למה אני כל כך אוהב רגאיי?

*זו=זה

bigm2

New member
מרגע שעוברים את הבגרות

פשוט לא שמים זין יותר, הא?
אחד המקצועות שיותר תענוג לסיים אותו

xXx Shiraz xXx

New member
מה?! אני בדיוק להפך. אם הייתי יכולה להרחיב

לשון, זה מה שהייתי עושה =] תענוג המקצוע הזה.

טאכלס../images/Emo45.gif

ראיתי מה הלך שם, לא יודעת איזה ביצים היו לי בגיל 16 להסתובב שם לבד
אבל היום? 5 שנים אחר כך, אין מצב שאני חוזרת לשם בלי מישהו מהארץ שגדול ממני בכמה שנים, שאני יודעת שיכול 'להגן' עליי מצרות רעות, יאנו לא בייביסיטר, אבל שבחורה בת 21 תהייה בהשגחה איכשהו
איףףף שבוע טוב ומוצלח:) -כשף!

Grand Master G

New member
היה מדהים והזוי בו זמנית

התקלוט של רורי היה סופני, כלכך הרבה ספיישלים וכלכך הרבה רידמים שורפים, אבל עדיין, המקום היה כמעט ריק! זה ממש ממש לא הגיוני שלדאנס של סטון לאב יגיעו פחות מ-100 איש. ובכל זאת, אפילו הקומץ שהגיע נראה בשלב מסוים כמו איזה 500 אנשים. אחלה וייבז וסלקשן מדהים, הבן אדם יודע לבנות סט - בזה אין ספק. ואני מחזק את מה שגיל אמר - לפעם הבאה שמביאים סאונד ברמה עולמית לארץ - לתמחר את האירוע בצורה הגיונית יותר, ככה שאנשים לא ייתלבטו בכלל אם להוציא את הכסף על כרטיס, ולמלא את הארץ בפרסומים. ודבר אחרון - תביאו כבר את רודיגן!!!!! הבן אדם אגדה מהלכת, והוא עדיין יודע לעשות את העבודה.

ולמי שפספס

באסה! הנה שלושת הלייבים הנבחרים של סטון לאב על ידי: הראשון - עם קינג אדיס, סאונד מכובד בפני עצמו, אי שם לפני 17 שנה...! קבלו! השני - כתבה בדיסקאברי על סטון לאב. מדהים לראות איך מרכיבים את הסאונד סיסטם המפלצתי שלהם... השלישי - האם אלה לא ריאליטי ופאדא איי-מאר עם הסאונד מספר אחד ביוניברס?
קטע שתמיד מדהים אותי לראות מחדש, איך ריאליטי כובש את הקהל הג'מייקאי... RASPECT

למעלה