לכל חברי הפורום-כנסו

dilan angel

New member
לכל חברי הפורום-כנסו../images/Emo24.gif../images/Emo110.gif

חלקכם צפיתם שהרגע הזה יבוא וחלקכם לא, אבל זוהי הודעה על סגירת הפורום. הרגע הזה הוא מאוד עצוב מבחינתי מהמון סיבות. כשפתחתי אותו לא תארתי לעצמי שנגיע ליום הזה. הפורום זכה לתקופות יפות הרבה יותר, אבל אף אחד איננו יכול להתעלם מהעובדה שהוא פשוט מת בזמן האחרון בגלל חוסר פעילות של הלהקה ושל גוון. אבל יש גם צד טוב בעניין
כאשר הלהקה תחזור לפעילות תהייה לי את האופציה לפתוח את הפורום מחדש בתקווה שהוא יהיה פעיל יותר:] אני רוצה להגיד שהאנשים פה פשוט מקסימים!! אתם הפורום הכי טוב בעולם! (אפילו כשהוא רדום) אני באמת אוהבת אתכם אחד אחד
וראיתי שכמה מכם ניסו להחיות את הפורום ולעורר אותו, ואני רוצה להגיד שכל הכבוד לכם!
אתם גדולים! אל תשכחו לחזור לפה כאשר הלהקה תחזור מהפסקה אני מבטיחה לכם שיהיה פה יותר טוב
אוהבת אתכם המון המון המון!!
, שיר

«Pink Girl»

New member
../images/Emo10.gif

חבל..אבל באמת אין מה לעשות, כשגוון והלהקה לא פועלים בכלל, אין סיכוי שהפורום יחיה ממש..
אבל עדיף..
הפורום יעשה קאמבק כשהם יעשו גם קאמבק חח [ב"ה
] אני אוהבת אתכם מאוד..התחברתי כאן מאוד לפורום ולאנשים והרגשתי בבית..אחרי שקיבלתם אותי..[אוו
חח
]
שירי

אנו מודים ל-dilan angel

על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לה בהצלחה בהמשך הדרך
בשלב זה, עקב מיעוט פעילות, הפורום יסגר. נשמח לראות את הגולשים גולשים ביתר הפורומים בתפוז
אנשים

I A m i t I

New member
..........אוף

נקווה באמת שנו דאוט יחזרו לפעולה כמה שיותר מהר והפורום יחזור גם! היה כייף, גם בזמנים "העמוסים" יותר וגם בפחות! ואל תדאגו נו דאוט עוד יחזרו בגדול! תודה לשיר ולכל שאר חברי הפורום :) עמית

../images/Emo10.gif אין לי הרבה מה להגיד

מקווה שהפורום ישוב כשהלהקה תחזור עם אלבום חדש. שיר,תודה על הכל

NoWords

New member
וואי ../images/Emo12.gif../images/Emo10.gif

לא ציפיתי לזה. הממ אבל אני מניחה שזה הצעד הכי טוב לעשות עכשיו, אין מה להמשיך לגרור את הפורום בכח. שיר כל הכבוד לך על ניהול הפורום והזמן שהשקעת בו.
נקווה לקאמבק!

למעלה