לכל חברי הפורום האהובים שלי,

לכל חברי הפורום האהובים שלי,

הזדמנות נהדרת בשבילי לאחל לכולכם ולבני משפחתיכם, שנה טובה ומאושרת שנת בריאות שלום ואהבה בימים אלה אני עסוק מאוד בשני "פרויקטים" שיצאו,לדעתי במקביל. " דה וויס" והדיסק הכפול והחדש . כך שהשנה ,אני מקווה שתהנו , מהרבה מוסיקה ושלומי שבת והכי חשוב שתיהיה לכולנו שמחה בלב. תודה תודה ושוב תודה על התרומה האדירה שלכם לכל העשייה שלי אוהב ומחבק שלומי

נועמוש 4

New member
ש-ל-ו-מ-י המלך

וואי,אתה לא קולט איך אני רועדת עכשיו אני כבר מתה לראותך כמה שיותר מהר ואני מקווה שאהבת את הקולאז' השקענו בזה המון
...

karoleking

New member
שלומי יקירי!!

שנה טובה ומוצלחת גם לך! מאחלת לך שהשנה שבאה עלינו לטובה, תהיה עוד יותר מוצלחת מקודמותיה. שהדיסק הכפול יביא לך המון נחת פרנסה ושמחה. שה' יברך אותך בבריאות טובה, בהצלחה ובהמון שמחה בלב. שתזכה תמיד לשמח אנשים בהופעות וגם מחוץ להן. שתזכה רק לטוב ולבשורות טובות מהמשפחה שלך המקסימה. ואל תשכח, שאנחנו פה, תמיד למענך. אוהבים אותך הכי הכי!!! משפחת קרמונה

שנה טובה ומדהיה

לשלומי אהוב נפשנו מה עוד אפשר לכתב ולברך אותך הרי כולם כבר כתבו הכל כל כך יפה ומושלם ובכל זאת משפחת שר מדימונה רוצה לאחל לך הצלחה בכל מעשה ידייך מי יתן ויהיה בך הכך לעוד הרבה פרוייקטים שיעשו לנו רק טוב אנחנו בהחלט מחכים לדיסק הכפול שכמובן יעשה לנו טוב על הנשמה מי יתן ובורא עולם ישמור עליך מכל צרה ופגע ויעניק לך השנה מטובו וירעיף עלייך ועל בני משפחתך שפע של אור ואהבה בריאות ופרנסה טובה אנחנו איתך באש ובמים לא יכולים בלעדייך ושנתראה רק בשמחות יאללה בנימינה בכל הכח תודה לאל על נשמה טובה שכמוך אנו שמחים שניכנסת אל חיינו ומוקירים כל מחווה שלך בקיצור אוהבים אותך שלומצו

נועה גו

New member
שלומי חג שמח מותק!../images/Emo142.gifוגם לפורום!!!

חברים שתהיה לכולכם שנה טובה ומוצלחת,מלאה בנחת מבני הזוג,הילדים,מהנכדים,מהנינים,מהאחיינים,מהאחים,מהאחיות,מהכלבים וגם מהחתולים! שתהיה שנה עם פרנסה טובה,צחוקים,שמחה,חברים,מוזיקה טובה,הופעות של שלומי (בעיקר - אבל אפשר גם לחרוג קצת במקרה חירום),והכי חשוב,בריאות! שתהיה לכם באמת שנה מבורכת לכל אחד ואחד.

../images/Emo23.gifשלמה שבת איש יקר ללבנו מאוד!../images/Emo23.gif

מאחלים לך ולזוגתך הדר ולבני משפחתך את השנה הכי הכי טובה שיש
שנה של בריאות טובה, שנה של עשייה מבורכת בכל התחומים! הגשמות והעצמות!!!שנה של אתגרים מקצועיים חיוביים! שנה מלאת הבנה וחכמה! שנה שתרבו בה נחת ובטחון. שנה שתהיו מוקפים באנשים שאוהבים אתכם ומפרגנים! שנה מלאת אור!!! בקיצור......שנה טובה!!!!
שלמה-בהצלחה ב2 הפרוייקטים מחכים ומצפים בסבלנות רבה.
אוהבים ממממממממאאאאאוווווווווודדדדדד!!!!! משפחת ונטורה

שנה טובה לשלומי המלך

שנה טובה ומתוקה לך שלומי ולכל משפחתך שנת אושר שגשוג ואהבה שנת התגשמות כל החלומות שעוד לא התגשמו הצלחה בשני הפרויקטים בהם אתה עסוק לאחרונה המשך לעשות מוסיקה מובחרת ונוגעת ללב והכי חשוב המשך להיות כפי שאתה איש עדין חם ואוהב אשר מקדיש לכולם מאהבתו וכמובן מקבל בחזרה חום ואהבה המון בריאות לך ולמשפחתך ולחברי הפורום המקסימים אוהבים דיאנה ועמית

לשלומי שנה טובה ומתוקה

שתהיה השנה החדשה אף טובה יותר מקודמתה הצלחה בפרויקטים החדשים .. מחכים כבר בכליון עיניים לדיסק הכפול. שתהיה שנה של עשייה, הגשמה ואהבה. שנת בריאות והמון נחת מהמשפחה המקסימה שלך. שנה של התגשמות כל משאלות הלב. מאביבה, עפרי ורביד

לכל חברי הפורום

שנה טובה ומתוקה. שנה של התגשמות משאלות הלב. שנה של שקט, בטחון ושלווה. שנה של אהבת חינם, שנה של אושר, שנת בריאות. שנה רוויה בהרבה שלומי .... בקיצור שתהיה לכם ולבני ביתכם שנה מדהימה !!!! גמר חתימה טובה לכולם

למעלה