לכולם!-שוב יעוץ!!!!דחוף כנסוו!

lilo the sexit

New member
לכולם!-שוב יעוץ!!!!דחוף כנסוו!

אין לי מושג איך אני אתחיל לכתוב לכם את ההודעה אז אני פשוט אתחיל בבעיה! ההורים של והאחים שלי! אני חושבת שבגלל שאני יצאתי שמנה ומכוערת ושהאחים שלי יאצו יפים ורזים אז ההורים שלי יותר מעדיפים אותם אני בקושי מכירה ת'הורים שלי והן בקושי מכירים אותי אמא שלי אפילו לא זוכרת לפעמים באיזה כיתה אני! עם אבא שלי אני כל הזמן רבה ות'אמת אני ילדה מוכת!ההורים שלי מרביצים לי חשבתי כבר כמה פעמים להתלונן למשטרה או לאתאבד עכשיו כשאני כותבת לכם אני מתאפקת שלא לבכות אבללא מצליחה אני חייבת!, אמא שלי כמו אחות תאומה של אחותי הגדולה הן כל הזמן נגדי וכל הזמן יש להן דעה משותפת משל עצמן! ואני לא מרגישה רצויה במשפחה! לפעמים כשאמא שלי מביאה דברים מתוקים הביתה ואלו דברים מתוקים שאני אוהבת היא מזכירה לי שזה משמין ופעם רבתי עם אח שלי הקטן מכות!נתתי לו בעיטה בבטן(אני ילדה שמתעצבנת מהר!)אמא שלי הכתה אותי וקיללה אותי פרה שמנה (בגלל שבעטתי בו והוא ממש בכה! ולפי דעתי זאת קללה פרה שמנה) תעזרו לי! ואל תגידו לי להיכנס לדיאטה כי דיאטת רצח לא עזרה לי... ואם אני לא אחזור לכתוב פה תדעו למה.... ביי ביי.... נ.ב-אם אני לא אחזור לפה אני מקווה שתזכרו אותי...

ליאת כנסי שניה...

א' כל תנסי לדבר עם ההורים שלך למה הם מתייחסים עלייך כך ותגידי להם שזה ממש מגעיל משהם עושים לך את זה ועם זה לא יעזור תספרי על זה לסבתא שלך ושהיא תנסה לדבר עם ההורים שלך או משו כזה ועם גם סבתא שלך לא תצליח להרגיע ת'הורים אז תתלונני אליהם כי אין משו אחר לעשות... ולגבי זה שאת רוצה להיתאבד תתחילי להרגיע ומהר למה כי זה שההורים שלך הם (אפשר להגיד כמה קללות?) בני בני בני זונות כלבים ודבילים שהם לא אוהבים בת מהממת כמוך זה לא אומר שאת צריכה להיתאבד בגללם ואפילו לא לחשוב על זה ובאמת תנסי לדבר עם ההורים שלך ועם הם מתחילים לצרוח עלייך או משו כזה תתחילי גם את תתחילי ליצרוח אליהם קיצר נסי את זה... מקווה שזה יעבוד ושהם בני בני בני בני בני בני זו... האלה יתחילו להירגע....

lilo the sexit

New member
תקשיבי...

יו מהר מתיחל החיים זה לא הכל!! אממ תקשיבי... סבתא וסבא שלי לא אשמים ולא שאר המשפחה! אני לא רוצה שהם ידברו איתם סבתא שלי גם ככה כל יום הולכת עם סבא שלי לבית חולים שניהם צריכים תיפולים כל הזמן! ואני לא רוצה שידאגו... ואני גם כועסת אבל בלי קללוץ ביו'ש... ותודה על התמיכה

לילדה החמודה....../images/Emo140.gif

תקשיבי מתוקה אני ממש לא יודעת מה להגיד לך כל כך...לדעתי ההורים שלך ובכלל המשפחה שלך ממש בואי נגיד במילים יפות...ח=ר=א=ו=ת!!! נשמה את לא צריכה לסבול את כל זה...את חייבת להיתלונן למישטרה על האלימות ואפילו אולי לחשוב לעזוב את הבית לדודה או למישהו שקרוב אליך...אני לא מבינה איך הורים יכולים לעשות עדיפות כזאתי בין הילדים שלהם אבל שתדעי לך מה שקורה אצלך בבית זה באמת באמת חמור מאוד..לא יתכן שאמא לא תדע באיזה כיתה הבת שלה ושלא תגונן עליה לפעמים.זו ממש תופעה אני מזועזעת לקרוא את מה שרשמת זה עושה בי צמרמורת לחשוב שיש אנשים שלא איכפת להם מהילדים שלהם..אל תחשבי אפילו על היתאבדות כי החיים שלך יותר שווים מהאנשים שפוגעים בך גם עם זה המשפחה שלך.תהיי חזקהה ותיתייעצי אם אנשים מבוגרים יותר שיוכלו לתת לך עצות ולהפנות אותך למקומות הנכונים אל תאבדי תיקווה יהיה בסדר.. אנחנו כאן איתך!!!

dannyshadow

New member
הייי!

אז.. ממצב? את בת 11 נכון? קודם כול את לא מכוערת ולא כלום רק האישיות המהממת שלך כובשת
עם אחי אני תמיד רב אבל זה לא קשור
בקשר למכות- תתלונני! זה לא את שלא בסדר- ההורים שלך צריכים עזרה, נפשית. את יכולה לבספר למנהלת, יועצת, או כול מבוגר אחר :) אפילו לפנות לקווים החמים (נכון למטה בעמוד? יש שם קווי מצוקה בתפוז) אפילו לדבר באנונימיות ואם בא לך אחר כך למסור פרטים :) והוספתי אותך באיסי שלי אז אם בא לך נדבר גם שם :) חייבים טובים שיהיו לך
דני.

funkygirll

New member
כנסי לפה...

קודם כל הם פשוט חראות. תתלונני במשטרה על ההורים שלך או שיש איזשהוי אגודה שאת יכולה לפנות עליהם,אל תעברי על זה בשתיקה אחרת הם ימשיכו עם זה. ואצלך הכל בסדר,אני בטוחה שאת אחלה ילדה וההורים שלך צריכים טיפול!

dannyshadow

New member
הייי!

אז.. ממצב? את בת 11 נכון? קודם כול את לא מכוערת ולא כלום רק האישיות המהממת שלך כובשת
עם אחי אני תמיד רב אבל זה לא קשור
בקשר למכות- תתלונני! זה לא את שלא בסדר- ההורים שלך צריכים עזרה, נפשית. את יכולה לבספר למנהלת, יועצת, או כול מבוגר אחר :) אפילו לפנות לקווים החמים (נכון למטה בעמוד? יש שם קווי מצוקה בתפוז) אפילו לדבר באנונימיות ואם בא לך אחר כך למסור פרטים :) והוספתי אותך באיסי שלי אז אם בא לך נדבר גם שם :) חייבים טובים שיהיו לך
דני.

ליאת כנסי..../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

מצאתי איזה פורום שאולי יוכל לעזור לך.. אני לא מאמינה שפורום של סדרה יכול לעזור בבעיות כאלו,אז אם את לא רוצה לפנות למשטרה תכנסי לפורום שאני מביאה לך עכשיו והם יעזרו לך,זה לא שאני לא רוצה שתספרי לנו אם את רוצה את יכולה לשתף אותנו במסרים.אני בטוחה שכולנו נשמח לשמוע ולעזור לך באיך אני אגיד..פרטיות.. אז הנה הפורום

וואי....זהה ממש מוגזם!!!

לדעתי את צריכה לפנות לאיש מבוגר כלשהו ולספר לו ת'בעיות שלך אחת ולתמיד.... ובכלל אם הם מרביצים לך ומקללים אותך כך זה יותר גרוע את חייבת לפנות לאיזשהו מוקד חירום ולספר להם את מה שהם עושים לך...והם יטפלו בזה כבר(אני יודעת שזה קשה>>לא שזה קרה לי>>חס וחלילה) אבל הם מתעללים בך בצורה נוראה... מקווה שעזרתי ובאהבה ענקית..מוריי

הילוש - נצל"ש

חחח, גם אותי הדבקתם בנצל"ש (למרות שהייתי מוסיפה אותו מקודם...)... עכשיו אני יודעת איפה ראיתי את צ'אד מייקל מארי, ב"בנות גילמור"!!!! וראיתי כתבה עליו בראש 1... ארררררר, עכשיו אני נזכרת! פשוט מושלם!

נכון!!!!חחח בר שמת לב איך אנחנו

סוח]פות אחרינו גל של ילדים המאמים בניצלושים?!?!?!?!?!!?צלשים לנו חחח כמו צ.ל.ש יש לנו פה...

lilo the sexit

New member
תקשיבו שניה!!!!!!!!!!!

אמא שלי רק מתבלבלת באיזה כיתה אני... כי יש את אח שלי בגן ואת אחותי בבית הספר ויש לאחותי 1001 סיפורים שכבר היא מתבלבלת.. אבל זה לא מכות מכות חזקות זה סטירות או מכות בישבן! היום אני בכלל לא דיברתי איתם לא החלפתי איתם מילה! ואני מתכוונת להמשיך ככה!

lilo the sexit

New member
למי שחושב שאני משקרת!!

אף אחד בנתיים לא אמר שאני משקרת אבל רק מי שעומד לכתוב לי שקרנית אז הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה אבל אני מודה שיש מיליון ואחד אנשים במצב יותר קשה משלי! ולמה שאני אמציא כזאתי סיטואציה נוראית ככה שתדעו שזה אמיתי תראו איך אני מציפה פה ת'פורום כי אני לא יכולה לסבול ת'הורים שלי כי אתם החברים היחידים שלי! האמיתים!

למעלה