למה אני כל כך אוהב רגאיי?

למה אני כל כך אוהב רגאיי?

מהמון סיבות, שלא כולן יפורטו פה. מה שכן, כל פעם שאני מגיע לאירוע רגאיי שמרגש אותי, שמצית בי משהו מחדש, אני מבין למה אני כל כך אוהב רגאיי. וכזה היה מה שכל מי שהיה אתמול בקומפורט ידע. היה אתמול ערב מוזר מאוד, עד 1 בלילה היה די ריק והחששות היו גדולים מאוד שעשינו לעצמנו פאדיחה רצינית וסטון לאב הגיעו לישראל לאירוע בלי אנשים. ואנחנו מדברים על הסאונד מספר אחד בעולם, סאונד שיכול להרשות לעצמו לשלוח סלקטה אחד לפריז וסילקטה אחר ללונדון ועוד שניים מההרכב לניו יורק ובכל אחד מהמקומות יהיה מלא עד אפס מקום. לפני שנה וחצי ראיתי אותם בקינגסטון, בהרכב מלא באניברסרי שלהם. כשהאירוע התחיל היה עוד ריק, אבל עד מהרה לא היה מקום לקיסם שם. הקהל היה משולהב וידע בעל פה את כל מילות השירים שנוגנו. זה היה אירוע מאוד מיוחד בשבילי, בייחוד כשכנראה הייתי הזר היחיד שם... אתמול התחיל עם ראסטה ליון, המשיך עם רודבוי שחיממו את הערב והקפידו מאוד לשמור את הבמה המרכזית לסאונד מספר אחד בכל היקום. ואז רורי עלה. רורי הביא איתו את כל האורחים הכי גדולים בעולם לעשות כבוד לסטון לאב! מי לא היה שם? ג'יפשן, דמיאן, בוג'ו, סיזלה, קפלטון, טוני, מרסיה גריפית'ס, צ'אק פנדה... הרשימה לא נגמרת! לסטון לאב יש כמות דאב פלייטס שגם אם תחברו את כל הדאב פלייטס שחתכו בישראל לא תגיעו לרבע ממנה! לכן, כל דאנס יהיה מפתיע. אפילו לא שיר אחד מקורי לדעתי נוגן בסט של רורי אתמול. הכל ספיישלים מדהימים! פשוט חוויה, אולי הסט שהכי נהנתי ממנו בשנה האחרונה, שלא נדבר על כך שזה היה בלייב........... בקיצור, מאד טינג. אני לא רוצה להתייחס לכל מה שהלך מסביב, חשוב לי לסכם את הערב אתמול בצורה חיובית. אבל בכל זאת, אני רוצה לפנות לכל היחצ"נים ומי שידם בארגון אירועים: תקפידו על מחיר נמוך יותר, תקפידו על יחצ"ון רב יותר ועל הרבה עבודת רחוב כשאתם מארגנים אירוע, בייחוד אם הוא בסדר גודל של להביא את הסאונד מספר אחד בעולם. אנחנו רוצים לעשות לעצמנו שם טוב בחוץ, שהרכבים גדולים יידעו שאנחנו לא משחקים כאן, שאנחנו רציניים!!! אבל גם העובדה שפחות מ- 200 (?) איש פקדו אתמול את הקומפורט, אף אחד מהם לא ישכח את הפנייה של רורי לקהל: "You know every tune!" הוא אמר, נלהב. וזה אומר הכל, TRUST ME! הפתענו אותו... מקווה לעוד הרבה אירועים כאלה!!! אה, וכבוד גדול למיטל, הבחורה שהביאה אותה בדאטי וויין והראתה לכל הבנות הביישניות שלנו איך עושים את זה נכון! באמת, ביג אפ! מחכה לשמוע את הסיקורים שלכם על האירוע אתמול... שיידי.

גלתו

New member
אם אני אשמע עוד מישהו אחד מדבר על... ../images/Emo122.gif

"הבנות הביישניות שלנו" - bullit. אתם פשוט חצופים. נראה אתכם מגיעים לחצי מהרמה שלנו, לרבע מהרמה של הבחורים ביארד, ואז תדברו. פוסיקלאט...

לא בא בדיס לאף אחת ספציפית

בטח לא אליך, אבל בכל הכבוד, הבחורה הזו עלתה לבד והראתה מה היא יודעת כשעמדתן בצד והתביישתן לעלות על הבמה. זה מה שקרה בסופו של דבר, ואני נותן לה ביג אפ על שהיה לה אומץ לעלות על הבמה למרות החשש והמבוכה... ממש אין לי כוונה להפוך את זה לוויכוח בצורה שלילית.

גלתו

New member
חבר'ה, לא לקחת קשה...

גיל, אני מקווה שהבנת שזה לא אישי. פשוט שמעתי את זה מכל-כך הרבה אנשים אתמול שכבר קצת נמאס. בטח שמגיע לה ביג-אפ... לא יודעת מה עם האחרות, אבל זה שלא עלינו לא היה נטו ממבוכה. בכל מקרה, נמאס לי פשוט שאומרים ש"לבנות בארץ יש הרבה מה ללמוד מהבנות בג'מייקה". תמיד אומרים את זה בנים, שבעצמם עומדים בצד ובקושי מרימים את היד פעם בכמה טיונים. אני חושבת שאנחנו מעלות את הרמה פה בארץ ואת החום בדאנסים בכמה וכמה מעלות, וצריך לתת כבוד רק על זה. אם הבנים מתלוננים, שיבינו שיש להם עוד הרבה מה ללמוד. ריקודים בדאנסים לא בנויים אך ורק על כמה בנות מרוחות על הרצפה בשפגט - למרות שזה חלק לא קטן מהם
.
סבבה?

גלתו

New member
בחורה אלמונית שהסיעה אותך הביתה אחרי הדאנס

שרוטה
כפרה עלייך

אויי, לא ידעתי.. ../images/Emo9.gif

מה למה תקפת אותו ככה?
שיהיה אחלה של שבוע כפרא
-כשף!

וואי אחותי איזו פיטריה מקולקלת אכלת?../images/Emo3.gif

מה את רוצה ממנו? למה את תוקפת אותו? וואלה הבן אדם בא פירגן למישהי.. מה אוכל אותך? ומה את קשורה עם 'הרמה של הבחורים ביארד' תגידי תודה שהם לא ככה
ויש בעיה עם פוסיקלאט?

גלתו

New member
קצת גלשנו

תקרא את התגובה שלי להודעה שלך - התכוונתי למשהו אחר לגבי הבחורים.

רשמתי את זה אחרי שכתבתי את התגובה

היחס שבנות מקבלות שם בדאנסים מגברים הוא די מפחיד בסטנדרטים שלנו. נוגעים לבנות מתחת לחצאית, נדבקים אליהן, סיטואציה לא נעימה. ואני יודע שלא לזה התכוונת אלא לתנועות ריקוד, ועדיין, אנחנו בתרבות אחרת פה, ובונים משהו לאט לאט. הדאנס אתמול לעומת הביקורים הקודמים של סטון לאב בארץ זה קפיצה של עשרים מדרגות, ואני בטוח שגם האורחים שלנו מרגישים את זה. ולכן זה חשוב להגיד מה יש לשפר, ואיך להתקדם. אני אישית מוכן להביא אותה בתנועות שאת לא מאמינה אם בביקור הבא של אומן מחו"ל שיבקש ממישהי לעלות לרקוד על הבמה, יותר בנות לעשות את זה. ועד אז, אני גם אחשוב על הצעה יותר אטרקטיבית

אני אישית מאוד מקווה שבפעם הבאה של סטון לוב

בארץ, מהבחינה הזו, לא נקפוץ אפילו חצי מדרגה
ואני אסביר גם למה, הסצנה כאן בארץ קטנטונת, כולם מכירים את כולם. אני לא רוצה לחשוב על בחורה בת 16 או 18 רוקדת ככה, מבזה את העם הנשי פה בארץ ובכלל. אני לא רוצה לראות בחורים שמכניסים את הידיים שלהם מתחת לחצאית הקצרצרה של הבחורות כאן. אני לא רוצה שזה יהפוך לדבר כזה שבחור יכול ל*יין כל בחורה שמתחשק לו יאנו כי הוא ידע שהיא זורמת. אני לא רוצה שהבחורים יזלזלו בבחורות, אלא להפך, יתנו את הכבוד שמגיע להן!! אוי ואבוי לנו אם הדברים האלה יקרו
זה כל כך יוריד את הערך של הבחורות פה וזה יהיה מאוד עצוב. שיהיה שבוע טוב
-כשף!

../images/Emo121.gifלדעתי עצם זה שבחורות פה הולכות עם מיני

כבר מוריד את הערך שלהן. כל בחורה מראה יותר מהגוף שלה ואחר כך הן בוכות שמתייחסים אליהן כמו זבל

xXx Shiraz xXx

New member
יש בנות שאוהבות את המוחצנות הזו

של להתערטל בפומבי ולקרוא לזה ריקוד. בעיניי זה מאגניב והכל אבל זה לא טבעי כזה, זה כאילו מנסה להיות כמה שיותר פרובוקטיבי, וחבל. ואין שום פסול בחצאיות, רגליים זה דבר יפה.

זה סבבה לגמרי../images/Emo45.gif

רק שלא יהיו זולות, שרלילות וזורמות
כפרא שבוע טוב:) -כשף!

למעלה