למי שישנו עדיין ספק

וואלה

אם פדהצור אומר אז צריך להשתחוות לשקרים שלו נכון? יאללא מי הבא בתור להצדיק טרור? מי?

iceviper

New member
אנא ספר לפורום

על פעילות הטרור הנרחבת של החיזבאללה.

iceviper

New member
"רציחות חיילים"?

אפילו כמה אנשים תומכי האיחוד הלאומי שאני מכיר משתמשים כלפי חיילי צה"ל במונחים של הרג ולא רצח.

../images/Emo41.gifכשמישהו חייל אי אפשר לרצוח אותו?

שני החיילים שתיקנו את האנטנה בצפון נהרגו או נרצחו? אתה רוצה שאני אספר לך על הטרור של החיזבאללה - סע לארגנטינה שיספרו לך את זה קרובי היהודונים שנרצחו שם בפיצוץ של בניין הקהילה. אתה גם יכול לנסוע לאיראן לשיחה צפופה עם עמאד מורנייה... אני מניח שאתה גם חושב שכל קציני צה"ל ואנשי השב"כ/מוסד הם שקרנים שהם טוענים בפנייך שיש עדויות ברורות וחד משמעיות שהחיזבאללה מעורב בעומק פעילות הטרור בשטחים.

iceviper

New member
אפשר.

אבל אז תהיה חייב לטעון גם שפלסטיני חמוש הנורה בגבו נרצח. באשר לטרור של החיזבאללה: אנחנו מדברים על פעולות טרור שניתן לשים עליהן את האצבע ולטעון בבירור שמדובר בפעולות טרור-קרי רצח של אזרחים.

והאזרחים בארגנטינה הם לא אזרחים?

נ.ב - חיילי צה"ל חמושים נמצאים יום יום מול לוחמי חיזבאללה חמושים ולא יורים עליהם (בטווח של עשרות מטרים). צה"ל לא יוזם התקפות על החיזבאללה אלא לאחר התגרויות או תקיפות של החיזבאללה.

iceviper

New member
מה הקשר לארגנטינה?

ובצרפת צוירו צלבי קרס.גם בניו-זילנד. האם עלינו לחשוד בכל אומות העולם עכשיו? "חיילי צה"ל חמושים נמצאים יום יום מול לוחמי חיזבאללה חמושים ולא יורים עליהם" ----> אני מאוד מרוצה מזה.ואתה?

אני מתפלא עלייך

פיצוץ בניין הקהילה היהודית בארגנטינה בוצע ע"י מחבלי חיזבאללה וככה"נ בתיכנונו של עמאד מורניה שהוא מעיין קצין המבצעים של הארגון. אותו עמאד מורניה נוהג לחלק את זמנו בין איראן ולבנון בניסיון להסתתר מישראל שמחפשת אותו שנים רבות וארה"ב שמחפשת אותו בהקשר לאחד הפיגועים בלבנון שבוצעו בכוחות האמריקאים שם (נדמה לי פיצוץ הבניין של הנחתים)

levikon

New member
פיצוץ מחנה הנחתים: בבירות.

יותר מ 200 חיילים הרוגים.

the man is back

New member
ירי קטיושות על יישובי הצפון במשך

עשורים ותמיכה באירגוני הטרור הפלסטיניים זה מספיק כדי להגדיר את החיזבאללה כאירגון טרור שפועל נגד ישראל.

קצת התבלבלת ../images/Emo6.gif

אנחנו היינו ארגון טרור שפלש ללבנון. חיזבאללה היו לבנונים שפעלו לסלק אותנו מארצם. ירי הקטיושות בא תמיד כתגובה על פגיעה באזרחים לבנונים. אחרי היציאה מלבנון אין ירי קטיושות ואין בטיח.

levikon

New member
חיזבאלה הם לבנוניים בידיוק כמונו...

רק שכחת כנראה שאלו הלבנוניים אשר הגיעו לשם ב 72 ופתחו בטרור כלפי האוכלוסיה המקומית...

את תמיכתך בטרור? ../images/Emo6.gif

את התמיכה אפשר למסגר ואתה כבר יכול לנחש לבד את מי אפשר לתלות...

אתה יותר טיפש ממה שחשבתי ../images/Emo6.gif

אדרבא, הצג לי בבקשה, היכן "תמכתי בטרור"? מצדי, אתה יכול למסגר ולתלות כל הודעה שלי, כולל זו הנוכחית
מאידך, אני מוכן לצרף גם את תמיכתך בטענה שחיזבאללה אינם לבנונים

למעלה