למה? כאב לכם השקט הזה?

Haemek

New member
ואני ממליץ על דמבו הפיל.

מה אתה מקשקש? אתה מנסה להוכיח לי שאין איבה סמויה ביפן לארה"ב? סמויה כרגע כי כרגע אין מה לעשות. האיבה הגלויה כרגע לנציגים ישראליים היא כתוצאה מהסיכוי שיש להם כרגע לנצח אותנו, כי אנחנו חלשים מבפנים (ותנחש למה הם אומרים כי אנחנו חלשים מבפנים? נכון, בגללכם). זאת לא אני אמרתי, זה אמר נאסרללה, הגיבור הידוע, והשווה אותנו לקורי עכביש, ובז לערפאת בזמנו שלא הצליח להשיג דבר מול קורי עכביש. זה מסביר את העובדה ששוחר השלום הידוע ערפאת פנה לדרך המלחמה, ותראה מה זה עושה לעמו. וברור שאנחנו אשמים לדבריך. אגב, אני ממש לא חש איבה לנאצים. אבל אם יפול לידי נאצי, אני יכול להגיד לך שאני אפגע בו קשות, ללא איבה, סתם כי אני שונא אותו עד מוות.

yeshgvul

New member
אתה מנהל דיון שטחי. מה לגבי

האיבה? אני סבורתי שאם אתה שונא מישהו , אתה חש כלפיו איבה... עברית מעניינת יש לך. אתה בטוח שאתה לא ערבי מתחזה , בוגר האוניברסיטה בחיפה? לגבי יפאן, מדוע שלא תצפה בסרט, או תלמד את הנושא בדרך אחרת? לגבי אזורנו, הרי הסברתי לך בדיוק שבמדינות ערב לא מקבלים את ישראל כפי שהיפאנים מקבלים את ארה"ב. תודה שחיזקת את דבריי.

Haemek

New member
אתה לא רלוונטי ומרגישים זאת

אתה כותב כמו אחד שאין לו מה לומר. אז אל תגיד, אחרת אתה מבזבז אלקטרונים לשוא.

דובי123

New member
למה להטעות ולסלף

בדוגמאות שלך מדובר על יחסים בין מדינות והיה ותהיה נכונות של מדינה ולא של ארגוני טרור ו... הופס... הנה גם בין ישראל למדינות הסובבות איתה ישנם הסכמי שלום מקוימים ועם ירדן אפילו ישנו שיתוף פרויקטים.... ההשואה צריכה להיות לסיום סכסוכים בין מדינה לארגוני טרור אתה מוזמן להביא דוגמאות......

טרה10

New member
מה זאת אומרת לשיטתך שאי אפשר-

לחסל קבוצות שפועלות במחתרת.? ----אז מה בדיוק אנחנו צריכים לעשות..להשלים עם זה..! ----לעזוב את השטחים.? ---לעזוב את הארץ.?[במידה והם ימשיכו לפעול במחתרת..כמו בלבנון וכמו בעזה.!] ---להסיק מסקנה שלא היינו צריכים לבוא בכלל לכאן.? ---או להסיק מסקנה שככה אי אפשר-[אתה אמרת.!] ולסלק אותם מכאן בהזדמנות הראשונה..? ---בקיצור לפי מה שאתה אומר הם לא יהיו כאן כי אנחנו לא נוכל להם. כי אי אפשר..! ---או מה שהיה ב-48 וב-67 פשוט יחזור על עצמו..! ---לדעתי אם אתה שואל- ונניח שלא יסתלקו מכאן- כי אנחנו לא נלך- ולהשלים עם המצב לא נוכל- אז צריך סבלנות נגדם- ´לגרד´ כל מחתרת. ==========ובכלל מה רע ב-250 אלף ´מתנחלים´-שם- לעומת מליון ורבע ערביי ישראל הגרים במדינת ישראל.? מה ההבדל בדיוק..חוץ מזה שהם מתים להיות כאן..ושיהודים לא יהיו שם..! ולא רק שם.! ז"א ישנם מליון ורבע-מקופחים- אצלנו- ויהיו גם 350 אלף יהודים אצלם.מה רע בזה.! אבל לזה הרי אתה בדיוק מתנגד ולוחם נגד זה-- ולנו..? קורא לחזור לשפיות- אז למה לא תקרא למליון ערביי ישראל ש´יחזרו´ לשפיות וישפיעו על הפלסתינים.? ובשם מי אתה מדבר- בשם הלאומיות הערבית---גם הכללית..המקיפה אותנו, והמאיימת עלינו מזה חמשים שנה.!

Deathatred

New member
שקט?

ה"שקט" שיש עכשיו הוא בגלל שצה"ל והשב"כ מצליח לסכל הרבה פיגועים וגם בגלל הרבה מזל. כל יום יש בשטחים לפחות 10 אירועי פח"ע שרובם הגדול מסתיים ללא נפגעים (בעיקר תודות לצה"ל), ומכאן האשליה של השקט. אז בואו כולנו נודה לצה"ל
על השקט שהוא מעניק לנו וללוחמים שלו שנלחמים על הביטחון שלנו כנגד הטרוריסטים האכזריים ותומכיהם בשמאל הקיצוני שעושים את הכל כדי לרפות את ידיו של צה"ל במלחמה הזאת.

למעלה