לכל מי שרוצה לדעת..

dannyshadow

New member
שה' יעזור לנו...

1. נראה לי שזה היה בצחוק.. 2. מה אכפת לכם אם כן? שיהנה!

חחחח

רועי איך היה?? תביא פרטים..

מיטלילי

New member
חמוווד

חחחח חמווד.. אם היה ואם לא.. שיהיה המון הצלחה ביחד אם יש ביחד.. 2 חמודים יפים ומוכשרים.. איי כמה .. חמווד..

ברור שזה בשביל הכיף

זכותך לכתוב מה שתירצה על כל דעה, אתה לא התכוונתה לפגוע, זה ברור, ואם זה נכון מה שכתבתה שהם יהנו, כי אני יודעת שספיר גדולה מרועי בשנה וזה ברור שאני אוהבת אותך ואת ספיר, הייתי ממליצה לך לצאת עם ספיר סתם בצחוק חחחחחחחחחחח

ayeltush1

New member
../images/Emo47.gifרועי כנס!!

רועי איך היה עם ספיר על תתחמק חחח נוציא את זה ממכם מתי שהו חחח סתם אתה לא חייב לענות מושלם אחד!!! באהבה אני
נ.ב יהונתן ספיר ורועי מושלמים שלי לב יו

מפרגנת להם

שיהיה להם בכיף ויונתן, ממתי אתה רכלן, חחחחחחחח ספיר את מדהימה, אני מעריצה מס'1 שלך.אני מחכה כבר לאירוח שלך ביום שלישי, אני בטוחה שיהיו הרבה שאלות. יונתן , גם אתה חמוד,

ayeltush1

New member
מוזקאלית 15 מה קורה?...

חחחחחח יהונתן לא רכלן הוא מספר חחח הרגת אותי יש הבדל אחד בן רכלן למספר זה כימעט אותו דבר רק שלרכל זה לספר מאוחרי הגב בלי שהוא ידע חחח אני=)

s0ng

New member
מהה?!!?!

יוווווו חחחח איזה קטעיםםםםםם יונתן תענה ליי!!!

F U C K ALL

New member
תגיד, אתה לא חושב שזה קצת חוצפה

לכתוב על זה הודעה..?! זה החיים הפרטיים שלהם. ואם הם לא רוצים שידעו על זה.. הא?! לפי דעתי צריך למחוק את ההודעה הזאת, זה כבר עבר את גבול טעם הטוב... הפורום הזה, הוא כבר לא פורום.

שרינוש

New member
למה להגזים???

לדעתי זה לא כזה נורא מה שהוא עשה כאילו מה?? אם זה היה מפריע להם אז סבבה זה באמת לא אופר אבל למה שזה יפריע להם? לדעתי יש להם חיים כמו של כולם ולא יהיה אכפת להם מה שאומרים פה....

baeutifulgirl1

New member
ריקרדו

יא פליס תישלח לי הודעה לאיסיקיו 222127286 או שתיכנס לי בפרטי פליסססססססססס תודה!!!!!!!!

s h l a g e r

New member
ספיר ורועי כנסו?!------------>דחוף!

אני לא רוצה להכנס לפרטיות שלכם אבל יש שמועות שאתם יוצאים זה נכון?

לספיר המאמוש!!!

בהצלחה עם רועי אם השמועות נכונות אז בהצלחהה לדעתי אתם זוג מאוד יפה ומתאיםם ולדעתי יונתן לא מקנא אלה הוא רק מפרגןן גם אני מפרגנת מואהה אוהבת אותך !!!! שנ*נ!ש ה100ממת!!!

למעלה