למי שמכיר

Lion_Heart

Well-known member
למי שמכיר

זה רק אני או ש גמביט דיי דומה ל gabriel knight ? הם שניהם מ ניו אורליאנס הם נראים דומה ועוד

Rictor

New member
מה ?

התמונה היא של Angel ולא של גמביט ולא של גבריאל נייט!

אני חשבתי שהוא קורא לאנגל

גבריאל נייט אבל בסוף מסתבר שהוא מדבר על משחק מחשב(לא מכיר) אבל עדיין יש דמיון קטן מבחינת אנגל וגמביט

chatenoire

New member
מהה?...

הדמיון היחיד הוא ששניהם קייג´נים ושניהם בעלי סקס אפיל (שילוב של המוצא עם המעיל הארוך, אני משערת...). מעבר לזה, כל קשר בין גמביט לגבריאל נייט הוא מקרי לחלוטין! לגמביט יש מראה חד, גמיש, חתולי-משהו, עם ניצוץ של פיתוי, מה גם שהוא ג´ינג´י. נייט יותר ציני, מעוייף, מתבודד, והוא לא בדיוק מתהלך עם שובל נשים מאחוריו. אה, הוא גם נוטה לבלונד. אנג´ל אולי קצת מזכיר את גבריאל נייט, אבל המראה שלו נוטה יותר לכיוון המיליונר הצעיר הקצת סנובי והמאוד בלונדי-עיניים-כחולות; בהחלט לא נייט.

לא דיברתי על דמיון אופי

אבל יש להם דמיון חיצוני קל עזוב את הבלנוד איך שהשיער אסוף ממש גורם לדמיון

chatenoire

New member
גם אני לא דיברתי על דמיון אופי!

אבל בדמות טובה (שעשויה טוב), אופי משתקף בצורה החיצונית. לא יצא לי לראות את גמביט בגרסה האבולוציונית, אבל אני בספק אם גמביט כמו שצריך יהיה דומה לגבריאל נייט.

גמביט בסידרה המדוברת נראה יפה

יש לו לוק שרמנטי המבוטא על המבט האדמוני בעיניו וחלקלקות בדיוק כמו שצריך מה דעתך על רוג

chatenoire

New member
רוג חביבה

בכלל, כל המראה של אקסמן אבולושן נחמד למדי. יש שיגידו שהסדרה בוגדת באופי האמיתי של סדרת הקומיקס אקסמן, אבל היות ואני לא קוראת אדוקה, השינויים לא כל כך מפריעים לי. האנימציה טובה, ועיצובי הדמויות מדליקים - ההתייחסות לחיים של האקסמן בתור אנשים רגילים פותחת טווח שלם של תלבושות והתנהגויות, שבסדרה המצוירת המקורית לא כל כך התאפשר. בקשר לרוג, היא חביבה בהחלט. יצא לי לראות רק שני פרקים איתה עד עכשיו והיא קצת מעצבנת, אבל העיצוב שלה מגניב ובתקווה תקבל קצת יותר בטחון בעתיד.

בדיוק ככה הדמיות צעירות יותר

כל מי שמתלונן על כך שבחרו את פרק הזמן שלפני היות מבוגרים סתם טועה יש פתיחות רבה יותר לנושאים אחרים חוץ מהיותם מוטציות חיי יופ יום הבית ספר המוסד וגם משקיעים יותר על כל דמות

עוד משהו ברוכה הבאה לפורום

מקווה לראותך רבות כמו כן את מוזמנת להצביע ולהשפיע בסקר עידו!

Silver Surfer

New member
מממ

התמונה שצירפת היא של אייס-מן (עוד דמות שאין באווליישן) לא של הסילבר סרפר (סילבראדו, כמו שנובה קוראת לו).

אההה אוקי אז ככה

כאן באמת יש לי בורות אני לא בקיא בכל דמיות הקומיקס של מארוול שעושות הופעות אורח כעיקרון אי אפשר לדעת אילו דמיות אורח יבואו לאקסמן אבולושין

Silver Surfer

New member
כן אבל,

אייס-מן הוא לא דמות אורח! הוא היה בהרכב הראשון של האקס-מן! ד"א ראו את אייס-מן גם בסרט, הוא היה החבר של רוג (לא פראית כמו שאתם אוהבים לתרגם).

למעלה