לכול החברים " חידון "

בודוקאן

New member
כדי לשלוח מסר ../images/Emo63.gif

תלחץ על השם של דניאלה כאן באחת ההודעות שלה. זה יפתח לך את הכרטיס האישי שלה. בצד ימין, למעלה, בכרטיס האישי, יש "שלח מסר". תקליק על זה, יפתח לך מכתב, עם השם שלך כשולח והשם שלה כמקבלת. בהצלחה.

תודה לך אני חושב שזה הצליח

ניראה לפי התגובה תודה לעזרה בכבוד רב סבא אריה

בודוקאן

New member
הבנתי, זה כמו עם הפולניות...

יש עליהן רק בדיחה אחת. כל השאר - אמת
(תודה לאברהקדברה
) אכן, לא הייתי בבלגיה. אבל, יש לי רשימה ארוכה לפני.....

isaacl

New member
יאללה

ועל זה לא שמעתי. וכל זה בהתחשב שכל הדודות שלי פולניות (וגם אשתי).

חברים אני חושב שאפשר להפסיק

חברים שלום אני לא אמנתי שחידה קטנה יכול להגיע עד למאדים אופרן נשאיר שוב הבמה הזאת למה היא מעוידת אמנויות לחימה הגב למיזה מעניין הסיפור איך נולד "הסמבו" עשיתי מחקר וגם תרגמתי וגם קבלתי הסברים מי אחד המאמים שאני עובד איתו הוא בוגר קולג לחינוך גופני בעיר BRIANSK (רוסיה) כ400 ק"למ דרום מערב מוסקבה אז היה נעים מאוד להפסקה הזה כול טוב לכם בכבוד רב סבא אריה

Kenshinkan

New member
אחד הנסיכים השבדים

האגדה מספרת שאחד הנסיכים השבדים ברח מהבית בהיותו ילד קטן, ולאחר חיפושים נרחבים מצאו אותו בתנוחה הנ"ל באיזה יער. מאז שבדיה מלאה בפסלים וציורים של ילדים קטנים משתינים. בעז * מכיר את הסיפור כי המורה שלי, דוד נתן, נסע ללמד בשבדיה וחזר עם כוסית ויסקי עם הציור.

TaiKwonDo

New member
דודה שלי סיפרה לי את הסיפור

היא גרה בבריסל.. אולי מישהו מכיר קוראים לה חגית קרבל ולבעלה קוראים לני קרבל (אני מתאר לעצמי שכל מי שחובב מוזיקה קלאסית מכיר אותם כי הם נגנים די מפורסמים שמה...) בקיצר מאוד אחלה סיפור..!

bizhar

New member
אתה יודע מה? מסכים הפעם..

בורגר ראנצ' הרבה יותר טעים! (אם תגיד אותי להאלת' אני אספר לכולם פה בפורום איך הקעקוע שעשתה הג'וניור בממשית ירד במקלחת אחרי יום!)

בגלל זה קוראים לזה קעקועים *זמניים*

ואם משפשפים עם מים וסבון זה יורד! כשהיא תחזור עם אחד שלא יורד, אז נראה מה תגיד...
ולגבי האלת', היא רודנית לעצמה ולרפובליקתה, ורודנים, כידוע, לא שואלים אותי איפה לבקר.

למעלה