למה תגובה שהוספתי לא מקפיץ את

• פותח הנושא ruza
  • פורסם בתאריך

ruza

New member
למה תגובה שהוספתי לא מקפיץ את

ההודעה להתחלה?

אסף4יי

New member
כי...

שלחת תגובה להודעה ישנה. לא ניתן להקפיץ הודעות ישנות מ 3 ימים. וד"א - ע"מ להקפיץ הודעה חייב להיות לה תוכן.

Bashy

New member
רק אם התגובה בת 10 תוים ומעלה...

ההודעה תקפוץ...

Gefen

New member
קודם כל ברוך הבא לבן של....

שרשור ההיכרות כבר התיישן ולכן לא ניתן להקפיץ לאותו, כפי שאמרו לך פה. אבל, אם תסתכל למעלה בטאגליין (השורה שזזה) אתה יכול ללחוץ שם על "היכרות.." ולהגיע לשרשור. אני מקווה שמי שיהיה מעוניין להכיר אותנו, יכנס לקישור הזה ויקרא קצת על החברים פה. ובינתיים אתה יכול שוב להציג את עצמך בהודעה חדשה בעמוד זה.... שלומות ממלבורן גפן

באיה

New member
לא יודעת אם ניחשתם

אך המשתתף החדש RUZA זהו בני הצעיר. סיפרתי לו היום על הפורום והוא מאוד התלהב. אני אנסה להעביר את מה שהוא כתב בשרשור הכרות להודעה שלו למטה.

באיה

New member
RUZA העברת פרטים

שלום לוםו ruza ו את הפרטים המדויקים עלי תוכלו לראות בכרטיס האישי טוב קצת על עצמי אני הבן של... תנחשו לבד לפני שלוש שנים הייתי באוסטרליה מלבורן כששה חודשים. גרתי ב57 קויונג במלבורן מעל החנות של ארי שמוכר אוכל מישראל ויטה אוסם במבה וכו´ ממש הכל אבל הוא קצת יקרן, אל תגידו לו שאמרתי. עבדתי אצל אחי נמאס לי וחזרתי לארץ. היום אני מחכה לקבל ויזה מחדש לאחר כמה דחיות מהשגריר אבל אני מקוה שתוך זמן קצר אני יקבל את הויזה. יותר נכון ההורים שלי ממתינים לכך בקוצר רוח רק שאני יעוף מכאן ולא יעבוד בעבודה שלי. כשאתם מדברים על הזעתר וסט קילדה זה ממש מזכיר לי כאילו אני עדיין שם אני זוכר טוב מאוד את הדרכים והמקומות במלבורן כי היה לי אוטו וגם את של אחי ויכולתי לנסוע הרבה ולהכיר הכל. טוב עוד מעט אני אחזור לאוסטרליה ואתחיל הכל מחדש אני חושב שאני אסע בערך עוד חודש אז מי שמעוניין בנחיתה רכה במלבורן מוזמן להצטרף אלי ויכול להיות שגם עוד חבר שלי יצטרף. וכמובן לכל המעונינים במידע מדויק על איך להסתדר במלבורן לטיול או לעבודה מוזמן להתיעץ ולשאול אשמח לענות. אז בינתיים ביי ביי נשתמעהה...... אני צופה עכשיו על אילן רמון שנוחת מהחלל סוף כל סוף מבזק מיוחד בחדשות לבשר לנו חדשות טובות לע על איזה פיגוע או משהו אילן רמון מחזיקים לך אצבעות חזק ואמץ כבוד רב למדינת ישראל ולעם היהודי מלך הקזינו הוספת תגובה שלח/י מסר למחבר/ת שליחת הודעה באי מייל הדפסת הודעה סגירה

13245

New member
דש

אם במקרה גרתה במהלך שנת 2000 יש לך דרישת שלום ממני אני גרתי בבית חבד וההיתי מבקר הרבה אצלכם באותו

למעלה