למה שחקני הסדרה לא מגיבים יותר??

gordi13

New member
למה שחקני הסדרה לא מגיבים יותר??

מדוע שחקני הסידרה יותר לא מגיבים הוא לא שולחים הודעות?

נדמה לי שנמאס להם חח בעעעעעעעעעעע

הם כבר ממש לא נכנסים ולא מגיביםםםם....אופהה....עדיין נחמד פה...חיחח

איזה נסחפים...

תראו חברה..אתם הפכתם ת'שחקנים..לאנשיי הייטק עסוקים שטסים כול שעה ממקום למקום..ואין להם שנייה לנשום.. כאילו חברה..אם הסתיימו הצילומים לעונה הראשונה אז הם ילדיםכמונו..כאילו הולכים לביה"ס..חוזרים מתכוננים למבחנים וכו'.. חוץ מ..יונתן נגיד שהוא עוד מעט מתגייס וכאלה.. אבל בכללי הם ילדים כמונו!!! אל תסחפוווווווווווווו!!!

ayeltush1

New member
איזה עצובבבב דייייי../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif;

אני לא רוצה שיהונתן התגייס !!!! חחח איזה עצובבבבבבבבבבב אני יתגעגעעעע !! ואני מעכשיו מתחילה לבכותתת!! איילת נ.ב באמת למה השחקנים כבר לא עוניםםם? אפילו בפרטי הם כבר לא עונים מוזר

ayeltush1

New member
יהונתן עם אתה כבר הולך לצבא אז...

אני ממליצה לך ללכת ללהקה צבאית יש לך כל מ100מם ואתה הכי מוכשר שיש וראיתי אפילו באחד הפרקים שאתה שר ממש יפה אבל בכל מיקרה על תלך לצבא חח תדחה אותה בשנה אני יודעת מה חחח חח אני לא ישרודדדדדדדדדדדד

מהההההה?????

יהונתן מתגייס??? להה?? איך? מה? מי? מו? למה? לא חשבתי שהוא בן 18- 19... חשבתי שהוא רק נער בגילנו... אופסססס חח אבל אני עדיין אוהבת אותו... יהונתן לאב יו בייבי!!

ayeltush1

New member
חח רותם כנסי!!

את מאמינה שהוא בן 18 נכון שזה כזה מוזר שהוא הילך לצבא עכשיו?.. הגיל לא קובע עדיין אפשר לאהוב אני בת 14 וחצי הוא בן 18 והתחתנו דרך הפרטי חחח איזה עצוב זה היה !! דיי אני לא רוצה לדבר על זה אפילו!! תחשבי שעם תהיי עונה שנייה הוא בטח לא היה כי הוא מתגייס!! זה עצובבבב ואני יתגעגע עליו הכי שבעולם אבל יש עוד חצי שנה לפחות כדאי לנצל אותה !!!

נכון מאמי... יאוו

אה......... חבל עליו הוא כזה חמוד בסידרה יש לו דמות נורא יפהה ומאמי!!! חחח טוב אני אשמח להכיר אותך עוד חח... אז כתבי לי עוד קצת בפורום שאני כותבת הודעות משלי ותשלחי תגובות וכאלה... חחח ביי מאמי

ayeltush1

New member
רותם כנסי לצאט

אני בצאט ביוש נדבר שם ועם לא אז יום אחר תראי איזה חתימה הורסתתתת--->

אבל הצ'אט לא עולה לי...

מאמי הצ'אט לא עולה... אז אני יהיה פה רק בפורום לדבר... אז עדיף שנדבר פה שלחי לי הודעה כדי שנדבר פה... ביי ביי....

sapir161

New member
מסכימה איתך..

הם ילדים רגילים כמונו.. הם פשוט יותר כשרוניים..

לעדידושית../images/Emo70.gif

את טועה בגדול! סדר יום שלהם לא נורמלי בכלל חוצמזה שהם לומדים יש כאלה כמו גור שעושים עוד הפקות - ראיתי שממה מיה לא נגמר זה ממשיך - וחוצמזה הם בסוכנויות ששולחים אותם לאודישנים כל הזמן ושמעתי שחלקם גם מחוננים ומשתתפים בפרויקטים כאלה ובכלל הם מוכשרים ומיוחדים ועובדים קשה בזמן שאנחנו יושבים ונהנים ורואים טלויזיה וחושבים שזה סתלבט כמו בסרטים וזה לא! גם לי יש רק חוג לדרמה ורק פרויקט מחוננים ורק ורק ונשאר לי בקושי זמן להכנס לפה פעם בשבוע . בגלל זה יצא לי מגילה חחחחח ...וכואב לי הגרון ואני חולה ומסכנה בעעעעעעעע

Aviad1987

New member
להבא הודעות כאלו ימחקו

השחקנים בוחרים למי לענות ולמי לא. הכל תלוי בזמן. הם אנשים רגילים.

Jmgmg

New member
ki lo ba lhm!

Tagido toda sham bihlal kotvim po! vani kotavat mapalafn biglal za za banglgt vtom koson amavin iavin

shaisagi

New member
לפי מה שהבנתי יונתן עדיין תלמיד...

אז ככה שגם לו יש פול זמןןןןןן ולכל השחקנים יש פול זמן... כי חוץ מבצפר הם לא כאלה עסוקים...ככה לפחות אני חושב... אם אני כיתה יב ויש לי המון זמן פנוי ואני גם עובד בנוסף לכל...ויוצא כמעט כל ערב... אז הסיבה היחידה שהם לא נכנסים לפה כמעט זה שפשוט לא כייף להם פה... אני לא מוצא תשובה יותר הגיונית

ממש אבל ממש ממש לא נכון!!

באמת שאין לנו זמן אם אנחנו לא נכנסים.. אולי אתה ביב ויש לך זמן.. אבל אני ב"ב במגמת תאטרון ואנחנו נמצאים במגמה עוד הרבה שעות.. רועי למשל לומד בתלמה ילין ושם באמת שאין לך זמן לנשום לא משנה באיזה כתה אתה מניסיון.. לגור יש את כל ההופעות של מאממיה.. וככה לכל אחד יש משהוא אחר... וחוץ מזה אל תשכחו שגם לנו יש חברים.. ואנחנו גם רוצים וצריכים ליהיות אתם.. או עם המשפחה.. או אפילו סתם לראות טלוויזיה לבד.. אנחנו לא יכולים ליהיות כל היום על המחשב ולענות לשאלות ודברים שרושמים לנו.. אנחנו באמץת אוהבים אותכם.. ומנשים להכנס כמה שיותר.. אז אל תעלבו אבל מקווה שתבינו אם יכך לנו זמן לענות.. כי כל אחד מאתו עסוק במשהוא אחר..

למעלה