למי שפספס~ יומולדת לפורום!

ayu 4 ever

New member
מזל טוב!!! :) D: |בלונים!|

כמה זמן אתם חברים בפורום?לא יודעת ^^' אבל נראה לי יותר מחודש... איך הייתם מגדירים את הפעילות שלכם בפורום [בעיקר קוראים, מגיבים לאחרים, משתפים, יוזמים וכו']? כמה פעמים בממוצע בשבוע אתם נכנסים לפורום?כל יום אתם קוראים את המאמרים?כן :) אתם נכנסים לקישורים? לפעמים :) אתם קוראים את השאלות הנפוצות? לא אתם אוהבים את המשחקים?כן :) סקר חדש כל חודש זה יותר מדי או פחות מדי? זה בסדר גמור D: אתם נכנסים לדף הראשי של הפורום? כן D: מפגשי פורום: בעד/נגד, מיקום בארץ וכו'? לא יודעת... האם יש לכם קשר וירטואלי עם חברי הפורום מעבר לפורום?לא כל כך האם יש לכם קשר לא וירטואלי עם חברי הפורום? האם אתם מעוניינים להיות אחראים על משהו בפורום [סיכום חודשי, פתיחת/ניהול פינה, כתיבת מאמר, וכו']?לא נראה לי... מה חסר לכם בפורום?שום דבר מה טוב בפורום?הכל!! :)

SaikoStar

New member
ההמממ קצת מאוחר אבל משעמם לי

אז ככה קודם כל מזל"ט מאוחר (מזל"ט אגב= מטוס זעיר ללא טייס)XD ההמממ הבנתי שרובכם לא נכנסים לדף הראשי אז בטח אף אחד לא יקרא את זה... כמה זמן אתם חברים בפורום? מאתמול איך הייתם מגדירים את הפעילות שלכם בפורום [בעיקר קוראים, מגיבים לאחרים, משתפים, יוזמים וכו']? ההממ ההממ לא יודעת אני כולה יום פה כמה פעמים בממוצע בשבוע אתם נכנסים לפורום? כל יום בין ראשון לחמישי כשאני בעבודה ומשעמם לי אני מניחה... למרות שזה כולה היום השני שלי פה ואני משתעממת מהר מדברים אז אי אפשר לדעת. אתם קוראים את המאמרים? קראתי את המאמר הנורא לא מעודכן על miyavi. ואם כבר אנחנו בנושא אז אולי תעשו עם זה משהו אתם נכנסים לקישורים? לא אתם קוראים את השאלות הנפוצות? לא אתם אוהבים את המשחקים? עוד לא יצא לי להיתקל סקר חדש כל חודש זה יותר מדי או פחות מדי? מכיוון שמשעמם לי אז מצידי כל יום אבל נראה לי שסקר פעם בשבועיים יחייה את המקום קצת יותר אתם נכנסים לדף הראשי של הפורום? ההמממ כן... מפגשי פורום: בעד/נגד, מיקום בארץ וכו'? אני לא אוהבת מפגשי פורומים\ בלוגים וכו' אבל יש לי שאלה אחת... למה??? למה???? למה עזריאלי??? תל אביב יותר גדולה מזה.... האם יש לכם קשר וירטואלי עם חברי הפורום מעבר לפורום? לא האם יש לכם קשר לא וירטואלי עם חברי הפורום? ההממ כן... האם אתם מעוניינים להיות אחראים על משהו בפורום [סיכום חודשי, פתיחת/ניהול פינה, כתיבת מאמר, וכו']? לא מה חסר לכם בפורום? קצת מוסיקה אסייתית שהיא לא יפנית (סינית... קוראנית וכו') וקצת יותר ג'יירוקרים. מה טוב בפורום? הוא עוזר לי להפיג את השעמום

למעלה