לכל הנשים שנתנו כאן מתכונים.......

levona

New member
לכל הנשים שנתנו כאן מתכונים.......

רוצות מכות? עד עכשיו אני עם "השפונז'ה" מה רציתי? כולה עוגת גבינה.....בחיי, מעולם לא הכנתי......השנה החלטתי "אני עושה"...כן כן...גידרתי מסביב, שמתי שלט זהירות! ברור שעשיתי הכל הפוך, קודם הלכתי לקניות, אחר כך שאלתי איך מכינים...(אפילו הוצאתי להדפסה...אני אל תראו אותי ככה)... ברור שהיו חסרים מצרכים והשתמשתי ב- "דומה"....רגע רגע....אבקת פודינג לא יכולה לתפוס את מקומו של ג'לטין כאילו? ..או קצפת צמחית ....לא יכולה לבוא במקום שמנת? כאילו...מה? למה לא? זה בצבע לבן וזה בצבע לבן.... אני לא רוצה לדעת ואני לא מעוניינת גם לדעת מה שוכב שם במקרר... גלתי שיש לי כשרון לשנות מתכונים...כאילו באמת מה חשוב מה בא ליפני או מה בא אחרי מה? הרי הכל מתערבב גם ככה ביחד....לא? ..... כן כן.קראתי את המתכון שורה כן שורה לא, ערבבתי הכל ביחד ..סליחה? אני צריכה לדעת שפרורי הביסקוויטים צריכים להיות מתחת לבלילה??? מה זה משנה? בפה הכל מתערבב.. האמת ככה בסוד....הבלילה..הייתה מ ה - ז ה טעימה...אממ.......שקראתי לילדים ..הבאתי כפיות...ו....מה? מה? היה טעים.. הממ.... ולגבי הפשטידה שלך..... תראי...המממ.......המממממ...הממממ........הממממ... העיקר קיבלתי דיסק מתנובה - שאני אמות איזה שירים מכוערים. אז חג שבועות שמח... לבן ומהנה גבינה לבונה עושה לי את היום עכשיו...איך אני נפטרת מערמת הכלים הקערות והתבניות אה?

דנטל

New member
אני מבקשת לקחת את תשובתי ברצינות

יש לאנשים נטיה לצחוק כשאני אומרת להם באיזה ספר מתכונים אני משתמשת. בעיני, הוא אחלה ספר, הוא קל, הוא מובן, אני לא חושבת שאני מסוגלת להתמודד עם מתכונים יותר קשים מאלה ששם, יש אפילו ציורים בכל שלב. מדובר בספר "ילדים מבשלים". אני מזמן כבר לא ילדה, אבל הספר הזה פשוט מעולה. אני שונאת לבשל, אבל אם כבר אז מהספר הזה. התגובות שאני מקבלת הן תמיד מעולות. אנשים לא מבינים איך מישהי שכל כך שונאת לבשל ושבקושי עושה את זה, מצליחה לבשל כל כך טעים - זה הכל בזכות הספר הזה של רות סירקיס. גם בישולה של שולן מודן הוא די קל בשבילי. וגם הספר "בישול לגבר הישראלי" (אני מקוה שאני לא טועה בשם) הוא קל לי. אני לא באה לטעון כנגד כושר הבשלנות שלך, אבל אולי כדאי לך לבדוק את הספרים האלה... ולעשות בדיוק מה שכתוב בהוראות.

מעיין©

New member
../images/Emo6.gif

למה לצחוק
דוקא אחלה ספרים
כל שנה בחופש הגדול הייתי עושה לאמא שלי "סדר" במטבח בעזרת הספר המדהים הזה של רות סירקיס

למעלה