למישהו יש

qwerim

New member
את כל קבצי המידי שיש על הרשת

ניתן למצוא ב www.midi.com (צריך להירשם שם רישום קצר - חינם)

איש קטנוני ומעצבן.גולאש אחד.../images/Emo8.gif

מה? מה הקשר של גולאש? אין לי מושג.

Johnny the Doe

New member
אני חושב שזה פורמט שמשמש הן

למציאת תווים מצד אחד והן להלחנה מצד שני. להרבה אורגניות יש יציאת מידי שמאפשרת להן להתחבר למחשב ובעזרת התוכנה המתאימה להקליט רצף תווים בקלות ע"י נגינה ישירות למחשב. זה הרבה יותר קל מלכתוב תו תו בתוכנה.

אילתושי

New member
אהה!

תודה רבה על המידע. אולי יום אחד כשאהיה סבתא משועממת ואנגן על אורגנית אני אשתמש בו. סתם. בת דודה שלי מנגנת על אורגנית כבר איזה 9 שנים (אם היא לה הפסיקה בינתים). אני לא מבינה מה היא מוצאת בזה.

Johnny the Doe

New member
מה בדיוק יש לך נגד אורגנית??

אני מנגן על אורגנית ואני חייב לומר לך שזה כלי הנגינה שאני הכי נהנה ממנו, מאופן הנגינה ומהצליל (בד"כ פסנתר). יש לי גם שתי חליליות וגיטרה קלאסית אבל אני הכי אוהב את האורגנית, יש לה הכי הרבה אפשרויות.

אילתושי

New member
טוב... לא התכוונתי להעליב

פשוט נראה לי שאם כבר, אז פסנתר הרבה יותר טוב כי הוא נותן צליל טבעי ולא כמו אורגנית שזה רק חשמל שמחקה פסנתר. וחוץ מזה אני לא מסמפטת במיוחד גם פסנתר, אבל זה לא קשור. לילה טוב.

Johnny the Doe

New member
לא נעלבתי. מה אני, אורגנית?

נכון, פסנתר הוא יותר טוב בגלל שיש לו את הצליל האקוסטי הטבעי אבל ברוב האורגניות (לא בשלי, שלי זבל) צלילי הפסנתר מסומפלים כך שהם מאוד דומים לצליל הטבעי, אבל אין כמו הדבר האמיתי.

N a V e

New member
אבל תזכרו ש...

באורגנית,אורגן,או סינטיסייזר אפשרויות הצליל הם כל כך רבות מה שהופך את הכלים האלה לשימושיים בכל מטרה...החל מרוק וכלה במוזיקה קלאסית...

Johnny the Doe

New member
צודק

האורגנית היא כל כך שימושית עד שדפש מוד בכלל לא נגעו בגיטרות ועוד "העיזו" לסמפל גיטרה בעזרת הסינתיסייזרים - כמובן ששומעים שהצליל הוא לא קרוב לזה של גיטרה קלאסית אבל ניתן לראות שיש דמיון והסינתיסייזר ענה על הדרישות.

למעלה