למה לא היה פרק בארהב ביום רביעי השבוע 5/12

gal253

New member
למה לא היה פרק בארהב ביום רביעי השבוע 5/12

מישהו יודע מה הסיבה?

r5566

New member
לא יודעת אבל אפשר קצת עדכונים לגבי מה שקורה בפרקי

ארה"ב עכשיו?

gal253

New member
סורי לא הייתי כאן כמה ימים

לא ראיתי איזה שבועיים שלושה את הסדרה. מאז הפרקים של סוף נובמבר. אבל אם תרצי אני אראה ואכתוב לך עדכונים

r5566

New member
אני אשמח להתעדכן במה שכבר ראית. תודה

gal253

New member
ספוילר למי שצופה בארץ - דצמבר בפרקי ארה״ב

סבבה אז אסכם לך את הנקודות העיקריות ואם את רוצה יותר מפורט את תמיד יכולה לראות באתר של cbs יש שם סיכום כל פרק ופרק.
&nbsp
לפני כמה חודשים טיילר היא זו שירתה בביל בגב בבית שלו אחרי שהמון זמן לא ידעו מי ירה. ביל הסכים לשתוק לטובת סטפי.
עכשיו חודשים אחרי, טיילר חזרה והיא התעמתה עם הופ ואמרה לה שהיא אשמה בזה שסטפי לבד ושהיא חזרה לל״א רק כדי לחזור לליאם ולהפריד בינו לבין סטפי ושהיא כמו אמא שלה. וליאם שידע על מה שטיילר עשתה גילה להופ. והופ גילתה לברוק כי טיילר התעמתה עם ברוק ואמרה לה שהיא הכי שונאת אותה בעולם. ברוק התעמתה עם טיילר והסכימה לא לספר.
הופ בהריון מליאם שנשוי לה עכשיו אחרי שסטפי בגדה בו עם ביל.
אבא של זואי הגיע לעיר לא ברור כרגע למה - עוד לא הגעתי לפרקים האלה.
לפני כחודש רידג׳ ותורן התעמתו עם ביל בבית שלו והוא נפל מהחלון וכמובן שרד את זה והסכים לא להגיש תלונה עליהם ואמר שזו היתה תאונה. בתכלס הוא אכן נפל תוך כדי מאבק עם רידג׳.
קייטי ניצחה את ביל המאבק על המשמורת של הילד שלהם. כי רידג׳ מכיר את השופט. ביל השיג הוכחה - הקלטה של רידג׳ והשופט מדברים ומודים בכל. ביל הסכים לא לספר למשטרה בשביל ברוק.
אז ביל עושה הכל כדי להוכיח לברוק שהוא השתנה ושהוא סלחן עכשיו כי הוא עדיין מאוהב בה ורוצה אותה.
דונה חזרה לעיר וגם לעבודה בפורסטר כמזכירה יחד עם פאם. כעת פאם בעד שדונה תחזור לאריק ושאריק יתגרש מקווין. קווין לא הסכימה שפאם וצ׳רלי יתחתנו בבית של אריק ואמרה לצ׳רלי לא להתחתן איתה ובסוף פאם דחתה את החתונה שלהם - אז כרגע הם לא מתחתנים.
זה הסיפורים שרצים כרגע בגדול אם אזכר במשהו נוסף אעדכן..

r5566

New member
תודה רבה! ושאלה

מה קרה בין ברוק לרידג' שעכשיו ביל חזר לחזר אחריה?

gal253

New member
הכל בסדר ביניהם

ברוק כעסה קצת על רידג׳ על זה שדיבר עם השופט נגד ביל ובעצם השפיע על השופט, ורידג׳ לא אהב שברוק תמכה בביל במאבק על האבהות נגד קייטי ועל זה שברוק נפגשה עם ביל (וביל נישק אותה פעמיים בלי שהיא תנשק אותו חזרה) בלי להגיד לרידג׳. אבל הם בסדר. וסלחו אחד לשניה. ובינתיים ראיתי עוד פרק ושם טיילר פוגשת את אבא של זואי אז זו כנראה המטרה שהביאו את אבא של זואי שגם הוא דוקטור אז הם כנראה יהיו זוג אולי טיילר עוד תדבר איתו על מה שהיה. וברוק ורידג׳ כמובן גם קצת מתווכחים על עניין טיילר שירתה בביל. רידג׳ כמובן לא מאשים את טיילר.
אבל הכל בסדר בין ברוק לרידג׳. פשוט ביל מעוניין בברוק אבל היא לא.

סלחו אחד לשניה?

כלומר ברוק שתקה לגבי השופט ולא אמרה כלום לביל ונתנה יד לזה?

gal253

New member
כמו תמיד בסדרה הזו

ונראה לי שבכל אופרות הסבון, כל הסודות (כמעט) מתגלים בסוף, וכמובן שביל גילה את העניין עם השופט אבל לא מברוק. ברוק ורידג׳ בסדר גמור וביחד נכון לפברואר 2019

למעלה