למה אני לא נראית לו?
מה עשיתי??

princesa4

New member
למה אני לא נראית לו?../images/Emo10.gif מה עשיתי??

סיפרתי לכם על "מוצארט" ואמרתם שאני סתם עושה עניין ואפילו לא דיברנו.. אז הנה יש חדשות.. אתמול הוא הופיע בעבודתי והיה קרוב אלי, הוא נראה בהתנהגותו דווקה לא משהו בישין אפילו שובב . לא יודעת אם שיחק אותה קול או משהו .. כזה זרק הערות קטנות כשעבדתי מהר "אפשר לעבוד לאט לא צריך למהר ..נשים אין להם זמן ..". אני הייתי קפואה , הבנתי שאולי הוא מנסה למצוא פתח לשיחה אבל רק חיכיתי שיבקש את הטלפון כי הוא לא היה לבד אלא עם חבר אחר . בקיצור הדבר היחידי שעשיתי היה בסוף לחייך כזה אבל זהו הוא לא התחיל איתי.. היום הגיע אחד החברים המשדכים מתוך השניים ואיך שהגיע אמר לי ככה : "הוא אמר לי שאת לא נראית לו.." אני הייתי קצת בהלם כי ראיתי שהוא כן עשה משהו אפילו הביט בי בניגווד לשאר הפעמים שהיה שקט כמו דג.. וחוץ מזה הייתי מאופרת ונראיתי יחסית טוב מבדרך כלל (חוץ מעודף משקל שזה כבר בעייה 82 קג). ואז הוא ראה שאני מבואת ולפני שהלך אמר לי לנסות לדבר איתו בטלפון , שמה יש לי להפסיד.. אני שכבר נדלקתי הסכמתי. הוא ענה לטלפון מהטלפון של החבר וציינתי לו מי אני ומאיפה מכיר .. ואז שאלתי ישר לעניין אם בא לו להכיר.. הוא כזה השתתק איזה 10 שניות לפחות.. ואז אמר "את יודעת בן כמה אני ? 33 עוד מעט 34 ואמרתי "בסדר". ואז חזרתי על השאלה שוב שתיקה כזאת ואז בהתלהבות אמר "יש מצב ". ואז הוא אמר שהוא כרגע בעבודה אבל נדבר בערב . לא בדיוק הבנתי מי יתקשר כי בהחלה אמר "יש לך את המס שלי את רוצה להתקשר בערב..? או שאת רוצה שאני יתקשר..? אז כזה אמרתי לא משנה ובסוף אמרתי "אתה". בקיצור החבר המשדך אמר לי בהצלחה עם "מוצארט".. וזה לא הכל..כשהקראתי בע"פ למוצארט את הטלפון גם החבר רשם ליתר הביטחון את הטלפון שלי ואח"כ רשם לי גם את של מוצארט.. ב4 ככה אני מקבל טלפון מאיזה מישהו בקו בשם שי נניח (לא השם של מוצארט) ואז הוא אמר לי שאיזה עובד נתן לו את הטלפון כדי שנכיר.. אני ישר נסגרתי ואמרתי שאני עם זרים לא מדברת ואותו העובד ממש חדש ואין מצב שיש לו את הטלפון וברור שהחבר סתם התקשר בשביל לצחוק.. הוא שאל בת כמה אני ומאיפה אבל לא עניתי ומיהרתי לנתק ... הבחור לא מתקשר , אני מרגישה מושפלת על כך שהעזתי להתחיל בטלפון איתו כי זה לא מכובד להתחיל עם בן.. ובנוסף לכל אני מרגישה מכוערת ושמנה ומנסה להבין למה .. אני ממש שבוזה לא יודעת אם להתקשר אליו .. איך אוכל להסתכל אליו בפעם הבאה ? אני ממש נבוכה ועצובה שלחתי לו לפניכבר הודעה בפייסבוק א הבחור שדיברתי בבוקר היה אכן הוא או ששזה מישהו אחר.. אני רוצה לשאול אותו אם הבחור שדיברתי איתו היום בטלפון בבוקר היה הוא .. ומשם שתתפתח השיחה .. אני מרגישה ממש דחוייה וזה כך כך עצוב

למעלה