לכולם

לכולם

היום היה יום לא משהו בפורום , צעקנו רבנו והוצאנו את העצבים. אז יש ימים כאלה , כולם היו במחזור היום...חחח ממחר נמשיך להיות פה ותשכחו ממה שהיה, אל תעלבו ואל תשנאו אחד את השני,פשוט עזבו את הפורום כמו שהוא עד למחר... בסדר?

רועי../images/Emo23.gif

איךך אנשים יכולים להגיע לרמה הזאת להפיץ שמעות!!!!!!!!!!! אין לכם חיים זכותם של השחקנים לא להביא לאף אחד את האיסי הם לא חייבים לאף אחד כלוםםם רועי אני אוהבת אותך ואת גור ואת כולםםםם

אייכס רועי !! מחזור?? לא חשבת על

מילה טובה יותר?? סתאאאם!!!! לוב יו!!! וזה ממש בסדר!!!!

miss chupi

New member
זה שרשור לרגיעה

בואו ננצל אותו להרגע מהיום הזה! פחחחח רציני! בואו נוציא את המצחיק מזה... יום יבוא ובאמת נצחק על זה

yuviz

New member
מה איכס

כולכם פה בני 15 ולא קיבלתם מחזור?! באמת... אני לא קיבלתי.. ואני עוד אקבל חח =]

°°NaTaLi°°

New member
חח רועי קרוע אחד

אני יעזוב עוד מאת קודם יש ל הודעה חשובה לכתוב המצב פה מכריח אותי לכתוב ואז אני ילך! אה כן שחכת בכינו טוה אני בוכה כל היום חחחחח

ayeltush1

New member
ואו מה קרהה כאןןןןןןןןןן???????.

אני מצטערת אבל בזמן האחרון לא יוצא לי להיות פהההה וגם יותר לא עונים לי השחקנים ואין לי מושג מה עם יהונתן מזמן לא דיברתי איתו אף אחד לא מעתכן פה כלום..... ואיפה כל שאר השחקנים?...... ומה קרה כאן מישהו יכול להסביר לייייייי ושאף אחד לא יאשים את גור אחי המאמיייייייי

כן רועי, אני חושבת שכולם פה היו

במחזור, בחודש הכי קשה של המחזור. חחח ובואו נפסיק לצעוק,לקלל,להאשים,להעליב וכו' וכו'.... רק אתמול זה היה פורום יפה,מדליק, מלא צחוקים משחקים שאלונים,סקרים וכו', אני ממש מתגעגעת לפורום הקודם שהיה לנו, אז בואו ניקח את עצמנו בידיים ונחזור לפורום הקודם שלנו!!!!!!!!

פחחחחחחחח רועיי.. כנסס מאמיי!!

חחחחחחחח.... אני מסכימה!!! אוהבתת אותךך המוניייייייייייי...!!! ותזכרו עוד משהו!! לא לאיים..!! סתאםםםם.. חחח אבל האיוםם זה שהכייי הרגיזזז אותי!! אוהבת אותכםםם המוניי: ספירוששששששששששש

Refael30

New member
אוקיי,אני מרים ידים .

נכנע לרועי ווינברג,הישראלי הראשון שהכריע חולה לב ופג קטן . זאת רבים ואחרים לא הצליחו. איזה שרוט אני חחחח,אני מסכם עבודה בהיסטוריה . אגב תעודת זהות !!!!!! "ארץ זו רבה ,ודרכים בה רע,נפגשות פרידה,נפרדות לעד,מבקש אדם, עד כושלות רגליו,לא יוכל למצוא את אשר אבד" ("התשמע קולי"-השיר שהושמע לאל"מ רמון ז"ל במעבורת קולומביה בינואר 2003)

אוקע!../images/Emo20.gif

ורועי... מחזור?וואט דה??כאילו אני יודעת מה זה אבל בחיים לא חשבתי שאתה תדבר על זה בפורום

ayeltush1

New member
לכולםםם חשוב ביותרררררררר!!1

כמו שאמרתי אני לא נמצאת כאן הרבה בזמן האחרון והתגעגעתי לכולכם אני רוב הזמן בצאט שיש כאן ואין לי מושג מה קרהההה כאן אני אשמח עם מישהו יסביר לי משלא היה אני אוהבת את כולכם פשוט הכרתי פהה מלא ילדים מתוקיםםםםםםםםםםםםםםםם ואני חושבת שיש לנו אחלה של פרום ובאמת לא כדאי להרוס את זה בסתם מריבותתתתתתתתת וקללות או משלא היה כאןןןןןןןןןןןןן בקשר לשחקניםםםם בזמן האחרון אף אחד לא ענה לי ואני ממש מתגעגעת עליכם ואוהבת אותכם המון המוןןןןןןןן לפעמים אני ממש נעלבת מזה שלא עונים לי יותר ולחלק מהשחקנים ממש נקשרתי חזק כמו גור יהונתן ואדם אבל בעיקר כולםםםםםםםםםםםםםם אני יודעת שאתם עסוקים אבל אני מחכהההההההה הרבה זמן ואף אחד לא עונה לי יותרררררר ואני לא יודעת למהההההההה? קיצר רק שתדעו שאני אוהבת את כולםםםםםםםםם ואת כל המשפחה המדהימה שהקמתי כאן חחחחח ואת כל השחקניםםםםםםםםםםםםםםםםם אני פשוטטטטטטט מתה מגעגועים עליכםםםםםםםםםםם בעיקר לךךךךך יהונתןןןןןןןןןןןןןןן

למעלה