לכל האנשים שנהנים לפגוע בקווים

מצב
הנושא נעול.
אני לא בא אליך בטענות

אני חושב שהבעתי את דעתי בצורה הולמת
בהודעה האחרונה בעמוד זה לגבי המילה שירות בתחבורה ציבורית . דבר נוסף - יש לי חוברת של מפרט טכני מלא של המפרקית החדשה וחומר נוסף ,שבדרך לזבל ....יש מעוניינים לקרוא או לקבל ?
אני לא בא אליך בטענות
פשוט נראה לי שלקחת את הדברים שלו קצת יותר מדי ברצינות. הוא סתם ניסה לעורר כאן מהומות ואנחנו בסה"כ הגבנו בצחוק. אתה פשוט הגבת רציני מאוד ולעניין, זה הכל. חוברת טכנית יכולה להיות מאוד מעניינת!

3 היחיד

New member
אני יביא לך אם תרצה ...

אני לא בא אליך בטענות
פשוט נראה לי שלקחת את הדברים שלו קצת יותר מדי ברצינות. הוא סתם ניסה לעורר כאן מהומות ואנחנו בסה"כ הגבנו בצחוק. אתה פשוט הגבת רציני מאוד ולעניין, זה הכל. חוברת טכנית יכולה להיות מאוד מעניינת!
אני יביא לך אם תרצה ...
אבא שלי הזמין אותה כשהוא היה מנהל טכני וסגן המהנדס...היא מכילה כ-12 דפים...והיא ברורה מאוד..והיא פנימית של דן...אני מתאר לעצמי שתרצה שאני ישים לך אותה באחד מקווי 8 ..איזה מספר פנימי ?

amitasafzabida

New member
מז"א "לשים בקו 8"?

אני יביא לך אם תרצה ...
אבא שלי הזמין אותה כשהוא היה מנהל טכני וסגן המהנדס...היא מכילה כ-12 דפים...והיא ברורה מאוד..והיא פנימית של דן...אני מתאר לעצמי שתרצה שאני ישים לך אותה באחד מקווי 8 ..איזה מספר פנימי ?
מז"א "לשים בקו 8"?
ואתה יכול לסרוק אותה? לפחות חלק ממנה?:

../images/Emo6.gif

אני יביא לך אם תרצה ...

3814 - האוטו הכי יפה שהיה בקו 8!

../images/Emo6.gif

ולהגן על דן ועל שאר החברות התסלחו לי דפוקות שמעסקותבקקה(אן יותר נכון בשימור גרטאות)שתדעו: קווים היא החברה הכי טובה בארץ,אין על השירות שלה,האוטובוסים שלה הכי טובים,ומפרקיות בכלל לא צריך לקו 68.

barak67

New member
והנה האוטובוסים הכי טובים

ולהגן על דן ועל שאר החברות התסלחו לי דפוקות שמעסקותבקקה(אן יותר נכון בשימור גרטאות)שתדעו: קווים היא החברה הכי טובה בארץ,אין על השירות שלה,האוטובוסים שלה הכי טובים,ומפרקיות בכלל לא צריך לקו 68.
והנה האוטובוסים הכי טובים
היום בשירות קווים

55מוטי

New member
תשמע מר אימפריה המתלהב

תשמע מר אימפריה המתלהב
אתה יודע למה לא צריך מפרקיות בקו 68? כי בגלל השרות הגרוע של החברה שלכם הרבה נוסעים עזבו אותכם! וכדאי שתפסיק מההתלהבות המוגזמת הזאת שניתן לחשוב ממנה (ואולי זה באמת ככה?) שאתה בכלל איש יחסי ציבור של "קווים"!

איזה עזבו,קודם כל אני לא עובד קווים

תשמע מר אימפריה המתלהב
אתה יודע למה לא צריך מפרקיות בקו 68? כי בגלל השרות הגרוע של החברה שלכם הרבה נוסעים עזבו אותכם! וכדאי שתפסיק מההתלהבות המוגזמת הזאת שניתן לחשוב ממנה (ואולי זה באמת ככה?) שאתה בכלל איש יחסי ציבור של "קווים"!
אבל מבדיקה שחבר שלי שעובד בקוויםפ הראה לי הייתי בהלם,יש עלייה בכמות הנוסעים בכ53%!!

fireman

New member
האם יש איזו כתבה או מקור

אבל מבדיקה שחבר שלי שעובד בקוויםפ הראה לי הייתי בהלם,יש עלייה בכמות הנוסעים בכ53%!!
האם יש איזו כתבה או מקור
מוסמך כמו הלמ"ס שניתן לראות שם את השינויים בכמות הנוסעים בחברת קווים לעומת ההפעלה המקבילה של דן בעבר?

המסמכים הם מסמכים

האם יש איזו כתבה או מקור
מוסמך כמו הלמ"ס שניתן לראות שם את השינויים בכמות הנוסעים בחברת קווים לעומת ההפעלה המקבילה של דן בעבר?
המסמכים הם מסמכים
פנימיים בקווים אני לא יודע אם חבר שלי יכול להביא לי אותם זה יותר לשימוש פנימי,אגב אף פעם לא ראיתי את אגד או דן מוציאות כאלה דברים.

amirv

New member
שטויות

אפשר לחשוב אדון פיירמן שכל
מה שכתוב בפורום בנוי על מסמכים מדויקים ואמינים,אמרתי שאיניי בטוח שאני יכול להשיג את זה אם כן אז בשמחה.
שטויות
אם היתה עליה של 53% קווים לא היו משאירים את זה בבטן, האמת היא שכשנכנס מפעיל חדש דבר ראשון יש ירידת נוסעים בגלל טראומת השינוי ואחרי כמה חודשים מספר הנוסעים מתייצב שוב בהתאם לרמה של המפעיל החדש, נוכל לדעת רק אחרי שנשווה שנה שלמה של קווים בבקעת אונו לשנה שלמה שניה.

55מוטי

New member
יפה מאוד

יפה מאוד
ולכן צריכים מפרקיות בקו 68! ליל מנוחה מר אימפריה. אתה צעיר אנרגטי אבל אני קשיש ועייף והולך לישון.

JayZed

New member
עזוב, מוטי, הוא סתם מנסה להתחיל

תשמע מר אימפריה המתלהב
עזוב, מוטי, הוא סתם מנסה להתחיל
מריבה. חבל על התגובות. שמת לב שהוא אומר בדיוק את ההפך ממה שכולם פה בפורום חושבים? זה טרול מקצועי, ואין לי ספק בכך,ולא היה לי ספק מהפעם הראשונה שראיתי הודעה שלו. אל תתיחס, חבל שעוד פעם הוא יגרום לכך שתעזוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה