לכל האנשים שנהנים לפגוע בקווים

מצב
הנושא נעול.

ולהגן על דן ועל שאר החברות התסלחו לי דפוקות שמעסקותבקקה(אן יותר נכון בשימור גרטאות)שתדעו: קווים היא החברה הכי טובה בארץ,אין על השירות שלה,האוטובוסים שלה הכי טובים,ומפרקיות בכלל לא צריך לקו 68.

בטח שאף אחד לא יכתוב שום דבר

ולהגן על דן ועל שאר החברות התסלחו לי דפוקות שמעסקותבקקה(אן יותר נכון בשימור גרטאות)שתדעו: קווים היא החברה הכי טובה בארץ,אין על השירות שלה,האוטובוסים שלה הכי טובים,ומפרקיות בכלל לא צריך לקו 68.
אין לכם מה לכתוב על החברה הכי טובה בארץ ובמזרח התיכון.

fireman

New member
יתכן.....אולי אתה צודק

אין לכם מה לכתוב על החברה הכי טובה בארץ ובמזרח התיכון.
יתכן.....אולי אתה צודק
אני לא נוסע בקווים..... אבל אני חייב להעיר על המשפט הראשון.... אולי בדן עכשיו מתעסקים בשימור גרוטאות בשביל מוזיאון.... בעוד בקווים משמישים גרוטאות בשביל להסיע נוסעים.

סליחה אבל מאן EL-חווית הנסיעה

יתכן.....אולי אתה צודק
אני לא נוסע בקווים..... אבל אני חייב להעיר על המשפט הראשון.... אולי בדן עכשיו מתעסקים בשימור גרוטאות בשביל מוזיאון.... בעוד בקווים משמישים גרוטאות בשביל להסיע נוסעים.
האולטימטיבית,נח שקט ממוזג.

אני שמעתי מאלי מנור שנהגים לא רצו

הגזמת אנדי.
לא יפה....הרי כולנו יודעים שהELים זה הרכש הכי מוצלח בארץ..... בדן מסרבים להשבית אותן בכל מחיר...
לוותר על המכונות הללו, כשרצו להחליף להם מה-EL לנידרפלורים. סיפור אמיתי, בחיי!

fireman

New member
באמת? ../images/Emo12.gif

לוותר על המכונות הללו, כשרצו להחליף להם מה-EL לנידרפלורים. סיפור אמיתי, בחיי!
באמת?

אוריליו

New member
קוים אימפריה אתה צודק בהלט

האולטימטיבית,נח שקט ממוזג.
הel של קווים מאוד נוחות לנסיעה אתה צודק במאה אחוז הel של קווים יותר טובות מהel של דן ודרך אגב שמעתי שלקווים יש sl משנת 89 שנרכשו מתח"צ באר שבע ובאיזה קווים נוסעות הsl של חברת קווים שציינתי

gsx750f

New member
אתה ../images/Emo151.gifאו מה

הel של קווים מאוד נוחות לנסיעה אתה צודק במאה אחוז הel של קווים יותר טובות מהel של דן ודרך אגב שמעתי שלקווים יש sl משנת 89 שנרכשו מתח"צ באר שבע ובאיזה קווים נוסעות הsl של חברת קווים שציינתי
אתה
או מה

מצב
הנושא נעול.
למעלה