לכולם!!!

לכולם!!!

נכון שהרבה פעמים קרה לכם שבכיתם בגלל אהבה ? אז אם מתחשק לכם לעשות לי טובה קטנה בואו כולנו נגיד ביחד "אמיל המניאק"... מקווה שתשתתפו בעצבוני...ויקוש...חחח

אמיל המנמנמנמנמניאק !

אמרת שאני מזכיר לך מישו......

אני מקווה שהמישו הזה הוא מישו נורמאלי ! (לא רוסי , פריק , מכוער , קוקסינל , מעצבן , גמד , ערבי , ולמי ששואל >>> לא ! אני לא גזען !
)

תעני !

מקפיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

shirel 1211

New member
אמיל מניאק...../images/Emo3.gif

זה עודד אותך
גם אני בכיתי בגלל אהבה, הרבה...
ואגב, קראתי היום בעיתון שילדה התאבדה בגלל אהבה נכזבת... אם תרצי, את יכולה לשתף אותי במה שקר ובכעסים שלך, אני אשמח לעזור

איזה טיפשי זה להיתאבד ביגלל...

איזה אחד... עוד מלא זה שחקן למשל כמוני שאני דלוקה על שחקן אבל אני לא מיתאבדת ביגלל זה וזה ממש טיפשי להתאבד כאילו אז מה עם הוא לא שם עלייך תישכחי אותו וזהו... כאילו וואט דה פאק?! באיזה עיתון קראת את זה?!

אמיל המניאק.... (מקווה שעזרתי)

חח עוד הפעם התאבדויות לא הספיק לנו לפניי יומיים בערך?!?!?! חחחחח סתם דברו חופשי על מה שתן רוצות....

למעלה