למה משה שיחרר את מאיר חיים פז(מ.ח.פ)?

שחר 676

Well-known member
פושקוש - נער הייתי וגם זקנתי.
אם מוחק מגיע לך. באיזו זכות אתה מפרסם כתובת של אדם? חצוף!!
ומכאן, אני חוסם אותך לעד.
הוא לא כתב את כתובתו ושום כלום.

ומשה הלא היקר חוסם גולשים בניגוד מוחלט למהות תפקידו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מאידך אם תרשום את שמי המלא ולמטה תרשום: תל אביב..כנראה שהמכתב לעולם לא יגיע.
אז מי מדבר שטויות עכשיו?
אתה. כי לא נסיתי לומר שימצאו אדם בניו יורק. כוונתי הייתה לומר, שזה תלוי מקום. אז זה תופס בלא מעט ישובים 'קטנים', כפרים וקיבוצים וכאלה בכללי יש יותר מתל אביב, חיפה או ירושלים. ולכן כדי להקל על המערכת, הוסיפו לכתובות גם מספרי מיקוד.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אתה. כי לא נסיתי לומר שימצאו אדם בניו יורק. כוונתי הייתה לומר, שזה תלוי מקום. אז זה תופס בלא מעט ישובים 'קטנים', כפרים וקיבוצים וכאלה בכללי יש יותר מתל אביב, חיפה או ירושלים. ולכן כדי להקל על המערכת, הוסיפו לכתובות גם מספרי מיקוד.
טוב, שיהיה.

נסה לשלוח אלי דואר עם שמי המלא ובתחתית תרשום טבעון. אין כל ספק שהמכתב יגיע. אז אל תדבר שטויות.
+
דבר ראשון, שמך המלא אינו ידוע ולכן הדוגמה שלך לא נכונה ולא רלוונטית. דבר שני, לא רק שעיר מגורים זאת לא כתובת, אלא אפילו רק את "העיר מגורים" של עצמך, זה אתה שחשפת מספר פעמים במספר הזדמנויות שונות מיוזמתך שלך ואילו לא היית עושה כן, כיצד נראה לך שאני יודע מהי עיר מגוריך?

את חשיפתך את עיר המגורים של עצמך פעמים מרובות אנחנו יכולים לראות לדוגמה כאן:

1688600228718.png

וכאן:

1688600178649.png
וכאן:
1688600482979.png
וכאן:
1688600569606.png
וכאן:
1688600634657.png
וכאן:
1688600730226.png
וכאן:
1688600845060.png
וכאן:
1688600969826.png

משה 53, אם טיפשות הייתה פשע, אתה לא היית יושב מאסר עולם מכיוון שמאסר עולם היה יותר מידי טוב בשבילך, אתה היית מקבל את הכיסא החשמלי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
+

דבר ראשון, שמך המלא אינו ידוע ולכן הדוגמה שלך לא נכונה ולא רלוונטית. דבר שני, לא רק שעיר מגורים זאת לא כתובת, אלא אפילו רק את "העיר מגורים" של עצמך, זה אתה שחשפת מספר פעמים במספר הזדמנויות שונות מיוזמתך שלך ואילו לא היית עושה כן, כיצד נראה לך שאני יודע מהי עיר מגוריך?

צפה בקובץ המצורף 81286

וכאן:

צפה בקובץ המצורף 81285
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81287
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81288
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81289
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81290
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81291
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81292

משה 53, אם טיפשות הייתה פשע, אתה לא היית יושב מאסר עולם מכיוון שמאסר עולם היה יותר מידי טוב בשבילך, אתה היית מקבל את הכיסא החשמלי.
וואלה... תראו עד כמה האיש הזה השקיע כדי "להוכיח" דברים שכתבתי. נו אז מה? אני אמור להתבייש בכך שאני גר בטבעון? הוי מ.ח.פ.צ'יקל... הוי..

וואלה... תראו עד כמה האיש הזה השקיע כדי "להוכיח" דברים שכתבתי. נו אז מה? אני אמור להתבייש בכך שאני גר בטבעון?
הנקודה הייתה להוכיח איזה שטויות אתה מדבר בטענתך הכוזבת שאל"ף כל, חשפתי את כתובתך, ובי"ת כל, שחשפתי את עיר מגוריך, כאשר אפילו את זה לא עשיתי, מכיוון שמי שעשה זאת זה אתה. הנקודה הוכחה.
הוי מ.ח.פ.צ'יקל... הוי..
ידידי הקשיש,

עליך להבין שאני ואתה לא באותו הגיל ואני לא מכיר או מבין מילים עבריות "של פעם".

מה זה צ'יקל?

ai27

Well-known member
+

צפה בקובץ המצורף 81286

וכאן:

צפה בקובץ המצורף 81285
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81287
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81288
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81289
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81290
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81291
וכאן:
צפה בקובץ המצורף 81292

למה אתה כזה טמבל?
משה הוא מנהל
מנהלים חייבים לתת שם מלא וכתובת לתפוז
לך למשרדי תפוז
והשג מהם שם מלא וכתובת מגורים עדכנית.

שחר 676

Well-known member
אני מעביר את אקטואליה לכאן כי בקריית טבעון יושב עבריין מרשתת שמוחק רבות מהודעותיי ללא סיבה. ההעברה לכאן היא ביטוח כי אם הוא מחק שם, לפחות נשאר כאן.
מדובר במטורלל מוכר אשר מוחק ללא סיבה גם את הודעותיי בפורום אקטואליה אבל אני ממשיך לכתוב גם שם.

מנהל עאלק.... ;-)

משה הוא אדם אומלל ולעיתים אני מוצא עצמי מרחם עליו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הודעות חשובות ופוקחות עיניים שכתבתי בפורום אקטואליה ושהועתקו לפורום זה בעקבות נטיית הרודן למחוק את הודעותיי ללא סיבה :)
ואגב... אם כבר נשאלה השאלה "למה משה שיחרר", אוכל להשיב על כך בקצרה...

ביום בהיר אחד, פנה אלי האיש (החסום יש לומר), תחת משתמש חדש בפנייה אישית ארוכה כאורך הגלות. הוא הסביר שם מדוע נוכחותו בפרדס חשובה ועוד כיוצא באלה. בתגובה מושקעת ולא בהרבה פחות ארוכה, הסברתי לו שאין לי בעיה לאפשר לו נוכחות והעלאת הצעות (כדרכו), כל עוד הוא יימנע מלהזכיר ולפגוע בגופם של כותבים. אז עשיתי את השגיאה ושיחררתי. ונחשו מה? מהר מאד הוא חזר לסורו ותקף ומהר לא פחות הוא שוב נחסם. אז מה בדיוק הוא הצליח להוכיח כאן? שהוא נוהג כתקליט שרוט או מה?

והלוא אין לי שום בעיה להוכיח ולהציג את פניותיו אלי ואת תשובותיי אליו. אז חבל להמשיך ולדון בכך. מעבר לזאת הוא גם טרח ופנה להנהלת הפרדס והתלונן עליי. האם הוא נענה? האם הוזהרתי? התשובה היא פעמיים לא.

דיברגנט חדש

Well-known member
בקיצקוצ - חבל"ז
חסמתיו. זהו
אתה יכול לחסום, הוא מחליף ניקים בתדירות גבוהה יותר מאשר אתה מחליף תחתונים ;) כפי שכתבתי לך בתגובה #10 שלי שבדף הראשון וכפי שראית עד הלום בפורום הזה שמרופד בשרשוריו ותגובותיו באנאלוגיה לריפוד באפסים.

ouioui

New member
עזוב. בסוף כשיימאס לי, אגיש נגדו תלונה במשטרה, ואז נראה את גבורתו הדומעת
אתה לא יכול כי לא הייתה עבירה שלי כנגדך. כן היו מאות עבירות שלך כנגד עשרות אנשים כולל אני וכולל מאות צילומים שלי את כל אלו המצויים על כל המחשבים שלי, הטלפונים שלי, הטאבלטים שלי, הדיסק-און-קיים שלי וכתובות האימייל שלי.

אז, עבריין המרשתת משה 53, בוא ננסה את זה עוד פעם אחת-מי יכול ללכת למשטרה? אתה עליי?, או אני עליך?

בעצם, למה אני עליך? כולם יכולים ללכת עליך למשטרה בהתחשב בכמות הקורבנות העצומה של פעילותך העבריינית רחבת ההיקף בתור עבריין מרשתת חסר מעצורים וממדרגה ראשונה שבין עבירותיו ניתן למצוא הטרדות, פגיעה בחופש הביטוי, אלימות מילולית, עבירות על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, בריונות ברשת האינטרנט ועוד ועוד.

עורכת הדין של המשפחה שלי היא עורכת דין צמרת יוצאת פרקליטות המדינה שמייעצת לשופטים במתן פסקי דין. ממליץ בחום לא לך ולא לאף-אחד אחר לנסות ולהתווכח איתי על חוק ומשפט או מי יכול להגיש תלונה במשטרה נגד מי. אתה לא תאהב את התשובות.

בדיוק כפי מה שלדוגמה לא הייתי ממליץ לכם להתווכח איתי על פיננסים, פסיכולוגיה, ושלל נושאים אחרים.
יהיה מעט בעייתי לתבוע אדם שיעלה בידו להוכיח אי שפיות...
כמו רון ויינשטין לפניי, אחד משני הקשישים הגוססים שהתעללת בהם התעללות סדיסטית להנאתך, אני מזוהה על-ידי רבים בשמי האמיתי ואתה קראת לי "לא שפוי". והנה יש לי פי עשר יותר עילה ויותר יכולת ממך ללכת אני למשטרה כנגדך בהשוואה למה שאתה יכול ללכת למשטרה כנגדי. וזה עוד מבלי שאני בכלל מדבר על כל שאר הדברים, כי אז יש לי לא פי עשר, אלא פי אלף יותר ממך, עילה לגשת למשטרה.

בגלל שאני כזה בן-אדם טוב ונשמה טהורה אני לא עושה את זה. אבל, אם אי-פעם תלך אתה למשטרה כנגדי, אמסור להם את כל החומרים שלי עליך. בהתחשב במזג הרגזני שלך וחוסר הסיפוק הכללי שלך מהחיים, אתה יכול לשכוח מלהגיע לגיל 80 כמו גבר רגיל בישראל. אתה כמעט בן 70 ואני מעריך את גיל מותך איפשהוא שם בין 73 ל-77.

גם אם לא תיכנס לכלא, אתה עדיין תבלה את שלושת עד שבעת שנות חייך האחרונות בין כתלי בית המשפט ובהכנות לדיונים על-מנת לנסות ולהסביר לשופט למה דפי היא פרה ואתה תזריע אותה, למה לאנטיחומר מגיע למות מקורונה, למה שינית את הודעותיו של הרינגטון בציטוטיך אותם ועוד ועוד.

אם כך אתה מעוניין לבלות את שנות חייך האחרונות, אז בשמחה, אתה מוזמן לפנות למשטרה. מהר מאוד הם יבינו שאין לך עילה להגיש כנגדי תלונה על כלום ושום דבר, אני אצא חופשי ואתה תדפוק רק את עצמך.

אולי המשפט אפילו ייגמר לפני שתמות, ואז תבלה את שנותיך האחרונות בכלא.
חוצמזה.. אם אין התייחסות מלאה לאדם הרלוונטי ואנו עוסקים 'רק' בכינויים ברשת...
והנה הודית כמה שאתה זיין שכל לפני מה שהספקתי להגיד לך את זה בעצמי.

בן-אדם שיודע על עצמו ואומר על עצמו כמה שהוא זיין שכל בדיבוריו על פנייתו העתידית למשטרה כנגד אדם שאין לו עילה לפנות עליו למשטרה, זה כבר באמת קטע שנגמרו המילים ואין לי עוד מה להגיד.

אם תפנה עליי למשטרה מבלי שיש לך דבר להגיד להם עליי, רוב הסיכויים שאני אפילו לא אשמע על זה בכלל. אם אני אשמע על זה והם אשכרה ידברו איתי לפני שיסגרו את התיק כמו כלום, אמסור להם את כל החומרים שלי עליך, שאספתי בכזאת קפידה.

כמה תמונות כבר יש באוסף התמונות שלי את הקללות שלך את כולם והתלונות של כולם עליך? 500 ומשהו נראה לי? הפסקתי לספור.
ודווקא בקטע הזה, היה כבר מי שהופיע תחת שמו האמיתי והוא גם רשם מס. ת.ז. , כתובת ומס. טלפון של עצמו, תוך שהוא טרח וגינה אנשים לא מעטים בשמם המלא.. אז אולי "בקרוב" נוכל לבדוק, מה יהא בכוחה של תביעת הוצאת לשון הרע לחלוב מאחד שכמותו...
אהבתי את איך שאתה מודה איזה זיין שכל אתה שאתה טוען שאתה יכול לפנות נגדי למשטרה ושעברתי כנגדך על החוק ואז אתה עוד ממשיך כאילו כלום באותו הקו. מת על זה.

תביעת לשון הרע, גם אילו היית יכול להגיש כזאת כנגדי ואתה לא יכול ולא היית יכול גם אם הייתי טוען עליך שאתה פדופיל שאנס ילדות ביחד עם אפשטיין כל עוד אינני נוקב בשמך, לא הייתה חולבת ממני כלום כי אין לי כסף.

תלונה שאתה לא יכול להגיש על-מנת לפתוח בהליכים משפטיים שלא יכולים להתרחש על-מנת לזכות בכסף שאין לי, כאשר לי יש הררי חומרים למסור למשטרה עליך אם הייתי רוצה, שיסבכו אותך ושיכניסו ויוציאו אותך מבתי משפט ובתי כלא בשלושת עד שבעת שנות חייך הנותרות.

מציע לך לחשוב על זה עוד פעם חמוד לפני שאתה מקבל החלטות :ROFLMAO:
נכון. אתה צודק. אני באמת לא מחליף תחתונים מדי יום...
גם אני לא. גם אתה יום כן-יום לא?
אבל כשאני מזהה שהוא זה "ההוא", אני דווקא כן חוסם.
כן. ואני מזיין אותך על זה (בצורה חוקית בלבד כמובן, אני לא עבריין מרשתת כמוך) פעם אחר פעם, אך נראה שאינך לומד. כנראה שאתה אוהב שאני מזיין אותך (על-ידי כך שאני מספר עליך את כל הסיפורים הנוראיים אך הנכונים האלו לכולם של כל הדברים הנוראיים שעשית. כאמור-הכול חוקי. אני אדם בעל עתיד מזהיר בצורה יוצאת מגדר הרגיל וכמובן שלעולם לא הייתי מעמיד את עצמי במצב של סיכון).
אז נכון. אין לי שליטה על הצואה שהוא מותיר
חצוף! אני הכותב החכם ביותר והמוכשר ביותר בתפוז! הטקסטים שלי הם הגאוניים ביותר והמבריקים ביותר בהיסטוריה של האתר!
בפורום הבורסה ושוק ההון, בצרכנות או בציפורי לילה
כתבתי בצרכנות? אני לא זוכר כבר.
אבל אם הוא נהנה לכתוב מגילות? שיבזבז את לילותיו. מה'כפת לי.
גם אתה קראת את "48 החוקים"? זה אחד החוקים. "כאשר יש משהו שאתה לא יכול להשיג (במקרה שלנו, שאני לא אהיה נוכח ולא אכתוב פה) העמד פנים כאילו לא אכפת לך בכלל. זאת תהיה הנקמה הטובה ביותר".

וובכן, אז בהתחשב בעצם כך שאתה חוסם כל חשבון שלי שאתה רק יודע עליו ומוחק את כל הודעותיי, כנראה שכן אכפת לך, עבריין המרשתת משה 53. כנראה שאכפת לך מאוד.

ואני לא מבזבז את לילותיי. הטקסטים שלי גאוניים והם סוג של השקעה לעתיד. בעתיד אנשים יוכלו לחזור אל הטקסטים שלי פה, לראות מתי פירסמתי אותם ומה כתבתי, ובכך בכמה הקדמתי את זמני ואיזה חכם אני.

ביום בהיר אחד, פנה אלי האיש (החסום יש לומר), תחת משתמש חדש בפנייה אישית ארוכה כאורך הגלות.
לא. שלחתי לך הודעה באורך של כעמוד אחד. אתה ענית ואז שלחתי לך הודעה "ארוכה כאורך הגלות", שבגלל העצלנות שלך מעולם לא סיימת לקרוא כך שמעולם לא למדת את הסיפור האמיתי של מה שקרה ביני לבין מתמודדת הנפש הפוסט-טראומתית האובססיבית-קומפולסיבית כוכבית מצויה. וגם מה קרה עם סתוונית333.
הסברתי לו שאין לי בעיה לאפשר לו נוכחות והעלאת הצעות (כדרכו)
כן, אז בנוגע לזה, הבנתי שבסוף אתה לא מעוניין...

חבל. היית יכול להיות מיליארדר אבל בסדר.
אז עשיתי את השגיאה ושיחררתי.
השגיאה הייתה אי-פעם לחסום אותי מלכתחילה.
ונחשו מה? מהר מאד הוא חזר לסורו
שקר. מכיוון שמעולם לא תקפתי מלכתחילה, מעולם לא היה שום "סורי" לחזור אליו.
עוד שקר. הסיפור האמיתי הוא שמתמודדת הנפש כוכבית מצויה, שסובלת מהפרעת פוסט-טראומה מורכבת בעקבות סיפור חייה הקשה וקורע הלב, הפרעת פוסט-טראומה רגילה בעקבות חשד למעשה עוקץ שנפלה לו קורבן, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית שפיתחה בעקבות ההתענות התמידית של נפשה בעקבות החשיפה הממושכת לקשיי החיים, וחשד לאוטיזם בתפקוד גבוה שמעולם לא אובחן, ושכל אלו מעולם לא זכו לטיפול ראוי או רציני, פיתחה אליי אובססיה חולנית במסגרת הפסיכופתולוגיה שלה, רדפה, הציקה, הטרידה וקיללה במשך תקופה ארוכה.

זמן קצר לאחר שחרורי מחסימתי לצמיתות על לא עוול בכפי חמש חודשים קודם לכן, המתמודדת התאבססה עליי כהרגלה. אני, בהיותי סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה, לא תקפתי בחזרה מכיוון שהבנתי את המקום המאוד פגוע בחיים שממנו הכוכבית מגיעה, כאשר היא מפתחת אליי אובססיה חולנית, מציקה, מטרידה ומקללת, במשך שבועות וחודשים, ומספיק שאפילו רק שמי יוזכר והיא מיד קופצת, כל זה, שיהיה ברור, ללא כל התגרות ראשונית שלי מצדי.

אני, מסרב לקלל בחזרה, הסברתי לה למקרה שאולי אפילו היא בעצמה לא מבינה את עצמה או למה היא מתנהגת כך, מה כואב לה, והמלצתי לה כהרגלי ללכת לטיפול (תגובה עדינה מאוד לאישה שמקללת, מציקה ומטרידה במשך חודשים ובאובססיביות חולנית ללא התגרות ראשונית, אבל היי, היא חולת נפש ואני סטודנט לפסיכולוגיה, אני מניח שזה מה שמצופה ממני, נכון?).

הדבר הבא שאני יודע זה שאני נחסם לצמיתות על לא עוול בכפי (עוד פעם), ההצעה שלי לכוכבית ללכת לטיפול נמחקת, והודעת הקללות שלה אותי נשארת, תוך כדי שהיא מוסיפה הודעות קללות נוספות, מכיוון שזאת הדרך היחידה שהיא מכירה, מבחינתה, להקל על כאבה העצום והנורא, לנוכח הקשיים האדירים של חייה הלא-קלים ועברה הפוסט-טראומתי והמכוער (לקלל ולהתווכח עם כל העולם במסגרת אישיותה הקונפליקטואלית והנוטה למריבות. נטיות שפיתחה בעקבות החיים הקשים במהלך הילדות בתור ילדה ענייה ומוזרה חברתית שלא היו לה חברים ושסבלה מ"דפקות" שלא זוהו).

וזה הסיפור האמיתי.
ומהר לא פחות הוא שוב נחסם.
רק שיהיה ברור-לא רק שאימייל ואז חשבון חדש זה ארבע דקות במצטבר, השגתי לפני כמה זמן כמה חברים מנהלים שיורידו כל חסימה שרק אגיד להם מעל כל חשבון שרק אגיד להם (כמו לדוגמה בפעם הראשונה שחסמת את 32235 לצמיתות, זוכר?).

אני לא זקוק לאישורך להיות כאן. מעולם לא הייתי זקוק לאישורך זה ואני לעולם לא אהיה זקוק לו. ואתה לעולם לא תחליט אם אני אהיה פה או לא ואכתוב פה או לא.

מה שקרה, זה שלא היה לי נעים איך שחסמת וחסמת ואני פשוט המשכתי לחזור ולחזור ובכך כאילו כמו שמתי אותך ללעג לעיני כל העולם.

אני בן 25 ואתה בן 69. אתה חושב שהיה לי כיף להשתין עליך בקשת? ושכל העולם רואה את זה?

הרעיון היה שעל-מנת להפסיק להשתין עליך ולהשפיל אותך כך לעיני כל, אתה "תרשה" לי לחזור לפורום. לא הייתי זקוק לחשבון של "מ.ח.פ." בדיוק כפי מה שאני לא זקוק לשום חשבון ספציפי מסוים אחר.

הרעיון של השחרור של "מ. ח. פ." היה רעיון של שחרור סמלי שאמור כמו לייצג את ההתחלה החדשה שלנו. מה גם, שכן, אם כבר, אז למה לא לחזור בחשבון העיקרי שלי באותו זמן? למרות שזה לא באמת שינה, כן?

ואז השתגעת שוב פעם ושוב פעם חסמת לצמיתות בלי סיבה. ומאז אני כבר לא משתין עליך בקשתות ולא נעים. מאז אני מחרבן עליך במפלים ואני אפילו לא ממצמץ. הבעיה היא בך. יש לך יצר הרס עצמי. ואתה לא יודע להתנהל עם אנשים, להתדיין או להתפשר.

ייתכן שאתה סובל מ"תסמונת הילד היחיד".
אז מה בדיוק הוא הצליח להוכיח כאן? שהוא נוהג כתקליט שרוט או מה?
מי שנוהג כתקליט שרוט זה אתה, שחוזר על אותם השקרים שוב ושוב למרות שהסיפור האמיתי של מה שקרה הוסבר לך מספר פעמים.

שחר 676

Well-known member

ביום בהיר אחד, פנה אלי האיש (החסום יש לומר), תחת משתמש חדש בפנייה אישית ארוכה כאורך הגלות. הוא הסביר שם מדוע נוכחותו בפרדס חשובה ועוד כיוצא באלה. בתגובה מושקעת ולא בהרבה פחות ארוכה, הסברתי לו שאין לי בעיה לאפשר לו נוכחות והעלאת הצעות (כדרכו), כל עוד הוא יימנע מלהזכיר ולפגוע בגופם של כותבים. אז עשיתי את השגיאה ושיחררתי. ונחשו מה? מהר מאד הוא חזר לסורו ותקף ומהר לא פחות הוא שוב נחסם. אז מה בדיוק הוא הצליח להוכיח כאן? שהוא נוהג כתקליט שרוט או מה?

והלוא אין לי שום בעיה להוכיח ולהציג את פניותיו אלי ואת תשובותיי אליו. אז חבל להמשיך ולדון בכך. מעבר לזאת הוא גם טרח ופנה להנהלת הפרדס והתלונן עליי. האם הוא נענה? האם הוזהרתי? התשובה היא פעמיים לא.
משה אתה משועמם כפרה... אין לך חיים , אתה אומלל.

עזוב את הגולשים לנפשם - לא נמאס לך ?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה אתה משועמם כפרה... אין לך חיים , אתה אומלל.

עזוב את הגולשים לנפשם - לא נמאס לך ?
חסר החיים שמו שחר ששון. קיבלת פורום, ובמקום לדאוג שהוא יפרח, אתה גורם לפורום האקטואליה להתמלא בתגובות, כאשר כל מה שאתה משקיע שם בכתיבה יורד לטימיון. אתה מבין עד כמה אתה משועמם, אדם לא הגיוני על רמה של שוטה הכפר? אז תמשיך וסבא יספר בינתיים על פירות שניחוחם כניחוח החלחולת ועל טעמם שהוא כטעם רצפת המוסך. נראה שהבקיאות שלו ממוקדת בעיקרה בתחומים אלה והדבר רק מעיד על אותם המקומות שבהם לשונו ביקרה לא מעט: הוא רגיל בכאלה ואף מעיד על עצמו שכך.

קבצים מצורפים

• תמונה של WhatsApp‏ 2023-02-08 בשעה 17.01.30.jpg
    תמונה של WhatsApp‏ 2023-02-08 בשעה 17.01.30.jpg
    KB 267.9 · צפיות: 6
למעלה