לכולם

4קטיה

New member
ברור שבסדר!!

רועי מותק!!!..וכל השחקנים!! ברור שכולם ישכחו מזה{ואני מקווה שהכלבה הזאת לא תיכנס לכאן יותר חח}... אשקרה כולם היו במחזור היום....חחח....הוצאתי את כל העצבים שלי!!...3'אוו

mikmik000

New member
כולם להיכנס.!!! [כולל את השחקנים..]

מסכימהה!! מקווה שבנתיים המנהלים ימחקו כול שארית של הודעה משמיצה ומטומטמת.. [סורי על צורת ההתבטאות..] ואני מקווה שמתקופת ה"מחזור" [חחחח] הזו כולנו למדנו משהו! כולל השחקנים! ושלא יהיו יותר מתיחות ושקרים מצד הילדים ולא יותר הכללות ו"עונשים" קולקטיבים מצד השחקנים..! עד אז שיהיה לכולם לילה טוב!

shirel 1211

New member
שכחנו ../images/Emo8.gif

כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם

mikmik000

New member
חחח אנשים אני יודעת שזה לא קשור..

אבל שברנו שיא..! בשירשור של ההתאבדות (??) יש 16 הודעות משחקנים שזה שבירת שיא של מספר ההודעות משחקנים בשרשור אחד! חחח... לא משנה הנסיבות אבל עדיין... מזל"ט לנו..חחח..! [עזבו אני משועממת...] וד"א עפתי לישון למה אני הרוסה מעייפותת.. לילה טובב לכולםםםם! מואהה, מיכל.

Ben LeVi 232

New member
ס י כ ו ם

בתקווה להביא לסיום הויכוח/דיון המרגיז הזה... תראו, נכתבה כאן הודעה, שאף אחד לא יודע כרגע אם היא אמינה או לא ונכון שיש כל מיני פרטים לא הגיוניים שמטים את הדעה שלנו יותר לכיוון של ה-לא הגיוני. אנשים כאן לא התנהגו בסדר וחבל, בסך הכל הם פגעו בעצמם. תדעו להבא- לא לשפוט לפני ששומעים את שני הצדדים! זה יחסוך לכם את המבוכה, את ההתנצלויות אחר כך וגם לא תראו מגוחכים. הרבה רצו ישר לתקוף את שרון ומיד אחרי שהיא כתבה את ההודעה שלה חזרו והתצלו. אני חושב שפשוט צריך לתת לעניין הזה לשקוע בדפי הפורום. אם זה נכון, ובאמת אותה ילדה שוכבת בבית חולים כי נסתה להתאבד אז אני ומאמין שגם אתם, מוסרים לה החלמה מהירה באמת ובכנות
. עם זאת אני סבור, אחרי ששמעתי את שני הצדדים כי שרון לא הייתה הסיבה לנסיון ההתאבדות (אם וכאשר היה...).
אם השחקנים רוצים לקחת פסק זמן של יום יומיים להרגע מזה (למרות שחוץ משרון, לא הבנתי איך זה קשור לשאר), שינוחו ושיחזרו עם כוחות חדשים לענות למסרים שאתם מציפים אותם
אל תתנו למקרה הזה לערער לנו את הפורום

כנס>>>>>>>>>>>>>>>

א - ברגע שראיתה ת'סיפור המופרח והלא מציאותי הזה , למה לא מחקתה אותו ?! ב - חסמתה את " עדי של הפורום/הצט" ?(איך שלא קוראים למלעונה השקרנית !)

sapir161

New member
ו -ג'!!!!!!

למה מחקת את השרשור שאני הוספתי!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא כתוב שם שום דבר רע!! אבל אם מישהו יכתוב רק ממצב אז את זה לא תמחוק!!!!!!

../images/Emo98.gif חח , סופסוף משו העביר

לי ת'טעם הרע מהעדי המחורבנת הזו !
אני הוא זורוווווווווווווווווווו
זורו זה אנייייייייייייייייייייי
אני נלחם את מלחמתם
ששל הרעב והעני .....

Ben LeVi 232

New member
עוד לא הולחט מה לעשות

תנו קודם לבדוק שהיא באמת שקרה לגמרי.

Refael30

New member
צודק,ניתן לזה לשקוע בדפי הפורום.

אולי בגלל כל הבלאגן שהיה אתמול הם לא ענו למסים הפרטיים ששלחתי להם לפני כחודש.

למעלה