למה שחקני הסדרה לא מגיבים יותר??

shaisagi

New member
אף אחד לא אמר שהוא לא צודק...

יונתן האמת שאני לא דוגמא לזמן פנוי...כי אני כל יום מתחיל ללמוד בעשר ומסיים ב1 אז ככה שלי יש זמן כזה בשפע...אז ככה שאני לא יכול לתת את עצמי כדוגמא כמו שנתתי בהודעה הקודמת שלי בנושא...צודק...ומצטער

ayeltush1

New member
גם עכשיו זה ..לכולם...

תקופה של מלא מבחניםםםםםםםםםם קשיים במיוחד כל משעכשיו עובר בגרויות ושנה לפני כל הבגריות צריך לחרושששששששששששש וזה לוקח מלא זמןןןן ותחשבו כמה מסרים הם מקבלים ביוםםם מסכניםםםם אני מבינה אותם מאוד אני ההיתי מתייאשת ממזמן לענות לכל אחד למרות שזה משמח לקבל מייל אבל כמה הם כבר יכולים להגיבבבבבב לנו זה נירא פשוט שכולה צריך ללחוץ על שלח מסר וזהו אבל תחשבו כמה הם צריכים לשלוחחחחחח הרבהה תאמינו לייייייי ובאמת יש להם חיים חוץ מלהיות כל היום במחשבבבבב אבל גם אתם השחקנים תבינו שכל מתוך אהבה ושאנחנו מתגעגעים עליכם ואוהבים אותכם הכי שיאפשררררררררררררררררררר אבל לפעמים צריך לשים גבול ובזה אתם צודקיםםםםםםםםםםם במליוןןןןןןןןןןןןן אחוז באהבה איילת נ.ב עאעאעאעאעאעאעעעא יהונתנוששש מתארח היוםםםם איזה כיףףףף איך שאני מתרגשתתתתחחח בהצלחה עם האירוחחחחחחחחחח!!!!!1

יהונתן... מואה!!!

שיאווו יהונתנ'וששש כפרה עלייך!!! נשמה!! איזה מדהים אתה!!! שחקן מעולה...!! ויופי לא חסר לך!!! חחח כתוב לי נשמה!!! פליזזזז

טוב טוב..

סליחה תאכלו אותי..מה קרה..לא אמרתי שיש להם שפע של זמן מיותר.. אבל אמרתי שהם גם לא כאלה עסוקים..וזה לא אומר שהם צריכים ליהיות על המחשב כול הזמן..בכול אופן..מה שהתכוונתי זה שלא תיסחפו..נכון..הם עסוקים..אבל בלי להיסחףףףף!!!

למעלה