לכולם!!!

shirel 1211

New member
חחחח

אני חנון ואני מודה בזה!

shirel 1211

New member
חחח

ואני תל אביבית גאה
חחח... למה את לא צריכה להיות גאה? אני גאה בך! מואהההה

גמני קיבוצניקית גאה!!!!!

קיבוצניקים שליטה!!!!!!!! איחוד זה שליטה ושליטה זה איחוד...(בקצב של קלין קקלין קקלין קמיה......)

°°NaTaLi°°

New member
אמיל המניאק..

זהו התעודדת גם אני בכיתי והרבה בגלל אהבה מכיתה א עד ה למרות שכולם ידעו אפילו הוא אין לכם מושג כמה רדפתי אחריו כדי לנשק אותו חחח אני אפילו לא יודעת עם הצלחתי אני בקושי זוכרת את הילדות שלי אבל שיהיה אני מוזרה חחח בגלל האהבה הזאת שהיא אף פעם לא התממשה אני לא מתאהבת באמת יותר אני נידלקת ומישם זה מפסיק יש לי מין אבן בלב אני לא מוכנה להתאהב אני "נדלקת" על האנשים הלא נכונים יום אחד באמת כמעט התאהבתי בילד מהכיתה שלי מזלי שזה היה לקראת סוף השנה עבדתי קשה כדי לשכוח אותו הוא הנער הכי מסוכן שאי פעם נדלקתי אני לא מבינה איך אפשר להתאהב בדבר הזה לא שהוא מכוער להפך אבל האישיות שלא פשוט מגיעלה אותי הוא רודף נשים חבל על הזמן היה לי עוד תקטע שילדים המציאו שאני מאוהבת בו הם לא יודעים סתם עיצבנו אותי והחברה שלו לשעבר מאחור(הם איזה 20 פעם חזרו נפרדו הנשיקות שלהם עיצבנו אותי זה היה דוחה אי אפשר להסתובב בלי לראות אותם מתנשקים כמה אפשר?) בקיצור היא היתה מאחור חידדה תעיפרון פתאום הם אמרו את זה היא הפילה תמחדד והסתכלה עלי בפרצוף המום אני היתי המומה שחזרתי לעצמי אמרתי להם מה פתאום תפסיקו לשקר סתומים. ותחזירו לי תקלמר אני לא מאוהבת באף אחד. המורה החריכה אותי לשבת בשולחן עם החברה הכי טובה שלי וכל השאר בנים ואנחנו איזה 7 בקבוצה וחברה שלי לא הגיע אז היתי לבד. והילדה הזאת(הילדה הכי יפה בשיכבה למי שזה מעניין אותו) שאלה אותי בשיעור חשבון כי היא ישבה לידי נטלי את אוהבת את עמית? היתי נבוכה ואמרתי לה מה פתאום ניראה לך? בחיים לא ועם כבר זה היה נכון היתי מספרת לך על תיתייחסי לבני הוא סתם המציא. עד עכשיו אני בקושי מעיזה להסתכל עליו העיניים שלי מפחידות אותי כל כך לא יודעת למה. אבל זה לא אומר שאת צריכה לסבול מי זה תאמיני לי לא כדי לך! תאמיני לי אין לך מושג כמה קשה לי שאיזה ילד אחד מבקש מימני חברות כל הזמן במסנגר או באיסיקיו הוא טוען שהוא מאוהב בי למרות שזה נכון אני לא יכולה לעשות כלום אני יודעת שזה נכון כי החברה לשעבר שלו מהפורום דיברתי איתה אתמול בפלאפון חשבתי שזה שקר זה לא הגיוני כזה. אבל אין מה לעשות הלב שלי לא נפתח וזה נורא מצער דווקא, אז בגלל זה על תקחי את זה ללב של יקרא לך כמוני.

אמיל המניאקקקקקקק

בישביללךךךךךךךךךךךךךך!! וכן גם אני סבלתי כמה פעמים אפילו בגלל אהבה.. טוב אילה המחירים שלוקחים כשניכנסים למערכת יחסים!או בכלל לאהבה!

4קטיה

New member
אמיל המניאק!!!...

לא שאני יודעת מה הוא עשה לך אבל שיהיה.. בה ביי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמת שם מעפן , שם של כלב ,חחחחחחחחחחחח

חבר'ס...

תודה לכולם על התמיכה שלכם... ממש תודה!!! סוריי שלא הגבתי אתמול פשוט הייתי אצל חברה ...ואז ישר באתי וZזZזZז ישנתי זאת אומרת!!! אוהבת, ויקוש...

אמיל המניאק.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מקקוה שעזרתי...... וגם אני בכיתי הרבה בגלל אהבה....... " רק מי שאוהב אותך באמת שווה את הדמעות שלך ואם הוא אוהב אותך .. הוא לא יגרום לך לבכות"

אמיל המניאק!!!

את לא יודעת כמה פעמיים בכיתי על אהבה מסריחה תאמיני לי הכי טוב בלי הבנים האלה........ חחחחחחחח........ סתם אני מבינה אותך את לא יודעת כמה ואם זה עזר לך אז אני שמחה מאוד!!!! נ.ב בנים אל תכעסו מי שקורא את זה אני לא שוביניסטית!!!

למעלה