לכולם ממש ממש דחוף!!!!!

עוד מכתב לקמילה

קמילה מהרגע שראיתי אותך בתור פטו בקטנטנות התחלתי להעריץ אותך את אלילה בעיניי את המודל לחיקוי של את כל חיי אם מישהו פוגע בך זה כאילו שפגעו בי במשפחה שלי ואפילו יותר מיזה... את כשרונית, חכמה, מהממת, מתוקה, מדהימה ביופייך ובאישיותך המקסימה. את הבנאדם הכי מושלם שקיים ביקום הזה כולו. אותך הערצתי יותר מכל ואפילו הלכתי למפגש מעריצים שלך ושל פלי שהייתם בארץ עם ילדים שאוהבים אותך מאוד ואני במיוחד. אני מעריצה מספר 1 שלך ואני אעריץ ואוהב אותך לעד אפילו שאני כבר אהיה בשמיים. את ליבי את נשמתי את עייני את חיי ואת חשובה לי יותר מכל ביום ובליל אני חושבת לעצמי איך נוצר בנאדם כל כך מושלם על האדמה הזו? ועל זה אין לי תשובה אני רק מקווה שתקראי את המכתב שלי תביני כמה אני מלאת אהבה אני אוהבת את הצורה בה את משחקת את החיוך המקסים שלך את האופי המלאכי שלך פשוט הכל בך מושלם. אני יודעת שאני מדברת בצורה מפחידה אבל פשוט אין מוצא לאהבתי אלייך. מכל הבנים שהיו חברים שלך בקטנטנות ובמורדים הכי חיבבתי את דיאגו גרסיה לדעתי את ודיאגו הם הזוג המושלם וגם כל אחד לבד מושלם בפני עצמו. אפילו שאני עצובה ואני רואה אותך אז חיוך עולה על פניי. אני מקווה שתקראי את מכתב זה ותכתבי לי תשובה אפילו מילה אחת תספיק לי מהנערה הכי קדושה עליי אדמות אפילו אות אחת מימך זה יספיק לי. שלך בהמון אהבה אושרת נעים

roadkiller

New member
מכתב כבר בספרדית

Hola Luisana Me llamo Tom, tengo 17 anios y soy de Israel Me gusta mucho la serie Rebelde way y en especial vos como actriz Pienso que sos muy linda y me gusta mucho tu lunar en la pera Te mando esta carta porque de vez en cuando me pasa que me enamoro de alguna actriz de la tv y durante ese periodo no puedo pensar en nada y menos en nadie mas. Hace 3 anios "me enamore" de Mary Kate and Ashley Olson y el anio pasado de Jenifer Aniston. Generalmente se me pasa en un mes o dos pero siempre en epoca de vacaciones y en epoca de colegio no se cuanto tiempo me durara, especialmente cuando estan dando la serie y vos estas mas linda en cada capitulo. Me alegrara mucho que me contestes y que estemos en contacto por e mail o algo, asi "entendere" que eres una persona como todos y el enamoramiento pasara y podre volver a mi vida normal De todas maneras me alegrara mucho que me contestes y nos escribanos Gracias, Tom [email protected] icq 132863846

L i R o N u S h

New member
diego girl אני שולחת לך תיקון

מכתב שלי לאימייל שלך עכשיו, תגידי לי אם קיבלת אותו.....

naama y feli

New member
לדייגו גירל אני יכולה לשלוח לך

אימייל עם המכתב ותתרגמי אותו?

למעלה