ללא נושא

• פותח הנושא ijust
  • פורסם בתאריך

ijust

New member
ללא נושא

היי רציתי לשתף אתכם במשהו שכתבתי, משהו שמבטא הרבה דברים שאני מרגיש כרגע, החלק המיני והדימוי העצמי הנמוך שלי משפיעים עליי רבות בחיי היום יום. אם זה לא המקום לפניות מסוג זה אשמח אם תפנו אותי. המכתב: קשה התחושה שאין לך חברים. יש את x, ואת x בלבד (y אולי גם נחשבת כי אני נפגש איתה מדיי פעם). אני כאילו מאוד פתוח עם שתיהן אבל הן בכלל לא יודעות מה עובר עליי. עם y אני לא באמת בקשר, יש לה את החברים שלה- אני כזה אחד שמדיי פעם כיף להעביר איתו את הזמן. אוף, נמאס לי כבר מהכל. אני שמן שמן שמן, שעיר, יש לי זין כל כך קטן ואני גומר אחרי שנייה. מי ירצה גבר כמוני? מי ירצה בכל להסתובב עם בחור חסר ביטחון? אני מרגיש כאילו אני חי במין איזושהיא בועה כזאת, שאני לא יודע לעשות כלום ולא יודע שום דבר על העולם. אני לא איש שיחה מעניין ותמיד עומד מאחורי איזושהיא מסיכה- מנסה להיות מגניב אבל מרגיש כל כך פתאטי. אין חברים. אין עם מי באמת לדבר. מתי אני כבר אצא מהמצב הזה של האחד שלא באמת מתייחסים אליו ואם כן מתייחסים אליו אז זה בתור "חמוד" ולא בתור בן אדם רציני שניתן לפתח איתו חברות אמיתית. מתי אשתנה ואהפוך לאחד שלא פוחד מהצל של עצמו, נמאס לי להיות מתוסבך עם עצמי. להיות שוקיסט מכל דבר. אני רוצה להתבגר. אולי פשוט עוד לא התבגרתי? ואיתי גם הגוף שלי? והזין הקטן? מה אני יעשה מה אני יעשה…. אוף לא מתאים לי ללכת במסלול הזה של "הבחור הביישן פחדן שצריך ללכת לטיפול". אני כל כך שונה מזה. אני יצור חברתי. רק חבל שלא אמיתי.

marik

New member
היי וברוך הבא ../images/Emo24.gif

מה שלומך? חשוב לי לדעת בן כמה אתה כדי לעזור לך יותר. אבל בינתיים, למה אתה עושה את זה אם אתה מודע לסיבות שגורמות לך להרגיש ככה? למה אתה לא מסיר את המסכות שלך ? למה אתה לא עובד על הגוף שלך? לא כזה בעיה ללכת למכון כושר 3 פעמים בשבוע ולשמור על תזונה בריאה. לא אמרתי דיאטה.... פשוט לאכול נכון. אתה מחליט אם לתקן את הפאקים בחיים שלך ולהיות מאושר או להתעלם מהם ולסבול.

Dardamavet

New member
מצטער שאתה מרגיש ככה

בנוגע למראה שלך: כן, יש הרבה דרכים לנסות לשפר אותו, אבל מאוד חשוב ללמוד לקבל את הגוף שלך. מה שנראה לך לא יפה, לא נראה כך לכולם. תתחיל מלאהוב את עצמך! אולי אחרים יצטרפו. עכשיו, אני מבין שאתה נמשך לבנות? כל עוד אתה נהנה מקיום יחסי מין, איבר מין קטן, ושפיכה מהירה הם לא ממש בעיתיים. אם אתה רוצה שבת הזוג תהנה, יש שפע של דברים שאתה יכול לעשות איתה, לפני ואחרי שאתה גומר. היא תעריך את תשומת הלב, ואין דבר שהפין שלך יכול לעשות והאצבעות לא (או לאו דווקא אצבעות) חוץ מזה, אם אתה יכול להגיע לזקפה שוב, אז שפכה שניה אמורה להגיע לאט יותר. (יש גם טיפים מקבילים במידה וטעיתי ואתה נמשך לבנים) אם אתה מרגיש בדכאון, ולא מצליח לחיות בשלום עם הגוף שלך, אז אולי טיפול דווקא כן יכול לעזור. אולי אתה צריך מישהו שיעמוד מולך פיזית ויראה לך את הצדדים הטובים בך. ללכת לפסיכולוג זה כבר מזמן לא הטאבו שזה היה בעבר. המון בהצלחה!

למעלה