למה אני מרגישה רחוקה ממנו???

halar

New member
למה אני מרגישה רחוקה ממנו???

שלום לכולם אני חדשה כאן. אני בת 18 וחצי יש לי חבר בן 23 שהיכרנו דרך האינטרנט וניפגשנו ואנחנו חברים שבוע. הוא גר רחוק ממני הוא גר בחיפה ואני באזור בפתח תקווה אני מרגישה רחוקה ממנו זה משגע אותי לא ראיתי אותו רק 3 ימים ואני כבר מתגעגעת אליך בטירוף אתמול הרגשתי שאני רחוקה ממנו לא יודעת הוא אמר לי שהוא באמת אוהב אותי ואני יודעת שזה נכון אבל אני לא יודעת למה אני מרגישה רחוקה ממנו. מה לעשות???

מיטללל

New member
מה? אחרי שבוע?

שבוע. חיפה. פתח תקווה. משתגעת מגעגועים. אוהב. נשמע לי... יותר מדי! כמה פעמים כבר נפגשתם בכלל? כמה זמן דיברתם קודם בנט? נסי להוריד לחץ.. את תבהילי אותו
מה לעשות? לזכור שיש לך חיים אחרים. להמשיך לחיות אותם... מתי קבעתם שוב להיפגש?

כמה דברים-

כמה זמן אתם מכירים לפני?
שבוע אתם ביחד ולא חשבת על זה קודם?
3 ימים זנ לא סוף העולם
תגדירי "מרגישה רחוקה"- זה מבחינה פיסית או ריגשית?

מה לעשות ? להירגע.. רצוי מהר

אני יוצא מנקודת הנחה שהקשר שלכם בנט היה לא יותר משלושה חודשים גג.. אם אני טועה נא להתעלם מההודעה הזאת אבל אם לא: בחיים שלמים אי אפשר להכיר בנאדם באמת.. בשלושה חודשים ושבוע אי אפשר לגרד את קצה הקצה של הגרגר אבן שעל הקרחון.. או במילים אחרות אל תזרקי מילים כמו אהבה ככה בקלות לאויר לדעתי המילים הכי רלוונטיות בהודעה שלך היו "משגע" "טירוף" ו "???" קשה לנהל קשר עם בנאדם שאחרי 3 ימים מגיע לשלב של טירוף.. עם בנאדם שאומר במשפט אחד "הוא גר רחוק ממני" ו "אני מרגישה רחוקה ממנו וזה משגע אותי" באמת.. לא יזיק להוריד פה הילוך.. בעיקר בשלב כל כך מוקדם של ה"קשר".. אם ההודעה הזאת נשמעת קשה ולא סלחנית זה בכוונה.. גישה לחצנית/אובססיבית/מעיקה/חונקת שכזאת (בין אם בצורה אקטיבית או בהתמרמרות פאסיבית שיוצאת אחרכך בבום) היא גישה מאד מאד מסוכנת שלא מאפשרת לבנות קשר לטווח ארוך (הכל לדעתי כמובן).. ניעור זריז.. שתי סטירות.. טבילת הראש בקערת מים.. whatever does it for ya.. לטובת הקשר שלך.. לטובת החבר שלך.. ולטובתך האישית.. תרגעי. באל"ר קשוח באופן לא שגרתי

ZBlaster

New member
כי אוליי את באמת רחוקה ממנו

ופור גאד סייק עבר רק שבוע מאז שנהייתם חברים ולא ראית אותו שלושה ימים אז זה נראה לי דיי מוגזם וגם זה קשר אלחוטי, אני נגד קשרים אלחוטיים נגד נגד נגד
Z-Blaster

למעלה