לכל השמאלנים אתם חושבים ...

One Echoe

New member
"מכל 100 תרופות שנוסו בהצלחה בבעלי-

חיים, רק 4 מגיעות לשימוש בבני אדם "

אני לא חוגג כלום...

סתם חגיגה. מה זה משנה באיזה תאריך זה.. אם זה ב 9 באב או ב1.1.. סתם תאריכים שהמציאו אנשים כדי לייצג מיקום של כדור הארץ יחסית לשמש... הכל שטויות.. גם העם יהודי זאת המצאה.. :) כל דבר בעולם הזה זאת המצאה שלנו .. בני האנוש..
ונחמד לפנטז דברים... זה מוסיף לנו (משום מה).. חח...

בונה אתה יהודי בכלל?? הלו! קצת...

גם אם אתה חילוני, משהו אתה חייב לדעת... למה אתה חי כאן? עדיף לרדת מהארץ למקומות יותר שקטים ובלי פיגועים! ואם אתה יהודי אז איך אתה מגדיר את זה שאתה יהודי? כאילו במה זה מתבטא?

One Echoe

New member
תרגע.

דניאל, אם אתה רוצה כבד, תרחוש כבוד. אברהם ורחל זו אכן אגדה. יהודי הוא מי שנולד לאמא יהודייה.

חבל שאתה אומר דברים טיפשיים

שאני לא יודע מאיפה אתה יודע אבל זה לא נכון תכף תגיד שהתנ"ך זה סתם ספר קריאה אם לא יודעים יותר קל להגיד לא יודע מאשר להגיד דברים טיפשיים

נעם11

New member
אתה מאמין

שאין אלוקים ואני מאמין שיש שנינו מאמינים במשהו ואמונה אי אפשר להוכיח רק אתה יכול להוכיח לעצמך ולכן אתה לא יכול לנסות להוכיח לנו את האמונה שלך כי זו רק אמונה

Rotema3

New member
זה בדיוק הטיעון שמתאים להפנות אליך.

קודם כל תוכיח שיש אלוהים, חובת ההוכחה מוטלת עליך, אתה זה שטוען כי יש-אבל לא הוכח שום דבר בנושא. תוכיח שאין מעליך פיל ורוד מעופף, אני מאמינה שיש. בדיוק אותו דבר. אבל אני לא אמשיך בנושא, כי זה לא נושא הפורום.

One Echoe

New member
חבר,

חובת ההוכחה מוטלת עליך, כי אתה הטוען. לא אני. אתה טוען שיש אלוהים, אני לא טוען שום דבר.

למעלה