט קצת יותר (כמו איך מתקבלים, כמה עולה ועוד) אני מאוד מאוד אשמח...

Hawkgirl

New member
מושי מושי?

תעברי קצת על ההודעות בפורום, אם יש לך שאלות נוספות, אולי כבר ענו עליהן :] בכל מקרה, זו תגובה שלי בנושא שאורלי פתחה, כך שתעברי גם על ההודעות האחרות בנושא :] http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1662&msgid=88908452

Bar391

New member
למאיה[=

אוקיי , יש קורס בנלס ואת צריכה להתקשר אליהם ולהירשם הטלפון שלהם זה 03-5498884 זה עולה 2150 ושווה כל שקלל (מנסיון) ...אז תתקשרי תבברי ותדובביי יאאיי חחח

מאיוש33

New member
תודהה!

תודהה על הטלפון..!!:) איזה ניסיון יש לך??היית פעם בקורס??...איך היה?

Bar391

New member
למאיה

כן אני הייתי ברקוס והיה לי מאוד כייף ואני ממש מציעה לך ללכת עם את מתעניינת בדיבוב וכל זה!! ואחרי שסיימתי את הקורס אז הזמינו אותי לתפקידים קטנים בג'וניפר לי והיה לי אודשין לליזבת מקפטן פלמינגו ... כבר רשמתי את זה איפה שהוא בפורום אבל לא נורא נירשום שוב חחח.... שיהיה לך בהצלחה !!!!!!!!!

Bar391

New member
למאיה....

ג'וניפר לי זו תוכנית שעוד לא עלתה לשידור אבל היא תעלה מתי שיגמרו להקליט אותה...מי שמדובבת את ג'וניפר גם כותבת בפורום הזה ..קראים לה MIABABY ...ויש את התוכנית הזאת בנתיים באנגלית בCARTOON NETWORK אז את יכולה ליראות ליפעמים...

למעלה