לכולם ממש ממש דחוף!!!!!

לשענטז וירדן

אוקיי דבר ראשון עוד פעם אחת תפתחו תפה שלכם ואני אכניס לכם כזה וירוס למחשב שלחולה אלצהיימר יהיה יותר זכרון. דבר שני איזה מין פאקינג שם זה שענטז!?!? מה אתה גרמני? נאצי מסריח? אני אגיד מה שאני רוצה אחוש כמה שאני רוצה אחפור כמה שאני רוצה ואם אני רוצה אני גם אשלח תמונות פורנו שלכם למחשב של ההורים שלכם בעבודה מותר לי לעשות מה שאני רוצה בלי שתתדחפו את האף המגעיל והשעיר שלכם פנימה יש? דרך אגב כל מה שאמרתי תקף גם לגבי STREET MAN ואני מת לקבל את התגובה שלך חתיכת נאצי פשוט מת... יש??

לכולם ממש ממש דחוף!!!!!

היי אני מתכננת לעשות "ספר חיים" לכל שחקני המורדים!!!! ובטוח שאני יביא להם את זה.... אז מי שרוצה יכול לכתוב לי בעברית ואני אתרגם לא לכתוב לגורגינה וגיז'רמו (לונה וניקו) כי הם לא נמצאים בעונה השניה!!! אם אתם רוצים אתם יכולים לכתוב להרבה שחקנים זה לא משנה!!! אז תכתבו את הברכות לאימייל: [email protected] או ל: [email protected]

street Man

New member
מה?

מה תקרא כמו שצריך???? טיפש הוא חבר שלי והוא התכוון שמה שהוא אמר לכם זה גם בשמי......

שעטנז

New member
אז החבר שלך לא יודע לרשום כמו שצריך

ודרך אגב שענטז וחברה שלו...

מי אתם בכלל שתגידו לאנשים פה מה לעשות חתיכת פאגס? אני אעשה מה שאני רוצה ואתה לא תגיד כלום.. פאגים שכמוכם אני פשוט שונא אנשים שאומרים לאנשים אחרים מה לעשות הומואים...

y a ® d e n a

New member
אני לא אמרתי לאף אחד מה לעשות...

ו"סטריט מן" יאללה אנחנו מתנהגים כמו ילדים קטנים!!! אין לי כח לריב עם אף-אחד....רוצה להשלים?! ואם פגעתי בך (ואני בטוחה שלא....) אז סליחה....

street Man

New member
טוב אני לא נעלבתי ולא כלום....

פשוט התנהגת כמו תינוקת כי קצת נסחפת אחרי האידיוט לירן.... אז סבבה, אין לי בעיה שנשלים..

y a ® d e n a

New member
אני שמחה שהשלמנו!!!

אני שונאת לריב עם אנשים, אבל לא יודעת מה קרה....פשוט עצבנת אותי והתעצבנתי, אבל עכשיו הכל בסדר!!!!!!!!
ומה המסנג'ר שלך, כדי שנוכל לדבר והפעם בלי קללות
....חחח נ.ב- אתה בכלל לא מכוער, סתם אמרתי את זה כי התעצבנתי!!!

שעטנז

New member
מתוקי בזה הרגע עפת מתפוז../images/Emo70.gif

וחוץ מזה יא חסר שכל, שעטנז זו מילה מהתנ"ך!!!!!!

שעטנז

New member
החבר שלך צריך לדעת שאסור בתכלית

האיסור לקרוא למישהו נאצי
זו עילה לתביעה
שאל אותו אם הוא אי פעם שמע על הזכות לשם טוב... בכל אופן, כבר פניתי למנהלים במסרים וביקשתי שיצרו קשר עם הנהלת תפוז!

street Man

New member
כמה שאתה טיפש.....

חבר שלי שהוא גם שכן שלי הוא אחד המנהלים הרראשיים בתפוז... והוא ממש לא יפגע באחד החברים שלו...

שעטנז

New member
מה??? בואנה אתה לא עקבי ואתה

בכלל אי אפשר להבין על מה אתה מדבר
הוא אחד הנהלים הראשיים בתפוז? בואנה בן כמה אתה לעזעזל

street Man

New member
זה לא חשוב..

העיקר זה שאתנ לא יכול לפגוע בי או באחד מהחברים שלי.. תתבגר כבר ותפסיק לעשות "דרמה מכל דבר"... :)

למעלה