למה לא יוצאת הקרמה ?

• פותח הנושא Alto
  • פורסם בתאריך

Alto

New member
למה לא יוצאת הקרמה ?

קניתי בריקה חדשה, הכנסתי קפה איכותי ומים לפי ההוראות, שמתי על האש, הכנתי את עצמי נפשית לקפה עם קרמה במו שצריך ו.... נאדה! אין קרמה ואם כבר יש משהו הוא דליל ומסכן. למה? מה הסוד?

Alto

New member
בריקה = מקינטה עם משקולת

בריקה = מקינטה עם משקולת על פתח יציאת הקפה למיכל העליון, לפי מה שאומרים זה אמור להגדיל את לחץ הקיטור וליצור קרמה יותר טוב.

Prognathous

New member
בריקה היא ה-מקינטה בה´ הידיעה.

הדיעה הרווחת היא שכדי להפיק ממנה קרמה צריך להמנע מלנקות אותה עם סבון. כנראה שסבלנות היא שם המשחק. אורן

ilancafe

New member
חייבים לתת לבריקה מספר הכנות!

המכשיר, אם משתמשים בו נכון ואם לא מנקים אותו בסבון, שומר על שמנוניות הקפה בדפנותיו ומזה יוצאת הקרמה. זה לוקח מספר פעמים עד להצלחה. זה מצליח ועוד איך!!!

Alto

New member
לאילן

זה מה שאמרו לי איכן שקניתי (בסניף שלך ד´´א) אבל כבר הכנתי כ 10-12 פעמים ואין שום שיפור, כמובן שסבון לא מתקרב בכלל לבריקה.

ilancafe

New member
את/ה מוזמן/ת להביא את המכשיר...

אלינו. המכשיר יבדק בידי מומחה. לאחר הבדיקה יהיו תוצאות: אם המכשיר תקין נשיבו אליך ונשתדל להדגים לך הכנה טובה. אם המכשיר לא תקין הוא יתוקן או יוחלף לפי הצורך. אני בטוח שבסוף יהיה לך מכשיר שנותן בדיוק את מה ששילמת עבורו. תודה, וסליחה שזה לא מצליח לך בקלות. מקווה שהתוצאות בסוף יהיו הטעם הטוב של סוף הארוחה...

Alto

New member
תודה..

תוכל לפרט איךעובדים עם הבריקה? יכול להיות שאני תם מפספס משהו וחבל על כל הטירחה בבדיקת המכשיר אצלכם.

למעלה