לליטל , ולכל שאר המתמודדים - שיר

יחפנית

New member
לליטל , ולכל שאר המתמודדים - שיר

גם אם השמיים פתאם יפלו ולא ישארו כוכבים גם אם ריק העולם יאיים להכביד גם אז , יצרת בי את הכוח להיות הכוח לנשום הכוח להחזיר חזרה סדרים של בריאה . באהבה לכל אלו שקשה להם אני .

ר-חלי

New member
התגעגעתי אליך

לאן נעלמת ואיפה הפורום שפעם הזכרת חג שמח ומתוק

יחפנית

New member
ר-חלי היקרה ביותררררררר

אז ככה ......חחחחחחח זוכרת שהתייחסת כמורה לח´ החיריקית שלי ????. אז הילדה שניה מאד נכנסה למבוכה , ומחמש שכרגע אני עוברת שיעורי חיים ..... יענו על כך שעברתי בהצלחה את בחינת הסרטן , אני מוטלת לפני בחינת הזוגיות ....... וסרטן מחוויר בטריקיות שלו לעומת זוגיות . כי הסרטן זה הפוך על הפוך רק בכפילות 1 יענו רק בבפנים . זוגיות ... זה בהפוך על הפוך בריבוע ......אני טובה עם עצמי כשעוד אחד מגיע לסביבה הכל מתהפך לי ........חחחחחחחחחח אז מכיוון שאני עוברת כרגע מהלומות רגשיות ......חחח אז הילדה הפנימית שלי רגישה ביותר בימים אלו ........ אבל כבר עבר לי ....... כבר ניהלתי איתה שיחה . חמודה ...... יאללה בואי נעורר כאן פורום פעיל . ולוא לאיים לי את ה- ח המוכבדת בחיריק ........חחחחחחחחחחחחחחחחחחח הפורום שפעם הזכרתי אינו קיים עוד זה היה פורום סרטן ב-iol בטרם זה הפך ל- וואלה . ודי הרבה מההתכתבויות הסוערות שהיו שם ומהדמויות המופלאות והיחס שם נעלמו בזמן העברת הפורמטים כיום הפורום שייך לוואלה ועדיין מאוכלס בהרבה מהותיקים של הפורום בפורמטו הקודמת . אני הצטרפתי לפורום די מאוחר ואז עוד הייתי יותר קיצונית מהיום , והמעורבות שלי עוררה סערות לא מעטות ..... אם תירצי לדעת יותר .....אז אני מזמינה את שרון . שרון היה חבר הפורום ההוא מעמודי הוותיקים . והוא יוכל לספר לך באהבה מרובה על הדמות המרכזית שהיתה הרוח של הפורום הלוא היא המכונה ליאונרדו ..... היו שם ימים מרתקים .... שעות היינו צמודים והרגשות סערו היטב ..... שרוני .... קטונתי לעומתך מלספר על מיכל ואדרקה ומגנולית וכולם בעצם מי כמוך יוכל לענות לר-חלי על העיניין בצורה הרבה יותר מעמיקה וקולעת . אז המון אהבה אני

rubber duck

New member
כמה מילים על פורום שהיה בית

ולצערי חלקו נהרס בזכות הבירוקרטיה הישראלית בערך לפני שנה בשוטטתי ברחבי האינטרנט מצאת את עצמי קורא על הקמתו של פורום סרטן באי או אל וואוו איזה דבר חשוב נכנסתי והנתפסתי היתה שם לאונרדו הנשמה הגדולה בתבל חחכמה עדינה רגישה מיוחדת אמיתית היו שם גם רופאים ועוד המון דמויות מיוחדות ומצחיקות היו שם גם אנשים לא הכי , שכל מטרתם היתה לקבל אהבה או בעצם לקחת ובדרך להרסו כל חלקה טובה כיום המצב שם מאד שונה הפורום עבר לוואללה ורוב חבריו כבר לא כותבים בו חלקם עזב כי נמאס להם אחרים כי נפגעו אני עדיין כותב שם יש לי חברים טובים ואנשים שאני מרגיש שאכפת לי מהם אני מאד נהנה לכתוב שם וגם פה
ויחפנית ואני - זה סיפור בפני עצמו כסאח מטורף שנבע מהתכנסות של שנינו
יחפנחת יקרה האם תסלחי לי על האטימות שהפגנתי כלפייך ? שרון

יחפנית

New member
שרוניני ...........

חחחחחחחחחחחחחח לסלוח ...... אין על מה .... אולי להודות . ראשית להודות שכשנכנסתי , אני הייתי בטירוף קיצוני , כיום אני יכולה לומר לך שכשנכנסתי לפורום הייתי במצב די בקקט ותקוע , והייתי חייבת שניה להתעסק שוב עם סרטן , כי בימי הסרטן ידעתי הכל .... וכה התגעגתי לימים שבו חייתי את הרגע כמו אז כשרקדתי עם הסרטן לפני שהוא ברח . אז נכנסתי לפורום . ובאותה התלהבות של הסרטן ......חחחחחח סרטן ישר מלהיב אותי , ככה סערתי בקיצוניות שלי .......ואתה שרון ...... אתה לחמת כאריה על מה שאז נראה היה לך הגנה על הזקוקים להגנה . אבל אתה יודע שרון ..... ככה היה צריך לקרות . כי אני הייתי צריכה מישהו שיבוא לזעזע אותי שנייה בשאלות הכי מסבכות ...... ואתה עשית זאת . ואני כנראה הייתי צריכה לבוא ולשבור לך רגע את מעטפת האשלייה לה אנו קוראים מציאות .......ואתה יודע מה הכי תיסכל אותי ?????? שאיתך לא הצלחתי ולא ידעתי את הדרך ..... אבל גם אתה למעשה ריפאת עצמך , רק שהיית פחות מודע לכך מאשר היום ...... וכיום לראות אותך הולך בדרכי הלוחמים ....... חבלז בריבוע ...... כמה קל לך בדרך הזו .... כי כבר עשית אותה פשוט כרגע אתה מודע אז אתה שולט במהירות ........... המון אהבה . אין לי על מה לסלוח ...... אלא להודות לך ...... אז תודה . מממממממממממ ליאו ....... אחותי הצולעת ..... כשתיראה אותה במפגש עם אליה , אנא מסור לך את אהבתי . יום מופלא לך ...... אני

למעלה